Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu

buldr

  • ***
  • 110
    • Zobrazit profil
Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #15 kdy: 04. 04. 2024, 18:02:36 »
O víkendu prolezu krabice na půdě a v garáži, kam lepší polovička rozhodnutá zredukovat součástkovou základnu, odklidila. Buďto je pošlu, nebo skončí na sběrném dvoře.

Alkoholem se revanšovat opravdu nechceš, vypiju pouze 30 letovou single malt Aberfeldské palírny, nebo 60 let uzrálého Montauberta.

Napíšu po víkendu, až to najdu a zkusím, jestli to vůbec funguje, abych neposílal elektroodpad.
Carpe diem


Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #16 kdy: 05. 04. 2024, 01:12:48 »
Ponukam 512MB CF. Netestovana.
Mozno by som vedel sprevadzkovat stary Thinkpad X31 kde je citacka a otestovat ho.
Mozem poslat postou/zasielkovna. Takze ak by 64GB nevysla, mozem ponuknut.

Jen Kings

  • **
  • 91
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #17 kdy: 05. 04. 2024, 06:26:25 »
Moc díky za nabídky.
Využil bych klidně i tu 512MB  :)

r443

Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #18 kdy: 05. 04. 2024, 20:35:09 »
Náhodou, CF jsou úplně skvělý formát karet, hlavně díky své mechanické odolnosti. Kdybych měl spočítat, kolik se mi rozpadlo plnoformátových SD nebo zlomilo microSD (zkřehlý plast v mrazu + hloupý slot, při vyjímání z něhož se ta karta mechanicky namáhá - typicky u palubních kamer v autě), tak bych se nedopočítal.

S CF jsem nikdy podobné problémy neměl, možná proto tak dlouho vydržely u profesionálních a poloprofesionálních DSLR, než byly nahrazeny formátem XQD, který sice podobné vlastnosti zachovává, ale cena už je totální úlet. Schválně se na to pro zajímaovost podívejte.

No kdyby někomu nějaké CF karty přebývaly a původní tazatel byl již uspokojen, tak bych také měl zájem.

Jen Kings

  • **
  • 91
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #19 kdy: 08. 04. 2024, 08:58:20 »
O víkendu prolezu krabice na půdě a v garáži, kam lepší polovička rozhodnutá zredukovat součástkovou základnu, odklidila. Buďto je pošlu, nebo skončí na sběrném dvoře.

Alkoholem se revanšovat opravdu nechceš, vypiju pouze 30 letovou single malt Aberfeldské palírny, nebo 60 let uzrálého Montauberta.

Napíšu po víkendu, až to najdu a zkusím, jestli to vůbec funguje, abych neposílal elektroodpad.

Podařilo se něco objevit ? :)


Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #20 kdy: 08. 04. 2024, 21:28:09 »
Z Aukra jste ji už dávno mohl mít za čtyři stovky doma.
Aktuálně vidím největší  za tuhle cenu 16 GB.

Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #21 kdy: 08. 04. 2024, 21:31:26 »

buldr

  • ***
  • 110
    • Zobrazit profil
Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #22 kdy: 09. 04. 2024, 07:22:29 »
O víkendu prolezu krabice na půdě a v garáži, kam lepší polovička rozhodnutá zredukovat součástkovou základnu, odklidila. Buďto je pošlu, nebo skončí na sběrném dvoře.

Alkoholem se revanšovat opravdu nechceš, vypiju pouze 30 letovou single malt Aberfeldské palírny, nebo 60 let uzrálého Montauberta.

Napíšu po víkendu, až to najdu a zkusím, jestli to vůbec funguje, abych neposílal elektroodpad.

Podařilo se něco objevit ? :)

Bohužel, kde to skončilo je záhadou. Pravděpodobně s první várkou na sběrném dvoře. Pardon, myslel jsem, že doma ještě jsou.
Carpe diem

Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #23 kdy: 09. 04. 2024, 09:52:19 »
Test dopadol uspesne.  Mate SZ.

Jen Kings

  • **
  • 91
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním karty CompactFlash do fotoaparátu
« Odpověď #24 kdy: 09. 04. 2024, 10:00:37 »
Moc díky :)
nepřišla SZ, ale mail. Když jsem odpověděl, tak mi zpátky odepsal Mejlový Démon, že adresa neexistuje.
Zkusil jsem tedy poslat SZ tady, nebo případně můžeš napsat pro rychlejší komunikaci na adoksnaj[uzenka]džímejl tečka com

Místní systém SZ mi přijde krapet nepřehledný a i když mi to náhodou ukáže, že tam zprávu mám, tak zpravidla tu aktuální nenajdu, tak radši asi ten mail, ať se týdny nenaháníme ;)