Prodám židli Therapia ENERGY COM XL

Re:Prodám židli Therapia ENERGY COM XL
« Odpověď #15 kdy: 18. 12. 2021, 16:15:30 »
Ahoj, zidli Therapia mam sice jen asi mesic a pul, ale musim rict ze se na ni sedi skvele a pokud mate vyssi postavu (ja mam bez par cisel dva metry), tak je to opravdu obrovsky rozdil. Vrele doporucuju si ji jit vyzkouset do showroomu (v Praze mam dobrou zkusenost s Delso interiery kousek od Sazka areny) a vybrat si variantu ktera vam nejvic sedne. Jen jsou opravdu drahe (ja kupoval novy model Sense /ta hubena/ v akci za 23k) - ale vyplati se. Sirka ramen urcite hraje roli a zidle Therapia to neresi dalsim stupnem volnosti nastaveni, ale ruznyma radama zidli. U mne nakonec rozhodla moznost naklopeni sedaku, protoze v dzinach me starsi modely skrtily - zatimco novejsi model s mirnym sklopenim byl v pohode.

BTW: Vyrobce k nove zidli dodava zdarma lahev cisticiho prostredku na potahy, takze urcite by slo si ho objednat a zidli s nim bez obav vycistit...


Re:Prodám židli Therapia ENERGY COM XL
« Odpověď #16 kdy: 18. 12. 2021, 17:13:26 »
Podle obrazku je zidle v zoufalem stavu a souhlasim, ze nabizena cena je timpadem dost prestrelena.

V jaekm stavu je utahovaci sroub na zadech bedeniho operaku? Tyhle stare verze tam maji problem uz z vyroby, protoze se sroub casem uvolni a pri vstavani se snadno zidle rozsteluje. Letosni verze tenhle problem uz ma odstraneny -- jinym mechanismem nastavovani (bez sroubu).

Re:Prodám židli Therapia ENERGY COM XL
« Odpověď #17 kdy: 18. 12. 2021, 17:54:31 »
Podle obrazku je zidle v zoufalem stavu a souhlasim, ze nabizena cena je timpadem dost prestrelena.

V jaekm stavu je utahovaci sroub na zadech bedeniho operaku? Tyhle stare verze tam maji problem uz z vyroby, protoze se sroub casem uvolni a pri vstavani se snadno zidle rozsteluje. Letosni verze tenhle problem uz ma odstraneny -- jinym mechanismem nastavovani (bez sroubu).

Jak píšu v inzerátu, všechny kazy jsou kosmetické. Co se týče mechaniky (tedy toho, co opravdu zajímá vaše tělo), všechno funguje bezvadně. Pružení (zaklonění) jsem skoro nepoužíval, takže pružiny nejsou opotřebované. Sedací pěna je ve stejném stavu jako při koupi. Na šroub jako bolavé místo mě upozorňoval už Marcel (prodejce v M1 shopu, svérázný týpek, návštěva M1 shopu je zajímavá už kvůli tomu se s ním potkat, poctivě vysvětlí pro a proti), choval jsem se k němu slušně a funguje jak byl navržen (tedy opěrka drží na nastaveném místě), jsem nicméně rád, že se tento problém u novějších modelů podařilo vyřešit čistěji. Pokud někdo židli používá sám (nestřídá se na ní často víc lidí), šroub není problém, zafixuje se na jednom místě a tam drží spolehlivě. Je potřeba při aretaci nejít nad horní úvrať, proto v inzerátu píšu, že židle je pro osoby tak do 195 cm.

Re:Prodám židli Therapia ENERGY COM XL
« Odpověď #18 kdy: 18. 12. 2021, 18:20:00 »
And now for something completely different - the Larch (https://www.youtube.com/watch?v=mBcTXBhYzfM). Dneska je poslední úplňková noc roku, navíc chvíli před slunovratem, tak doporučuju pro fyzické i duševní zdraví vstát ze židle/křesla/štokrle/sofa/klekačky a vyjít ven se projít, já vyrážím za chvíli.