Jednoduchý project management SW

kk

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #15 kdy: 15. 06. 2011, 21:50:23 »
Odporucam qdpm. qdpm sa da rychlo nasadit a je to postavene na MySQL, PHP(Symfony) a YUI.


Michal K

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #16 kdy: 15. 07. 2011, 12:25:23 »
Zdravím, osobně jsem používal různý software, ale nejvíce se mi v současné době osvědčil TaskManager. Jedná se o online aplikaci, která v sobě obsahuje vedení projektů s úkoly a podúkoly a lze využít i jednoduchý kalendář. Mým klientům se líbí, že systém lze využívat jako helpdesk, takže se kdykoli mohou podívat, v jakém stavu jsou jimi zadané úkoly. A v čem vidím další výhodu – díky trackingu času je pak mnohem transparentnější i fakturace.
Myslím, že teď nabízí i nějaký trial k vyzkoušení, takže doporučuju zkusit. ;) Mrkněte na www.taskmanager.cz.
Zdraví, Michal

Honza

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #17 kdy: 15. 07. 2011, 14:50:45 »
Když už online aplikaci, tak jedině originální Basecamp. Zkoušel jsem i nějaké alternativy, ale všechno jsou jen horší kopie Basecampu. Je tam i free plan na 1 projekt zdarma (kterých si člověk může zaregistrovat kolik chce ;-).

Michal

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #18 kdy: 16. 07. 2011, 15:55:55 »
A co konkrétně Vám, Honzo, na Basecamp nejvíc vyhovuje? Freeplan jsem hledal, ale nenašel. :) Většina aplikací, které jsou zkoušel (zvláště ty robustnější), nebyla příliš user-friendly, což mi u TaskManagera plně vyhovuje. Navíc, ač je to pohodlnost, nemusím v případě potíží hledat řešení někde na netu, jako u opensource řešení, ale jednoduše napíšu na podporu. I když toto samozřejmě není případ Basecamp, který je také placený. M.

ondro

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #19 kdy: 17. 07. 2011, 18:08:25 »
A co konkrétně Vám, Honzo, na Basecamp nejvíc vyhovuje? Freeplan jsem hledal, ale nenašel. :) Většina aplikací, které jsou zkoušel (zvláště ty robustnější), nebyla příliš user-friendly, což mi u TaskManagera plně vyhovuje. Navíc, ač je to pohodlnost, nemusím v případě potíží hledat řešení někde na netu, jako u opensource řešení, ale jednoduše napíšu na podporu. I když toto samozřejmě není případ Basecamp, který je také placený. M.

Mas mylnu predstavu o opensource a podpore. Tiez plateny softver automaticky neznamena lepsia podpora. Myslis, ze ti podpora vyriesi vsetky problemy a rychlo. Na to zabudni.

Na opensource riesenia existuje podpora (platena). Opensource neznamema bez podpory. Opensource zaraba hlavne na podpore (a nielen opensource). Vsetko je otazka ponuky a dopytu.


Michal

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #20 kdy: 29. 07. 2011, 15:47:06 »
A co konkrétně Vám, Honzo, na Basecamp nejvíc vyhovuje? Freeplan jsem hledal, ale nenašel. :) Většina aplikací, které jsou zkoušel (zvláště ty robustnější), nebyla příliš user-friendly, což mi u TaskManagera plně vyhovuje. Navíc, ač je to pohodlnost, nemusím v případě potíží hledat řešení někde na netu, jako u opensource řešení, ale jednoduše napíšu na podporu. I když toto samozřejmě není případ Basecamp, který je také placený. M.

Mas mylnu predstavu o opensource a podpore. Tiez plateny softver automaticky neznamena lepsia podpora. Myslis, ze ti podpora vyriesi vsetky problemy a rychlo. Na to zabudni.

Na opensource riesenia existuje podpora (platena). Opensource neznamema bez podpory. Opensource zaraba hlavne na podpore (a nielen opensource). Vsetko je otazka ponuky a dopytu.

Máš pravdu, Ondro. Omlouvám se za mystifikaci a zároveň děkuji za doplnění nepřesných údajů. Hezký den, M.

Michal Kubín

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #21 kdy: 02. 10. 2011, 23:01:34 »
Zdravím,

práve premýšlam o nasadení systému na správu projektov(začínajú sa mi kopiť veci a potrebujem udržať prehľad) a preto by som sa chcel opýtať, že aký systém používate Vy.

Najlepšie by bolo niečo simple, kde sa vytvori projekt, nadefinuju milniky, rozne ulohy a moznost komentovat tieto ulohy(prípradne nahrávať súbory ku komentarom). Dobre by bolo aj zapisat čas, že ktorá úloha koľko práce zabrala s možnosťou nejakého prehľadu časov...

Ideálne aby to bolo pre PHP a MySQL, aby som to vedel kdekoľvek nasadiť.

Zdravím Vás pane Zahradníčku,
rád bych Vám představil naše řešení TaskManager, postavené právě na PHP a MySQL. Systém splňuje Vámi popsané požadavky, navíc je extrémně jednoduchý a disponuje user-friendly prostředím. Obsahuje dokonce sdílený kalendář pro zaznamenání různých akcí v rámci týmu.
V praxi jej používají jak jednotlivci z řad nezávislých profesionálů, tak velké firmy pro vývojové týmy ale i administrativní pracovníky.
Veškeré výhody řešení TaskManager si můžete prohlédnout na stránce http://www.taskmanager.cz/tmpage/cs/task-manager-prednosti/. Případně Vám nabízím možnost vyzkoušet si řešení prostřednictvím demoverze, k níž můžete získat přístupy na http://www.taskmanager.cz/tmpage/cs/task-manager-zkusebni-verze/.
Pokud byste měl jakékoli dotazy, neváhejte se na mne obrátit. E-mail uvádím v podpisu.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Michal Kubín, IT Park s.r.o.
kubin@itpark.cz

tomas

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #22 kdy: 05. 10. 2011, 19:24:52 »

dlouhan

Re: Jednoduchý project management SW
« Odpověď #23 kdy: 06. 10. 2011, 20:53:24 »
Redmine

+1 - je super i pro profesionální použití a přitom dostatečně jednoduchý - úroveň využití je na uživateli

Hynek Olchava

Re:Jednoduchý project management SW
« Odpověď #24 kdy: 08. 01. 2013, 21:21:31 »
Máme vlastní řešení. Buď přímo jako služba nebo zdrojáky v php ke stažení.

http://www.webconsult.cz/novinky/prevod-csv-ceske-sporitelny-do-abo-pro-money-s3.html

Hynek Olchava

Re:Jednoduchý project management SW
« Odpověď #25 kdy: 09. 01. 2013, 12:47:51 »
Máme vlastní řešení. Buď přímo jako služba nebo zdrojáky v php ke stažení.

http://www.webconsult.cz/novinky/prevod-csv-ceske-sporitelny-do-abo-pro-money-s3.html

Omlouvám se, patřilo to do jiného vlákna... ( http://forum.root.cz/index.php?topic=374.msg1773#msg1773 )

Karel Dytrych

Re:Jednoduchý project management SW
« Odpověď #26 kdy: 22. 01. 2016, 05:46:39 »
Zkusit můžete i české www.Freelo.cz vyniká jednoduchostí, přehledností a úsporou času pro všechny. Pro malé týmy navíc navždy zdarma.

karel

Re:Jednoduchý project management SW
« Odpověď #27 kdy: 22. 01. 2016, 09:21:59 »

Robo123

Re:Jednoduchý project management SW
« Odpověď #28 kdy: 22. 01. 2016, 12:43:18 »
niekto ako reklamu ozivi 2 roky stary topic...

Re:Jednoduchý project management SW
« Odpověď #29 kdy: 22. 01. 2016, 14:12:56 »
niekto ako reklamu ozivi 2 roky stary topic...
hochu to já dostal ip ban za míň  8) 8) 8)

ahoj dytrichu
oba jsme z pardubek  8)co si myslíš o tý mí nabídce zevčera??

Zkusit můžete i české www.Freelo.cz vyniká jednoduchostí, přehledností a úsporou času pro všechny. Pro malé týmy navíc navždy zdarma.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)