Outlook Express = mizení pošty

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #15 kdy: 30. 07. 2021, 18:07:29 »
[...] Snažil jsem se došlé emaily vydolovat nějakými nástroji, které se pokusily obnovit soubor ve kterém je doručená pošta, ale strávil jsem tím celý den a výsledek nula. [...]
ja byl vice uspesny, prvne vyzkousel nekolik nastroju a 2 vitezne pak pouzival u dalsich uzivatelu, neslo obnovit ten naborenej file, ale vytahnout maily do jednotlivejch souboru a ty pak naimportovat zpet


Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #16 kdy: 30. 07. 2021, 18:33:35 »
Přiznávám, že jsem nepřesně specifikoval program, což způsobilo různé "zbytečné" rady a odpovědi.
Nicméně odpověď od k3dAR =="ja byl vice uspesny, prvne vyzkousel nekolik nastroju a 2 vitezne pak pouzival u dalsich uzivatelu, neslo obnovit ten naborenej file, ale vytahnout maily do jednotlivejch souboru a ty pak naimportovat zpet", myslím, že náš IT již udělal, neboť bylo nutno přeinstalovat počítač.
Ale pokud nikdo nenapíše jiný návrh, vše ponechám s tímto postupen na našem IT, aby si to případně zopakoval == vytažení mailů do souborů a opětovné nahrání.

Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #17 kdy: 30. 07. 2021, 20:45:30 »
Hlavne nezapomente tam dat jeste starsi verzi Outlooku nez dosud. A priste az vznikne dotaz za zadnou cenu nepiste verze. To delaji jen slabosi.

Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #18 kdy: 30. 07. 2021, 22:56:08 »
Ale pokud nikdo nenapíše jiný návrh, vše ponechám s tímto postupen na našem IT, aby si to případně zopakoval

Promiňte, ale na "vašem IT" byste v zjmu zachování firmy neměl nechávat vůbec nic - jestliže stále používáte Outlook Express, je ta osoba nekompetentní a neměla by mít žádná administrátorská ani žádná rozhodovací práva. Nechci být hrubý, ale faktem je, že minimálně někdo u vás bude úplně mimo.

Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #19 kdy: 31. 07. 2021, 17:54:11 »
Chápu, že mi radíte, že na našem IT bych neměl nic nechávat, ale NENÍ TO MOJE, já jsem jen řadový zaměstnanec, a když vidím, že kolega to mnohdy zbytečně schytá, protože se to snaží dohledat v poště a tam to najednou není, tak dostane zbatečně čočku od šéfa, tak jsem se snažil najít nějaké řešení, abych mu nějak pomohl. It jezdí občas i mnohdy pozdě do firmy, když sice mnohé licence jsou sice zaplaceny, ale nezadány v počítačích pro prodloužení plných verzí, apod.


Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #20 kdy: 31. 07. 2021, 21:51:52 »
Eskalujte tento stav na zodpovědnou osobu, kvalita IT vybavení a služeb se snadno stane překžkou v práci. Nehledě na fakt, že IT technik vystavuje celou firemní síť naprosto nesmyslnému riziku - někdo by o tomhle vědět měl.

k3dAR

  • *****
  • 2 838
  • porad nemam telo, ale uz mam hlavu... nobody
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Outlook Express = mizení pošty
« Odpověď #21 kdy: 31. 07. 2021, 23:01:43 »
Eskalujte tento stav na zodpovědnou osobu, kvalita IT vybavení a služeb se snadno stane překžkou v práci. Nehledě na fakt, že IT technik vystavuje celou firemní síť naprosto nesmyslnému riziku - někdo by o tomhle vědět měl.
nebo priste cti vlakno v kterem reagules, bylo totiz napraveno nedorozumneni a nekolikrat opakovane, ze NEjde o OutlookExpress, ale o MicrosoftOutlook (nam) nezname verze... ;-)