Tak Nexuse mame taky (dva N9K-C93180YC-FX3) a dal by se zaridit pristup, ale takhle osamote nevim s cim by si tam clovek hral.. "jedina" zajimava vec k overeni by bylo z toho GPS assisted PTP, ale k tomu zas jsou potreba lepsi sitovky do kompu zejo.
Ale pokud te zajimaj cisca.. tak jsou zde 4 AP, ktere by bylo vhodne predelat z centralne manazovatelnych na standalone (lze to udelat crossflashem, ale zatim nemam vhodne zdroje / PoE), pripadne kdyby to slo rozjet vuci sw demonu namisto dedikovaneho controller hw.