Konec poskytovatele 365internet.cz

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #210 kdy: 15. 10. 2022, 11:10:55 »
uz z principu jak to mohlo blbe dopadnout bych jim neveril ani dobry den a nedohodim jim uz nikdy nikoho...  :P za me happy ze sem sel jinam, spokojen a hotovson.
A kam jste přešel a za kolik pokud to není tajné ?


Wxp

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #211 kdy: 15. 10. 2022, 20:25:59 »
Je tu jeste nekdo, komu porad jeste neodpovedeli a neposlali OKU?

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #212 kdy: 15. 10. 2022, 21:17:47 »
Giganet  ;) od jinych slysim spokojenost, support funguje 24/7 a ne ze o wejkendu zavolas na 365i, nahrajes vzkaz a pak jen doufam ze si to nekdo pusti driv jak v Po rano...

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #213 kdy: 15. 10. 2022, 23:27:20 »
Je tu jeste nekdo, komu porad jeste neodpovedeli a neposlali OKU?

Mě ho stále neposlali. Psal jsem na ten email ve čtvrtek. Dostal jsem jen automatickou odpověď že email přijali.  >:(

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #214 kdy: 15. 10. 2022, 23:32:21 »
ja posilal vypoved s pozadavkem na prevod v nejhorsim moznem dni tj.6.10. a vyrizeni mi prislo 14.10.
Zrejme se jim tam toho nakupilo skutecne kvantum, proto tyden cekacka... to taky o leccem vypovida, kdyz je vse ok, neni problem, jak jsou zavaleni, padaji tezce na hubu.  :P


Wxp

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #215 kdy: 16. 10. 2022, 00:05:50 »
Diky. Ja prave vim uz o dost lidech, co jim psali az po mne a uz maji odpoved, tak jsem chtel vedet, jestli nejsem bez odpovedi sam  :)

by_cx

  • ****
  • 290
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #216 kdy: 16. 10. 2022, 01:20:05 »
to taky o leccem vypovida, kdyz je vse ok, neni problem, jak jsou zavaleni, padaji tezce na hubu.  :P

Nevypovídá to o ničem. Tohle je extrémní situace a není cesta, jak firmu naškálovat, aby to zvládla a nikde se to neprojevilo.

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #217 kdy: 16. 10. 2022, 11:47:04 »
Já třeba nechápu, že někdo u 365 chce stále zůstat.. Vidím tam dost zásadní problém u kterého není ani tak otázka jestli, ale spíše kdy nastane.. Vzhledem k tomu, že dle informací není 365 dlouhodobě schopný plnit závazky, tak se dá čekal, že poputuje do insolvence, protože Cetin bude chtít své peníze a konec konců WIA taky bude muset z něčeho platit.. Pak už se nebude dle mě se zákazníky ale bavit nikdo.. Pokud se WIA rozhodne, tak OKU nedostane nikdo, protože 365 nemá přípojky už přímo pod sebou a s WIA zase nemá žádný koncák žádný smluvní vztah.. Takže bych se docela bál možné situace kdy přípojky budou i měsíce blokovány a nebude na nich moci poskytovat již nikdo.
Všichni lidé jsou špatní, dokud je nutnost nepřivede k tomu, aby byli dobří. (Machiavelli)

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #218 kdy: 16. 10. 2022, 13:02:51 »
Vzhledem k tomu, že dle informací není 365 dlouhodobě schopný plnit závazky, tak se dá čekal, že poputuje do insolvence, protože Cetin bude chtít své peníze a konec konců WIA taky bude muset z něčeho platit..
Jen pro pořádek cit.
"CETIN jediným věřitelem 365internet. Firmě proto nehrozí insolvence."

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #219 kdy: 16. 10. 2022, 13:16:33 »
Já třeba nechápu, že někdo u 365 chce stále zůstat.. Vidím tam dost zásadní problém u kterého není ani tak otázka jestli, ale spíše kdy nastane.. Vzhledem k tomu, že dle informací není 365 dlouhodobě schopný plnit závazky, tak se dá čekal, že poputuje do insolvence, protože Cetin bude chtít své peníze a konec konců WIA taky bude muset z něčeho platit.. Pak už se nebude dle mě se zákazníky ale bavit nikdo.. Pokud se WIA rozhodne, tak OKU nedostane nikdo, protože 365 nemá přípojky už přímo pod sebou a s WIA zase nemá žádný koncák žádný smluvní vztah.. Takže bych se docela bál možné situace kdy přípojky budou i měsíce blokovány a nebude na nich moci poskytovat již nikdo.

Ano přesně napsaný. Ta firma je prakticky mrtvá, takže raději rychle pryč. Buď je zákazník přímo u WIA a nebo někde jinde, ale tento paskvil skončí dřív nebo později průšvihem. Nebýt CETINU tak jsme dost dlouho bez internetu a pan jednatel si chce jít stěžovat na ČTU? Na to že lidem zatajoval, že firma má rok dluhy dobrý vtip. Bohužel pro mě jsem nestihnul prchnout, když to bylo připojený na CETIN (šlo to bez OKU chyběl mě tak den). Teď se to bude zbytečně protahovat  :(

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #220 kdy: 16. 10. 2022, 13:36:45 »
qw84: me se to nastesti povedlo, uz to jede ve vypovedi celej 365int i s volanim S, ktere tam udajne je.
Mam to potvrzeny, mam i ten kod a uz je to vse zahajeno. Takze ted verim ze to jeste 14dnu vydrzi, nez se domecek z karet sesype  :D

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #221 kdy: 17. 10. 2022, 09:47:16 »
Upozorneni pro OKU kod, prenos...

Nová právní úprava se vztahuje nejen na všechny nové smlouvy (uzavřené po 1. dubnu), ale rovněž i na všechny stávající.
Poskytovatelé služeb elektronických komunikací tak mají povinnost doplnit do účastnické smlouvy tzv. ověřovací kód účastníka pro přenesení telefonního čísla. Provedou to stejným způsobem, jakým dochází k jednostranné změně uzavřené smlouvy podle § 63 odst. 6
zákona o elektronických komunikacích. Ověřovací kód je nezbytností pro podání žádosti o přenos čísla


zdroj: https://www.ctu.cz/sites/default/files/obsah/ctu/tiskova-zprava-od-dubna-pujde-operatora-zmenit-rychleji-levneji/obrazky/tz20200330-podnikatelevelkvzek2020.pdf

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #222 kdy: 18. 10. 2022, 14:34:07 »
365internet píše:
V případě, že již nechcete mít služby poskytované 365internet a požadujete přenos přímo pod WIA, kontaktujte nás a potřebné zajistíme.

V případě, že jim napíšu že toto chci, ví se zda zůstane zachována cena ? Tj, např. mám u 365i dsl 50 za 404kč / měsíc, ale WIA má toto v ceníku za 439 Kč.
Protože pokud ano, tak 365i už zřejmě pak zůstává jen zbytečným prostředníkem ...

Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #223 kdy: 18. 10. 2022, 15:54:51 »
mintuser: pokud prijdes primo pod WIA, je to jako by jsis vybral jineho ISP napr O2, T-Mobil a tak lze usoudit ze se to bude pak ridit jejich cenikem.
Ted jsi pod 365int, takze se ridis cenikem 365 Internet.
WIA je uz jiny poskytovatel!
To ze jim dela ted nejakou spolupraci, je pouze jejich interni dohoda.
Takze jak zahajis prenos, budes zakaznik WIA a pak uz te 365int nezajma a ani s nim nekomunikujes.


Re:Konec poskytovatele 365internet.cz
« Odpověď #224 kdy: 18. 10. 2022, 16:01:59 »
Je tu někdo kdo čeká na OKU kód? Od čtvrtka čekám a nic dneska jsem jim poslal další email.  :(