Nautilus nereaguje na nastavení GTK témat

Veverak

Nautilus nereaguje na nastavení GTK témat
« kdy: 17. 11. 2011, 14:01:08 »
zdravim, mam cerstve nainstalovany archlinux s fluxboxem, ovsem narazil jsem na problem, pri nastavovani gtk theme mi na nastaveni nereaguje nautilus :-( (porad vypada jak windows 95) pritom chromium i pidgin zareagovali..... nevite nekdo kde by mohl byt zakopany pes?
P.S: pouzil jsem LXAppereance s Clearlooks
« Poslední změna: 18. 11. 2011, 15:02:07 od Petr Krčmář »


asd

Re: Nautilus nereaguje na nastaveni GTK theme
« Odpověď #1 kdy: 17. 11. 2011, 14:40:11 »
Presne toto robi po poslednom update nautila (GNOME nautilus 3.0.2, awesome wm). Taktiez neviem co s tym robit, nedava ani ziadny output do stdout/err.

brk

Re: Nautilus nereaguje na nastaveni GTK theme
« Odpověď #2 kdy: 17. 11. 2011, 17:03:49 »
Arch nemám, ale podle verze Nautila 3.x bych to viděl na GTK+ 3 a zbytek aplikací v GTK+ 2. To jsou jiné témata. Zkus najít téma, co je udělané pro obě verze, ale výběr bohužel zatím nic moc. :o/

Re: Nautilus nereaguje na nastaveni GTK theme
« Odpověď #3 kdy: 17. 11. 2011, 17:59:43 »
Nautilus bude asi přebírat nastavení preferenčně s Gnome, taže gconf systém. Některé Gnome/Gtk aplikace na nastavení Gtk prostě nereagují. Podobný rozkol může nastat mezi KDE a Qt aplikacemi.

Zkontrolujte si jestli gconfd vůbec běží.

Téma lze nastavit v Gnome Kontrolním Centru (nebo jak se to jmenuje) nebo nízkoúrovňově přes gconf, ale to je jako se hrabat ve Windows registrech ručně ;)

Pokud chci mít i pod KDE pěkně a jednotně vypadající Gnome/Gtk aplikace musel jsem manuálně nastavit spouštění tohoto démona.