Jak poznám nové příspěvky k tématu?

Jak poznám nové příspěvky k tématu?
« kdy: 25. 03. 2010, 09:07:45 »
Pokud si to dobře pamatuji, tak ve staré verzi fór se v přehledu (na hlavní stránce root.cz) objevoval i počet nových příspěvků od mé poslední návštěvy.

Teď tam pořád vidím jen jedno číslo, předpokládám, že to je celkový počet.

PS: pakliže je to někde popsané, jak se to dá zaponout, tak se omlouvám, hledal jsem a nenašel jsem to ...
« Poslední změna: 25. 03. 2010, 11:14:07 od Petr Krčmář »


Re: Jak poznám nové příspěvky k tématu?
« Odpověď #1 kdy: 25. 03. 2010, 11:14:55 »
Na titulní straně už to není vidět. Přebírá se to z fóra. Ale na titulce fóra je to přehledně zobrazeno tím, že v levé části jsou jinak barevné ikony. A v každé sekci jsou pak jednotlivá témata s novými příspěvky jasně označena ikonkou Nové.

Re: Jak poznám nové příspěvky k tématu?
« Odpověď #2 kdy: 25. 03. 2010, 11:54:41 »
Já se omlouvám, ale co si mám představit pod "že v levé části jsou jinak barevné ikony"?

Re: Jak poznám nové příspěvky k tématu?
« Odpověď #3 kdy: 25. 03. 2010, 12:10:52 »
Na titulní stránce fóra (forum.root.cz) jsou vlevo vedle sekcí takové čtvercové ikony. Pokud je u příslušné sekce ikona šedivá, pak sekce neobsahuje nové příspěvky (pro konkrétního čtenáře). Pokud je bílá, pak je tam něco nového. Stačí rozkliknout a opět je vidět, ve kterých vláknech jsou nové příspěvky.

Re: Jak poznám nové příspěvky k tématu?
« Odpověď #4 kdy: 25. 03. 2010, 12:17:22 »
Aha, díky.
Takže přímo na rootu to neuvidím, musí kamsi překlikávat ...


Re: Jak poznám nové příspěvky k tématu?
« Odpověď #5 kdy: 25. 03. 2010, 12:32:28 »
Ano, na titulce Roota nové příspěvky vidět nejsou. Jsou to dva oddělené systémy a tyhle informace se z fóra zřejmě nezjišťují úplně jednoduše.