...do vosího hnízda...

Hmm

Re:...do vosího hnízda...
« Odpověď #75 kdy: 22. 09. 2012, 15:36:40 »
No nic, pánové, fakt nemám potřebu vás o něčem přesvědčovat. Jestli problém nemáte, tak nemáte, je to ok. Já taky žádný problém nemám :)

Můžeme diskusi ukončit a přesunout se někam jinam - třeba hned vedle je příhodné téma Pomoc s výběrem distra po 1001 :))
Som rad, ze sa ukazalo, ze si presne ten typ cloveka, ktory neznesie ked ma niekto iny nazor ako on ;D


6

Re:...do vosího hnízda...
« Odpověď #76 kdy: 22. 09. 2012, 16:39:06 »
Nechapem tuto otazku.
Otázka je jasná jako facka, jakožto vývojáři nativní aplikace Hmm-Photoshopu by tě bavilo udržovat produkt pro asi 10 distribucí Linuxu a 3 grafické rozhraní ? A každá další distribuce tento stav o něco zhorší.

Doufám že se shodneme na tom, že dostupnost kvalitních aplikací pro OS je jeden z hlavních důvodů jeho oblíbenosti a tím i rozšířenosti.


Třeba takový proprietální moloch jako je Wolfram Mathematica mě běžel na Scientificu 6, nejnovejsi openSUSE i Ubuntu, viděl jsem ho i na Gentoo a pár dalších... a pak že to nejde.  ::)

Souhlas, na ntb mi bez problémů beží pod ubuntu a ve škole ho máme na gentoo ;)

Míra

Re:...do vosího hnízda...
« Odpověď #77 kdy: 22. 09. 2012, 18:03:55 »
Zkusil někdo Win 8? Bez úprav třetích stran je to poblion jako hrom. Prakticky nepoužitelné. Vše jsou v defaultu vlastně cloudové aplikace. Holt bez dodělej si doma se již neobejdete! Je to realita a bude hůř. Myslím že je to pro Linuxová distra velice dobrá zpráva.