Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #360 kdy: 08. 12. 2012, 23:26:32 »
No, měli byste si to vyřídit civilizovaně

Radsi bych si vyridil neco s tebou kdybyses rozhod ze budes ochotnej tvrde makat. Vykasli se na flakani v praci, je spousta veci co se da delat a dneska je to v IT vsude samy trdlo - byt jednicka neni vubec problem.

Ano, staci se pravielne modlit, nemit doma kurvu, pockat se sexem az po svatbe, nedotykat se menstruujicich zen a uspech se jiz dostavi - je z tebe jednicka.


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #361 kdy: 08. 12. 2012, 23:46:54 »
Ano, staci se pravielne modlit, nemit doma kurvu, pockat se sexem az po svatbe, nedotykat se menstruujicich zen a uspech se jiz dostavi - je z tebe jednicka.

Presne tak.

KapitánRUM

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #362 kdy: 09. 12. 2012, 00:53:05 »
Pánové, pánové, obávám se, že na tohle nemám dost silnej chlast abych tohle ustál.
Metaxu nepiju a obecně všeho, co rozežere sklenici dřív než to dám k puse, se bojím.

Waseihou

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #363 kdy: 09. 12. 2012, 10:13:07 »
No když normální chlast už nefunguje, není lepší podívat se po jiných opilátech? - seznam viz.: http://www.uloz.to/hledej?q=pendell-dale-pharmakopoeia-cili-jedovarnictvi.pdf

KapitánRUM

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #364 kdy: 09. 12. 2012, 15:47:55 »
To ne kamaráde, já měl jednou v lázních jointa a " po tvrdým já strašně řádím" jako zvíře!
http://www.youtube.com/watch?v=BV-pts_cvX4


ABC

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #365 kdy: 09. 12. 2012, 16:32:01 »
Máte už nakoupený naftový generátroy, pro případ že panika způsobená strachem z konce světa bude mít následky v rozsahu kataklyzmatu (méně než apokalipsa a více než katastrofa)?

KapitánRUM

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #366 kdy: 09. 12. 2012, 17:32:49 »
Vše mám připravené:
- bibli (vydání Kališnické, Římsko-Katolické, Řecko-Katolické)
- Tóru (Židovská bible)
- Sunitskou i Šítskou verzi Koránu (místy jsou uvedeny různé hadísy)
- Obrázek Aštara Šerana, tričko Aštara Šerana a mávátko s Aštarem Šeranem
- Satanskou bibli
- Knihu "Úvod do WooDoo"
- A příručku "Jak blufovat o všech světových náboženstvích"

A šest lahví rumu, abych to nějak dal.
Tj. myslím, že jsem zcela připraven, ať už to případně vyhraje jakákoliv strana a jen tak mě něco nepřekvapí.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #367 kdy: 09. 12. 2012, 21:08:42 »
A šest lahví rumu, abych to nějak dal.

Hm, tak sest lahvi rumu, kdyz clovek setri, staci leda tak na katastrofu velikosti metanolove afery. Byt tebou, pujcim si dodavku a promenim uspory za rum, dokud ty uspory maji vyssi hodnotu, nez ekvivalentni povrch toaletniho hajzlpapiru.

Waseihou

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #368 kdy: 09. 12. 2012, 22:15:11 »
Tak mě napadá že brzy přijde to kataklizma a rozklad společnosti. Raději bych proto doporučil proměnit úspory za konzervy a zbraně, neprůstřelná vesta se bude taky hodit. Nezapomeňte na čelovku a baterky, po tmě budete v zadeki. A nějaký ten solární panýlek aby jela alespoň noťas a zařiďte si satelitní internet. Takhle budete připraveni na bordel co brzy vypukne.

Pokud můžete tak si pořiďte opravdovou bouchačku, pistoli a taky brokovnici. Magoři co nedostanou zbroják nechť splaší alespoň kuši, plynovou pistoli a pepřáky. Sekyrka a lá Quake taky nebude k zahození...

Zajistěte si vodu, naplňte do neprůhledných pytlů či plastových kanistrů zásoby vody, kohoutky zastaví kvůli spekulacím ve snaze vyždímat ze zbídačeného obyvatelstva maximum. Voda je základ...

Bude krize, ale nějaká směna bude furt možná, proto nakupte zlaté a stříbrné prstýnky, žádnou kvalitu, stačí že tam je něco drahého kovu.

Brzy přijde katastrofa, konec společnosti jak ji známe. Nastane jeden velký deathmatch, lidi budou zabíjeni za bílého dne na ulici kvůli troše jídla či pití. Únosy a znásilňování budou na denním pořádku, krev poteče proudem.

Kdo bude připraven, ten přežije. Doba temna přichází, 12.12.2012 to vypukne! Ratatatatatatata, bum, bum, aaah, prásk, grrrr!

Co nosí bernardýn v soudku na krku?: oprátku
Co mají někteří lidé kudrnatého na hlavě?: piču

Left 4 dead

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #369 kdy: 10. 12. 2012, 08:50:47 »
Vše mám připravené:
- bibli (vydání Kališnické, Římsko-Katolické, Řecko-Katolické)
- Tóru (Židovská bible)
- Sunitskou i Šítskou verzi Koránu (místy jsou uvedeny různé hadísy)
- Obrázek Aštara Šerana, tričko Aštara Šerana a mávátko s Aštarem Šeranem
- Satanskou bibli
- Knihu "Úvod do WooDoo"
- A příručku "Jak blufovat o všech světových náboženstvích"

A šest lahví rumu, abych to nějak dal.
Tj. myslím, že jsem zcela připraven, ať už to případně vyhraje jakákoliv strana a jen tak mě něco nepřekvapí.

Chybí ti tam Zombie Survival Guide ..

Waseihou

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #370 kdy: 10. 12. 2012, 12:23:23 »
Milý deníčku, asi budu zvracet...

Jose D

  • *****
  • 890
    • Zobrazit profil
Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #371 kdy: 13. 12. 2012, 10:52:12 »
Máte už nakoupený naftový generátroy, pro případ že panika způsobená strachem z konce světa bude mít následky v rozsahu kataklyzmatu (méně než apokalipsa a více než katastrofa)?
heh, takový lidi ale fakt jsou, viz preppers_dot_cz...  :D

ABC

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #372 kdy: 13. 12. 2012, 17:16:01 »
Máte už nakoupený naftový generátroy, pro případ že panika způsobená strachem z konce světa bude mít následky v rozsahu kataklyzmatu (méně než apokalipsa a více než katastrofa)?
heh, takový lidi ale fakt jsou, viz preppers_dot_cz...  :D

Ještě před 30ti lety bylo běžné, mít v garáži 200l benzinu, např. LIAZ měl sklady s materiálem na 30dní výroby. Současná společnost(včetně mě) je zranitelnější kvůli tolik rozšířenému JIT zásobování.

bbbb

Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #373 kdy: 13. 12. 2012, 18:31:42 »
Máte už nakoupený naftový generátroy, pro případ že panika způsobená strachem z konce světa bude mít následky v rozsahu kataklyzmatu (méně než apokalipsa a více než katastrofa)?
heh, takový lidi ale fakt jsou, viz preppers_dot_cz...  :D

Ještě před 30ti lety bylo běžné, mít v garáži 200l benzinu, např. LIAZ měl sklady s materiálem na 30dní výroby. Současná společnost(včetně mě) je zranitelnější kvůli tolik rozšířenému JIT zásobování.

preco to tak je?

Jose D

  • *****
  • 890
    • Zobrazit profil
Re:Jakou střední školu pro co nejvyšší plat?
« Odpověď #374 kdy: 13. 12. 2012, 21:19:09 »
preco to tak je?

protoze to je levnejsi a obecne to je "dostatecne dobre" http://en.wikipedia.org/wiki/Principle_of_good_enough