Vhodnost notebooku s Apple Silicon pro studium na VUT FIT

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vhodnost notebooku s Apple Silicon pro studium na VUT FIT
« Odpověď #135 kdy: 12. 09. 2022, 10:44:10 »
Takže mac se používá skvěle a intuitivně, ale chraň bůh, aby si uživatel dovolil chtít něco, co vybočuje z předepsanýho jedinýho správnýho způsobu užívání
Je někde popsaný ten “jediný správný způsob”? Případně nějaký špatný způsob, který to neumožňuje?


Re:Vhodnost notebooku s Apple Silicon pro studium na VUT FIT
« Odpověď #136 kdy: 12. 09. 2022, 13:20:29 »
Je někde popsaný ten “jediný správný způsob”? Případně nějaký špatný způsob, který to neumožňuje?
Regoval jsem na hurvajs spejbl, kterej mi na problém při startu systému odpověděl, že Mac přece nikdo zapínat ani restartovat nepotřebuje...

Re:Vhodnost notebooku s Apple Silicon pro studium na VUT FIT
« Odpověď #137 kdy: 03. 11. 2022, 13:52:20 »
...
Hezké, toto je ten prototyp klasického závislého aplisty. Přesně jak jsem zmínil v diskuzi výše, sype do toho ročně statisíce a ještě si rochňá jak je to úžasné a jak se to vrací. 

Osobně nemám jediný důvod používat cokoliv od aple, kupovat každý rok nový model mi přijde naprosto zbytečné a chlubit se tím v diskuzi nadmíru hloupé.
Určitě se najdou lidi, co si každý rok kupují nový iPhone kvůli jiným barvičkám. Ale třeba zrovna Macbook s M čipem nemá v tichosti/výdrži/výkonu bohužel konkurenci mezi Windowsama.

C# - ještě existuje https://promo-codes.cz/
Možná máte pravdu, že nakupují jen kvůli barvě. I když bych měnil s radostí, měnil bych své vybavení 1 za rok. A to se stává nejčastěji, když vidím nějaké slevy a v podstatě to nejsou letošní novinky.