Bug report ohledně nového fóra

_r3450n_

Bug report ohledně nového fóra
« kdy: 09. 03. 2010, 16:04:26 »
Zdravim zase,
Zalozil jsem tohle tema aby jste nemuseli lezt nekam daleko pokud jste na novem foru nasli chybu.
Ja jsem pri poslednim prispevku narazil rovnou na dve.
Prvni je, ze pokud pisu neco delsiho jako je ramec na psani, tak to pak zacne poskakovat nahoru a dolu pri zmacknuti kazde dalsi klavesy.
Druha je spojena s overovanim ktere se mi sice moc libi, ale je tam pozadovana diakritika. Musel jsem pouzit mapu znaku, protoze cestinu nemam nastavenou a kvuli tomuto foru to delat nebudu. Myslim, ze tohle by jste mohli opravit aby to slo i bez diakritiky.
Dekuji
« Poslední změna: 11. 03. 2010, 15:19:40 od Petr Krčmář »


Re: BUG report ohledne noveho fora
« Odpověď #1 kdy: 10. 03. 2010, 13:07:03 »
To první bych prosil rozvést. V jakém prohlížeči se to stává, jak to vypadá, kolik textu musím napsat. Mě se to chová naprosto dle očekávání, i když překročím vertikální rozměr formuláře, takže to nedokážu replikovat.

Diakritika nutná není, ale jsme v Česku a předpokládám, že použití češtiny není problém a především je správné. Dá se to udělat samozřejmě různě, ale když už tam máme česká přísloví, je záhodno je psát hezky česky. Celý problém řeší registrace - ta otravuje jednou a naposled. Dá se použít už založený účet z hlavního webu, fórum si ho vycucne při prvním přihlášení z databáze.

_r3450n_

Re: BUG report ohledne noveho fora
« Odpověď #2 kdy: 11. 03. 2010, 11:11:01 »
To poskakovani se projevilo na firemnim notasku. Jsou tam widle xp sp3 a IE8.
Slo v podstate o to, ze se view ramecku do ktereho se pise text posouvalo porad na prvni radek, ale pri pohybu kursoru se view presunulo na kurzor, takze po te co jsem textem zaplnil celej ramecek a napravo se objevilo posouvatko, tak po zmacknuti kazdeho tlacitka jsem mel view na zlomek vteriny na konci textu a jinak se drzelo na zacatku. V podstate jsem nevidel co pisu jak to poskakovalo porad nahoru a dolu.
Zkousim to ted a uz je to v pohode. Vsiml jsem si ale, ze mi ted zaronava vysku radky. To se pred tim nedelo, takze se mi tenkrat pravdepodobne jenom spatne nacetla stranka.

V te druhe zalezitosti to asi poresim pres tu registraci. Hlavne, ze to nebude prudit  :)
Kazdopadne diki za odpoved ...

Re: BUG report ohledne noveho fora
« Odpověď #3 kdy: 11. 03. 2010, 15:11:14 »
Ona ta registrace má víc výhod, pamatuje si to historii, zobrazuje to nepřečtené příspěvky, je možné si vyrobit hezký profil a patičku a podobně :-).

Re: Bug report ohledně nového fóra
« Odpověď #4 kdy: 22. 03. 2010, 14:58:44 »
Tak jsem zprofilovanej :)
Nastavil jsem si tmavej vzhled a zatim jsem narazil jenom na neprelozene texty ktere jsou v nastaveni profilu a o kterych uz vite.
Az bude neakej novej bug tak dam vedet. Zatim vse slape jak ma


Re: Bug report ohledně nového fóra
« Odpověď #5 kdy: 22. 03. 2010, 16:29:31 »
Tak jsem narazil na neco, co mi prijde tak trochu zvlastni.
U fora si muzu vybrat, jestli se ma u mych prispevku zobrazi jmeno a prijmeni, nebo prezdivka. Na rootu tohle bohuzel nejde a zobrazuje se jenom jmeno a prijmeni. Je mozne, ze jsem toto nastaveni profilu prehledl, nebo to na rootu s tou prezdivkou opravdu nejde?
Pokud to nejde, budete to predelavat?

Dekuji

Re: Bug report ohledně nového fóra
« Odpověď #6 kdy: 22. 03. 2010, 16:58:08 »
Mam dalsi a tohle je pravdepodobne normalmi bug (u tmaveho vzhedu).
V tematu "Znate Linux?" ma druha odpoved uzivatele "Jan" i citaci, ale ta ma bile pozadi a bilej font. Ostatni citace maji sedy pozadi. Zkousel jsem i par krat reload , ale pokazde je to to same. Konfigurace WinXP a IE8.

Re: Bug report ohledně nového fóra
« Odpověď #7 kdy: 22. 03. 2010, 17:43:22 »
Konfigurace Win7 x64 Opera 10.10 to same
Predpokladam ze je problem v citaci citace, kde neni nastavena barva pozadi pro tmavej styl :D