Bitcoin mining

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #90 kdy: 04. 04. 2015, 15:36:29 »
dobrý den, chtěl jsem si vyzkoušet jak to funguje. Zaregistroval jsem se na mining bitcoin cz na webové stránce, vytvořil si ze zvědavosti účet a přihlásil se. Nechal jsem to běžet celou noc, nějaké hodnoty tam běží, ale podle mě se nic neděje. Chci se zeptat, zda se tam musí něco nastavovat nebo se stačí na té stránce přihlásit a ono to už defakto těží? Děkuji

Jojo, už to běží a normálně Ti přibývají peníze.
Zatím sice virtuálně, ale když jim dáš údaje k účtu (login/passwd pro přístup přes internet), tak ti budou každý den, přesně o půlnoci, přibývat na tom účtu těžký prachy ...
(plus speciální bonusy o státních svátcích, v přestupný rok a na Medarda)


Jenda

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #91 kdy: 04. 04. 2015, 15:52:48 »
dobrý den, chtěl jsem si vyzkoušet jak to funguje. Zaregistroval jsem se na mining bitcoin cz na webové stránce, vytvořil si ze zvědavosti účet a přihlásil se. Nechal jsem to běžet celou noc, nějaké hodnoty tam běží, ale podle mě se nic neděje. Chci se zeptat, zda se tam musí něco nastavovat nebo se stačí na té stránce přihlásit a ono to už defakto těží? Děkuji
Musel bys sem dát ty hodnoty. Zejména jestli jsi našel nějaké shares a jak byly velké (možná se to teď dělá nějak jinak).

Peter

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #92 kdy: 06. 04. 2015, 15:46:08 »
To budeme vedieť až zajtra, keď sa pozrie v škole koľko mu to nasypalo. Ak mu ten stroj nevypol školník.

Kafemlejnek

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #93 kdy: 18. 06. 2015, 05:45:17 »
Toz, jak to vidite na pouzivani Bitcoinu v dobe treti svetove valky? Elektrarny v luftu, spojovaci uzly vyhozeny do vzduchu, zatim se v kazde valce platilo ve zlate, ja vim, tentokrat to bude jine.

Maraon

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #94 kdy: 10. 03. 2017, 23:05:03 »
Zdravím lidi, všiml jsem si, že vedete diskusi o ceně bitcoinu, jak poroste v následujícím období. Pokud někdo z vás má zájem tyto znalosti o ceně bitcoinu hravě využít, připojte se do našeho klubu, kde se snažíme uhodnout cenu bitcoinu pro spanovené období, zatím je to spíš sranda než nějaká hra...čím víc nás bude, tím to bude zajímavější... ke vstupu potřebujete pozvánku člena :) Jsou zde také drobné odměny za přivedené členy....www.bitchallenge.org/111111179


Re:Bitcoin mining
« Odpověď #95 kdy: 10. 03. 2017, 23:34:52 »
připojte se do našeho klubu, kde se snažíme uhodnout cenu bitcoinu pro spanovené období, zatím je to spíš sranda než nějaká hra...čím víc nás bude, tím to bude zajímavější...
No to musí být k popukání! A používáte siderický kyvadlo, záření minerálů, anděly nebo komunikaci s Aštarem?

Halamus

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #96 kdy: 11. 03. 2017, 04:54:16 »
Jsou tam jedinci s chováním řeznického psa, co se vyžívají ve spamování fór.

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #97 kdy: 11. 03. 2017, 09:12:47 »
Jsou tam jedinci s chováním řeznického psa, co se vyžívají ve spamování fór.
Tak to by mohlo být dobrý! To zkusím!

O.

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #98 kdy: 12. 03. 2017, 12:29:30 »
Proc vlastne neni znam autor? Jsou na to nejake teorie, proc je to anonym?

Cim je dana hodnota bitcoinu a jaka je predikce do budoucna?

Nehrozi vypnuti site v budoucnosti?

JSH

Re:Bitcoin mining
« Odpověď #99 kdy: 12. 03. 2017, 14:58:05 »
Proc vlastne neni znam autor? Jsou na to nejake teorie, proc je to anonym?
Protože se rozhodl to vydat anonymně. A anonyma se na důvody ptá celkem blbě. Pár spekulací už proběhlo, ale nic podstatného z toho stejně neplyne. Teď už má autor na bitcoin stejný vliv, jako kdokoliv jiný.
Citace
Cim je dana hodnota bitcoinu a jaka je predikce do budoucna?
Nabídkou a poptávkou. Stejně jako u čehokoliv jiného.
Citace
Nehrozi vypnuti site v budoucnosti?
Vzhledem k tomu, že je to decentralizovaná síť, tak se vypíná celkem blbě. Pokud tu síť někdo bude používat, tak bude i fungovat.