Hledám práci (programátor)

PetrF

Hledám práci (programátor)
« kdy: 12. 11. 2012, 12:21:14 »
Dobrý den, nevíte o nějaké práci v Brne, či někde poblíž jako programátor? Nemůžu delší dobu sehnat práci. Nevím už co dělat, napadlo mě vyzkoušet nějakou agenturu, ale nevím, nemám s tím zkušenosti. Prosím o rady. Díky


Evzen

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #1 kdy: 14. 11. 2012, 07:26:57 »
Tak jestli si psal odpovedi na inzeraty timto zpusobem, tak se ani neni cemu divit..

Myslim, ze kdybys to pojal ne takto ubrecene, ale umim to a to, mam X let praxi, delal jsem na projektech tech a tech, v pripade zajmu mi kontaktujte na tomto emailu (popr. jiny kontakt).

Tvych par nicnerikajicich vet znamena: asi jsem vylezl ze skoly, dohromady umim kulovy, ale slysel jsem od souseda, ze programator je dobrej job, tak si rikam, proc to nezkusit..

Evzen

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #2 kdy: 14. 11. 2012, 09:04:48 »
Zkuste byt trochu specifictejsi - dost dulezite je napriklad v cem programujete, jakou mate praxi, atd. Agentury jiste zkusit muzete, pomohou Vam zmonitorovat vetsi cast trhu a krome nejvetsich spolecnosti v miste bydliste Vam budou schopne nabidnout i dalsi zajimave firmy. Udelaji za Vas pekny kus prace a jejich sluzby jsou pro Vas naprosto zdarma.

Ozvete se mi. Prinejmensim Vam mohu poradit, jak efektivne hledat praci. V lepsim pripade Vas mohu prezentovat nasim klientum ci nasmerovat spravnym smerem.
IT Recruitment Consultant v CPL Jobs.
V tuto chvili nejvice hledame Java, C++, Oracle Developery, zkusene Testery i technickou podporu (s vice jazyky).

V pripade zajmu me nevahejte kontaktovat.
Email: petr.uchytil@cpljobs.cz
Telefon: +420 221 773 602
LinkedIn: cz.linkedin.com/in/petruchytil

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #3 kdy: 14. 11. 2012, 09:21:38 »
Věděl bych o jedné pozici pro programátora ve Slavkově: http://goo.gl/8mygV

PetrF

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #4 kdy: 14. 11. 2012, 13:33:37 »
Máte pravdu, budu tedy přesnější. Tak, pracoval jsem jako programátor PHP cca 8 let. Mám praxi  programování a  webdesignu, dobrou znalost PHP, SQL databází, webdesignu a CSS. Mojí prací bylo implementace produktů v jednotlivých projektech. Vytváření úprav a modulů pro e-shopy, implementace grafiky CSS. Jinak se dorozumím anglicky a německy.
Díky za komentáře, návrhy, zkusím se zeptat na nějakou dobrou agenturu a zkusím to i přes ní.


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #5 kdy: 14. 11. 2012, 20:13:46 »
Kdyz nemas praci, tak delas na sobe a ucis se neco?

LuboTrnav

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #6 kdy: 30. 11. 2012, 13:22:22 »
Ja kdyz jsem prisel o praci a nemohl sehnat, tak me pomohla taky agentura. ácéčko http://www.acjobs.cz/
Tak se zkus podívat. Já jsem sice  z Prahy, ale dívám se, ze v Brne jsou taky.  Tak si myslím, ze kdyz mas takove zkusenosti, tak ti praci určite najdou ;)

Petr

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #7 kdy: 05. 12. 2012, 21:23:06 »
Zdarec, ja mam dobrou zkusenost s dobrym sefem (www.dobrysef.cz), odkazte se na Dmitrije Strelnikova, on sam je byvaly vyvojar a velmi pratelsky clovek.
Petr

ToMiNa

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #8 kdy: 11. 12. 2012, 10:45:10 »
Tak tohle musi byt asi ironie, nebo fakt nevim :) Kdyz ted sednu, tak ti v Brne behem peti minut najdu minimalne 5 firem, ktery hledaj PHP programatora. Jinak pokud to fakt myslis vazne, tak by me spis zajimalo, co ti na tech pohovorech, co jsi delal, rekli?

Václav

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #9 kdy: 15. 12. 2012, 16:33:51 »
S Ac jobs mám taky dobré zkušenosti. Ono se řekne, že v Brně je dost pracovních míst a firem co hledají, ale ono to není tak snadné. Já když jsem v tomto oboru také hledal, tak mi taky dostl dlouho trvalo než sem něco sehnal. A podruhé kdyz jsem scháněl, tak jsem taky sháněl dlouho, tak jsem šel přes tu agenturu. Dneska sehnat práci vážně není sranda ;)

labuťáček

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #10 kdy: 18. 12. 2012, 08:13:02 »
Taky hledám podobnou podobnou pozici. Skoro jsem myslel, že jsem sám, koho pracovní trh ignoruje. 10 cv = 2 pohovory. První jsem teda zmrskal. Druhý dobrý, nicméně objevil se nakonec někdo lepší. Trochu problém je, že nemám žádný prezentační schopnosti, taky nicmoc praxi, a trpim chronickou nespavostí. Do agentury už nikdy nejdu, tam jsem se dostal 2x, po té co jsem odpoveděl na inzeráty, které se ukázaly být fiktivní.

PetrF

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #11 kdy: 27. 12. 2012, 15:08:06 »
No tak jediný nejsi, v tom tě můžu ujistit  :-\ Dneska to je vážně peklo něco sehnat.
No vim, ze agentury jsou asi blbí, ale snad nějaké dobré musí existovat ne?Tady se sešli dva komentáře na stejnou agenturu, tak to bych mohl vyzkoušet.
Jako není to sranda no. Po novym roce do toho musím dát všechno.
Ty pohovory jsou taky fakt peklo, když už si člověk myslí, že dobrý, tak ne.

Václav

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #12 kdy: 30. 12. 2012, 15:00:38 »
Vyzkoušej to přes tu agenturu, oni ti dost pomůžou, připravovali mě na ty pohovory úplně maximálně. Udělají s tebou profil. Nabídnou ti pozice a ty si vybereš, kam bys chtěl jít, pak tě dokázou na pohovor připravit a sledují pak situaci, jak to vypadá.
 Není to lehké, chápu vás, ale určitě brzy něco seženete. Hlavu vzhůru!

Jiří M.

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #13 kdy: 30. 12. 2012, 18:02:27 »
S tím, co tu píšeš, bych Tě taky nezaměstnal, je to příliš neurčitý. Pokud máš osmiletou praxi s webdesignem a front-endem obecně, ukazuj konkrétní výsledky - tady ten web jsem designoval, zde jsem dělal to a to... Na jobs.cz jsou tak tři nabídky podobných pozic denně. Ale pokud se neumíš prodat, zkus nějakou agenturu. Nebude Tě to nic stát (pokud si vybereš správnou) a dostaneš docela dost informací - na do si dát pozor při pohovoru, které svoje vlastnosti zvýraznit a jak je dobře prodat. A dodají i vhodné pozice. Osobně mám také dobrou zkušenost s Dobrým šéfem, ale myslím, že pracují jen v Praze. Ale nezoufej, pro dobrý ajťáky je na trhu místa víc, než dost.

Re:Hledám práci (programátor)
« Odpověď #14 kdy: 03. 01. 2013, 10:08:16 »
Asi tak... Pokud narazite na spravnou agenturu a dobreho konzultanta, je to velka vyhoda. V Brne mame hned nekolik klientu, kteri hledaji PHP vyvojare - takze klidne zkuste vytocit telefonni cislo, ktere najdete v mem podpisu a nebo me kontaktujte na LinkedIn (pokud jeste nemate ucet, vrele doporucuji!!!). Dobre programatory samozrejme hleda vice nasich klientu a to nejen PHP a Brno :)
Rozhodne netvrdim, ze Vam dokazi praci najit - ale jsem presvedcen, ze se, vzhledem k nasemu portfoliu klientu, velmi zvysi Vase sance na rychle pokracovani kariery.

Preji uspesny den!
Always looking for talented IT people!

IT Recruitment Consultant
CPL Jobs

Kontakt:
Telefon: +420 221 723 602
Email:  petr.uchytil@cpljobs.cz
LinkedIn: cz.linkedin.com/in/petruchytil