Android vs. iOS

matt

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #60 kdy: 30. 09. 2012, 10:53:58 »
Tím že je nespolehlivý myslím nestabilitu-rychlost,restarty etc etc..samozřejmě seliší od zařízení,romky a přístupu uživatele,jak moc se v tom vrtá :) asi je to i osobn zkušenost,kdybych měl o rok mladší android stejné značky tak si asi nestěžuju,stejně myslím že bych v budoucnu iphone vyměnil zase za android,až by byl na lepší úrovni..nevzdávám se ho,ale stejně v základu mi nevyhovuje ze všech stran,takže i na nexus chci použít CM,jestli bude dobře odladěn.a to je ten problém-já jsem závislý na vývojářích z xda,na kterých nelež taková odpovědnost-> systém si teda můžou udělat dle libosti,s chybami.někde by to zase nevadilo,použít originální rom od výrobce,ale jsem asi rozmazlenej :)


aaaaaaaaaaa

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #61 kdy: 30. 09. 2012, 14:57:51 »
Ti, co porovnavate iOS a Android - porovnavate zariadenia v podobnych cenovych hladinach? Ja mam lacneho Androida, ktory vo vsetkych papierovych vykonnostnych parametroch prekonava iPhone4 (vykonnostne = nie displej, vydrz, ...) a som spokojny.

S prehliadacom (Opera Mobile) nemam ziadne z tu opisanych problemov. Akurat po starte telefonu startuje prehliadac asi 4 sekundy, inak je jeho rychlost ovplyvnena len rychlostou internetu - subjektivne zvlada browsovanie rovnako ako stolny PC.

Okrem HW nedostatkov, ktore som cakal (fotak "ako z mobilu", tj. pekne prekreslenie detailov sa nekona) mi u neho vadi len dohlad Googlu. Bez zadania uctu Google som nemohol tusim ani pridat kontakt do telefonneho zoznamu.

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #62 kdy: 30. 09. 2012, 17:13:22 »
Ti, co porovnavate iOS a Android - porovnavate zariadenia v podobnych cenovych hladinach?
...

Správně.

...
Okrem HW nedostatkov, ktore som cakal (fotak "ako z mobilu", tj. pekne prekreslenie detailov sa nekona) mi u neho vadi len dohlad Googlu. Bez zadania uctu Google som nemohol tusim ani pridat kontakt do telefonneho zoznamu.

Mám dojem, že bez přihlášení se k Velkému Bratrovi si nic dalšího nenaistaluješ/nezaktualizuješ.
I když, teď mne napadá, že si v telefonu můžeš nastavit, že chceš instalovat i od "3rd parties" (či jak přesně se to jmenuje) a pak by sis měl moci nainstalovat cokoli.

Kontaktů si můžeš navkládat mrtě, jen si je bez účtu na google zřejmě s google nezesynchronuješ ...

aaaaaaa

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #63 kdy: 30. 09. 2012, 18:47:23 »
Ti, co porovnavate iOS a Android - porovnavate zariadenia v podobnych cenovych hladinach?
...

Správně.

...
Okrem HW nedostatkov, ktore som cakal (fotak "ako z mobilu", tj. pekne prekreslenie detailov sa nekona) mi u neho vadi len dohlad Googlu. Bez zadania uctu Google som nemohol tusim ani pridat kontakt do telefonneho zoznamu.

Mám dojem, že bez přihlášení se k Velkému Bratrovi si nic dalšího nenaistaluješ/nezaktualizuješ.
I když, teď mne napadá, že si v telefonu můžeš nastavit, že chceš instalovat i od "3rd parties" (či jak přesně se to jmenuje) a pak by sis měl moci nainstalovat cokoli.

Kontaktů si můžeš navkládat mrtě, jen si je bez účtu na google zřejmě s google nezesynchronuješ ...
3rd parties su dobry sposob, tak by to mohlo ist.

U tel. zoznamu (alebo kalendaru?) som mal ten problem, ze pri kazdom pokuse nejak k nemu pristupit to odomna chcelo Google acc a toto mi neslo preskocit bez ukoncenia celej aplikacie.  Toto sa urcite vyskytovalo aj inde (tusim zamok klaves) a tak sa mi bez prveho prihlasenia zdal mobil strasne osekany - vsade to chcelo len Google acc. Po prihlaseni to uz nejak funguje aj bez pristupu na internet, ale prvy pristup a "zaevidovanie sa u Velkeho Bratra" bolo to, o com som pisal.

matt

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #64 kdy: 30. 09. 2012, 21:24:42 »
Jak jsem psal,je plno zařízení s androidem které jsou na tom hodně dobře.srovnávat iOS pouze s nimi je ale špatně,jelikož existují i ty špatné telefony s androidem.kdežto iphone neexistuje v méně výkonných verzích a různě odladěných systémech.debata pro mě tìmto končí,nic nověho tu asi zase nebude,jenom dohady o ničem..


red.sax

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #65 kdy: 04. 12. 2012, 16:42:52 »
Zdravim, měl jsem iphone 3g poté jsem si koupil 4 která mi vydržela 2 roky. Pak jsem ho vyměnil za sony experia s lt26. Chtěl jsem vyzkoušet android. Sony jsem prodal a pořídil si SGS 3. Oba telefony jsou výborné, rychlé a mají velký displej. Po pravdě, kdyby v nich byl ios tak jsou skvělé. Kdo má zkušenosti z oběma systémy a umí si na iphone udělat JB tak odpadá i tolik neolíbené iTunes a vše se dá stahovat přímo z iphone a hlavně všechno funguje jak má. Oproti tomu v androidu nejdou většinou ani programy které si koupíte. A množství a kvalita programů pro oba systémy se také nedá ani srovnávat. Jsem člověk který vyzkoušel oba systémy a je pravda že i přes to že se o iphone říká že je to jen reklamní sračka k ničemu tak akorád iphone nikdy v ruce neměl a nebo mu nerozumí. Velmi uvažuji o prodání SGS 3 a koupi dalšího iphone i když je SGS 3 asi nejlepší telefon který jsem kdy měl.

poiu

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #66 kdy: 04. 12. 2012, 16:58:18 »
... Oproti tomu v androidu nejdou většinou ani programy které si koupíte.
Tak mne sa na Androide este nestalo, ze by mi tam nieco stiahnute neslo (mam Android Ginberbread). U vlastnych aplikacii je to ine, ale ked si sam spravim bug, tak pocitam so zlym chovanim.

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #67 kdy: 04. 12. 2012, 18:10:11 »
odpadá i tolik neolíbené iTunes a vše se dá stahovat přímo z iphone a hlavně všechno funguje jak má

Proč by bez JB nešly aplikace stahovat přímo z iPhone?

red.sax

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #68 kdy: 04. 12. 2012, 18:45:44 »
Treba kdyz chci nainstalovat nejakej program tak musim vyskouset mraky verzi nez se nejaka chytne a u gameloft her se zase musi vypinat data. Pri aktualizacich programu hry zamrzaj a padaj.

red.sax

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #69 kdy: 04. 12. 2012, 18:48:47 »
Myslim nelegalne stazeny hry pomoci installous kterej se ziska pres cydia

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #70 kdy: 04. 12. 2012, 19:32:47 »
Treba kdyz chci nainstalovat nejakej program tak musim vyskouset mraky verzi nez se nejaka chytne a u gameloft her se zase musi vypinat data. Pri aktualizacich programu hry zamrzaj a padaj.

Cože? Oba se bavíme o stahování aplikací z App Store, že?

aaa158

  • ***
  • 238
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Android vs. iOS
« Odpověď #71 kdy: 04. 12. 2012, 20:36:17 »
Myslim nelegalne stazeny hry pomoci installous kterej se ziska pres cydia

LOL. necuduj sa ze padaju piratene hry...

Oldrich

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #72 kdy: 26. 12. 2012, 13:50:48 »
Samsungy jsou nejhorsi mobily!! Kdy to uz pochopite!! Nikdy nesrovnavejte Smasung s Iphone!! to ej sproste jednani...
Nexus od Google nebo HTC jedine srovnavejte s dokonalym mobilem Iphone..
PS:HTC jsou vykonejsi nez Iphony.... Ale maji furt jen android ;)

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #73 kdy: 26. 12. 2012, 14:57:11 »
Samsungy jsou nejhorsi mobily!! Kdy to uz pochopite!! Nikdy nesrovnavejte Smasung s Iphone!! to ej sproste jednani...
Nexus od Google nebo HTC jedine srovnavejte s dokonalym mobilem Iphone..
PS:HTC jsou vykonejsi nez Iphony.... Ale maji furt jen android ;)

Obvious troll is obvious.

Hryzo

Re:Android vs. iOS
« Odpověď #74 kdy: 26. 12. 2012, 19:35:35 »
Samsungy jsou nejhorsi mobily!! Kdy to uz pochopite!! Nikdy nesrovnavejte Smasung s Iphone!! to ej sproste jednani...
Nexus od Google nebo HTC jedine srovnavejte s dokonalym mobilem Iphone..
PS:HTC jsou vykonejsi nez Iphony.... Ale maji furt jen android ;)

Ano a teraz tu o Cervenej ciapocke...

HTC Sense - spomalovac roka
HTC uzamknute bootloaderi - schvalne Vam poslem jedno Wildfire S, ci mu odomknete bootloader - neviem, ci este stale zamykaju Bootloader ale v minulosti to tak bolo a existuju modely, ktore neodomknete

Skuste si checknut aku komunitu maju vlajkove lode Samsungu.
Za vsetko hovori popularita Samsungu v segmente smartphonov - kde je svetovou jednotkou - preco asi? Kvoli zlym telefonom?