Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?

PanVP

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #60 kdy: 09. 11. 2021, 08:54:59 »
Je otázka, jak dlouho může člověk jet jako robot, než ho to semele.
Třeba od 25-30 do 40. Dost na to, aby tě už pak netrápila hypotéka. Jet jako robot po čtyřicítce asi ano, ale dlouho ne. Jenže když máš deset let praxe, nikdo tě jen tak nevyhodí. Dostaneš kotel a děláš 6 hodin, aniž by někdo moc pindal. Ale 0o padesátce se pod tebou začne kejvat židle....


Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #61 kdy: 09. 11. 2021, 08:57:28 »
tak to ti muzu rict presne.
5 mesicu a dva tydny

PanVP

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #62 kdy: 09. 11. 2021, 09:10:50 »
tak to ti muzu rict presne.
5 mesicu a dva tydny

Možná máme všichni jinou představu "jet jako robot". Já si pod tím představuju programovat 8 hodin každý den, pak třeba ještě půl hoďky dělat administrativu a jednou týdně třeba i 10 hodin. Žádný čas na jazyky, žádná spací telca, žádna socializace u kávovaru, žádny obídky s kolegy na pohodu.

Prostě makat jako dělňas 8 hodin jen hlavou.

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #63 kdy: 09. 11. 2021, 09:41:12 »
ja to rikal pro 10-14 hodin "intelektualni prace" kazdej den.

PanVP

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #64 kdy: 09. 11. 2021, 09:50:44 »
ja to rikal pro 10-14 hodin "intelektualni prace" kazdej den.

Ty kráso, to bych nedal...To není jako robot, to je nelidské....
To byl nějaký sprint před vydáním nějakého software, ve kterém jsi měl třeba několika-milionovou odměnu?
Nebo to byla tvoje firma a chtěl jsi jí zachránit?

Jako respektuju kluky, co jim firma řekne "Teď budeme makat 10-12 hodin, ale každý z vás má podíl ..1-3..% na obratu, takže pokud to neposereme, každý z vás vydělá pět mičud! Jednak na vás záleží osud firmy a jednak bych vám těch pět melounů přál! Až to vydáme, ještě dva měsíce budeme intenzivně vychytávat mouchy a pak všichni na měsíční dovolenou u moře, to vám firma platí!"

Ale ano, znám trotla, co dělal v herním studiu, dělali sprint, ale neměli těch 10% zisku rozdělený pro tým. Prý že když je to baví, mohou je omrdat a je to cajk. Těch 10% prostě nechali investorům, protože šéfík byl zmrdulínek...ale na sebe ten zmrdulínek kupodivu nezapomněl... :-D asi ho to tolik nebavilo, tak si tu odměnu zasloužil.

Kamarád mi pořád opakuje to Polské přísloví "Je hrozně malý rozdíl mezi dobrou vůlí a dobrým volem!"

Kolik byla odměna? Neříkej, že míň než mičuda? Nebo to fakt byla tvoje firma?


Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #65 kdy: 09. 11. 2021, 10:39:50 »
tak dle doktora jsem to ocividne taky nedal.
jinak odmena byla ... adekvatni... moji potencionalni neschopnosti pracovat po cely nasledujici rok.
ovsem zadna odmena neni adekvatni, pokud ty nasledky jsou dlouhodobe, ani nemoznosti travit cas s malymi detemi.

v ceskych firmach se o procentu mluvilo tolikrat, jednou to bylo i bily na cernym ve smlouve, ale vzdy jsem byl za toho dobreho vola a majitel byl.."

Hlavnim cilem ceskyho sro je nemit zisk. Jak z toho potom mit procento? Je to holub na strese.






« Poslední změna: 09. 11. 2021, 10:44:26 od pruzkumbojem »

PanVP

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #66 kdy: 09. 11. 2021, 15:36:09 »
o procentu mluvilo

Tak v některých rozvinutých zemích se to určí třeba procentem z příjmu za daný produkt nebo jiným spravedlivým způsobem. Často to tak dělají herní studia, kdy vývojáři mají procenta, testeři a přicmrndávači ne, ale ti taky nemakají 12 hodin denně. Pokud máš tým 10-20 programátorů, kteří na tom vyšívají ve dne v noci, rozdělíš mezi ně 10% - víc by asi neprošlo přes investory. Ten programátor, co na tom buší těch 10-12-14 hodin, je přeci taky investor.

Ad zdraví: Mrzí mě, čím sis prošel, ale někdo si projde tím stejným, aniž by si to vybral.
Rok být v háji, to je prostě masakr. Ale něco podobného hrozí všem, že prostě vyhoří a nebudou moct pracovat už v oboru vůbec...


Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #67 kdy: 09. 11. 2021, 15:59:16 »
pozor, ja nerekl ze JSEM v haji, ja rekl, ze za odmena musi kryt to riziko, ze bych mohl byt rok bez prijmu (protoze budu muset totalne vypnout a odmitat projekty).

 ale ok, 192/105 je dost vysokej tlak.. ale za to fakt muze indickej IBM team.


o procentu mluvilo

Tak v některých rozvinutých zemích se to určí třeba procentem z příjmu za daný produkt nebo jiným spravedlivým způsobem. Často to tak dělají herní studia, kdy vývojáři mají procenta, testeři a přicmrndávači ne, ale ti taky nemakají 12 hodin denně. Pokud máš tým 10-20 programátorů, kteří na tom vyšívají ve dne v noci, rozdělíš mezi ně 10% - víc by asi neprošlo přes investory. Ten programátor, co na tom buší těch 10-12-14 hodin, je přeci taky investor.

Ad zdraví: Mrzí mě, čím sis prošel, ale někdo si projde tím stejným, aniž by si to vybral.
Rok být v háji, to je prostě masakr. Ale něco podobného hrozí všem, že prostě vyhoří a nebudou moct pracovat už v oboru vůbec...

PanVP

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #68 kdy: 09. 11. 2021, 17:43:48 »
192/105 je dost vysokej tlak..

To je tlak na rupnutí cévky v mozku, žít s tím delší dobu není vůbec zdravé.
S takovým tlakem si tě už asi nechají v nemocnici...  ::)

Re:Kariérní růst c# vs c++, výhody / nevýhody?
« Odpověď #69 kdy: 09. 11. 2021, 18:23:55 »
docasnej peak.

okolo 170 jsem jim podepsal revers.
 jsem se zrovna  dnes nas.. rozcilil ale s prasky na tlak mam ted  jen 144/77

( na novym projektu v roli architekta cele platformy po mne indickej delivery manager chtel, abych v mesicnim timesheetu pro kazdej den reportoval cinnost po hodinach.) jsem mu to zmenil na "tematicky buckety", ale stejne si holt budu hledat novou praci.



« Poslední změna: 09. 11. 2021, 18:26:04 od pruzkumbojem »