Háčkovaní maskoti

Háčkovaní maskoti
« kdy: 13. 12. 2020, 11:16:55 »
Ahoj,

mamka si zkouší v této době přivydělat pletením a háčkováním. Nabízí   tvorbu na zakázku, níže je třeba svišť GOlang.
Poraďte mi prosím, kde tento druh zboží nabízet, aby se dostal k vyvojářům, adminům atp.

Předem děkuji a přeji pěkné svátky.


Ink

  • *****
  • 654
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Háčkovaní maskoti
« Odpověď #1 kdy: 13. 12. 2020, 11:38:59 »
Ahoj,

mamka si zkouší v této době přivydělat pletením a háčkováním. Nabízí   tvorbu na zakázku, níže je třeba svišť GOlang.
Poraďte mi prosím, kde tento druh zboží nabízet, aby se dostal k vyvojářům, adminům atp.

Předem děkuji a přeji pěkné svátky.

Na eshopu Roota?

Re:Háčkovaní maskoti
« Odpověď #2 kdy: 13. 12. 2020, 14:40:27 »
Ahoj,

mamka si zkouší v této době přivydělat pletením a háčkováním. Nabízí   tvorbu na zakázku, níže je třeba svišť GOlang.
Poraďte mi prosím, kde tento druh zboží nabízet, aby se dostal k vyvojářům, adminům atp.

Předem děkuji a přeji pěkné svátky.

Na eshopu Roota?

Kde vidis eshop?

Re:Háčkovaní maskoti
« Odpověď #3 kdy: 13. 12. 2020, 22:30:36 »
normálně zkus kontaktovat eshopy s elektronikou. velký se budou na 99.99999999999999% eklovat a nebou chtít vzít protože v tom nabízeným zboží maj věčinou nějakej psychologickej system ale věřim že dost měnčích po tom skočí  :) čim divnější vobchůdek tim věčí šance na spolupráci :) ;)

nečekej ale žetito rovnou proplatěj penízky asi jako budou posílat až za prodaný kusy a taky nečekej žeto bude nějakej vobrovitánskej voběm spíš se bojim žeto budou max jednotky/desítky kusů. co tak vidim lidi vod it sou často různý poloautisti cvoci a ašpergrové a moc neviděj užitek vtom se vobklopovat plyšákama nebo pletenejma figurkama ;D ;) nesoustřeď se jenom na it :D ;)

Ahoj,

mamka si zkouší v této době přivydělat pletením a háčkováním. Nabízí   tvorbu na zakázku, níže je třeba svišť GOlang.
Poraďte mi prosím, kde tento druh zboží nabízet, aby se dostal k vyvojářům, adminům atp.

Předem děkuji a přeji pěkné svátky.

Na eshopu Roota?

Kde vidis eshop?
si myslim že myslí todleto zrušený hele :o ;)
lidi postižený environmentálním žalem hele choděj za ekopsycholožkama hele 🤡 💆 🤡 💆

Re:Háčkovaní maskoti
« Odpověď #4 kdy: 14. 12. 2020, 01:04:41 »
Nabídnout to jako vánoční dárček pro zaměstnance ve vhodných IT firmách? To už je ale pozdě, tak napřesrok.


Ink

  • *****
  • 654
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Háčkovaní maskoti
« Odpověď #5 kdy: 14. 12. 2020, 07:25:20 »
si myslim že myslí todleto zrušený hele :o ;)

No to teda nemyslí. Myslel jsem ty tanga s Tuxem a další věci, co Root kdysi nabízel; ani mi nedošlo, že už to asi taky není.  ;D

nula

Re:Háčkovaní maskoti
« Odpověď #6 kdy: 14. 12. 2020, 15:32:26 »
Tak takove celkem zname "trziste" je u nas fler.cz. Otazka je, jestli pro takhle specializovany zbozi by nebylo lepsi fakt neco, kam chodi lidi vic zamereni na it.