Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény

Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #30 kdy: 02. 12. 2020, 20:32:58 »
Vlastní krabička je pochopitelně koncepčním bezpečným řešením, ale jedna věc by někomu mohla chybět - HbbTv. Jejich obsah stojí u komerčních stanic v ČR za <|>, ale u ČT se mi osobně jeví jako velmi zajímavý (právě zde je vidět rozdíl mezi komerční a veřejnou TV). Hledal jsem, zda neexistuje nějaký doplněk do Kodi, ale nic takového jsem nenašel.

V Kodi používám doplněk "ivysilani - Česká televize" a přijde mi to červenému tlačitku na ČT hodně podobné.


Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #31 kdy: 02. 12. 2020, 21:39:59 »
Vlastní krabička je pochopitelně koncepčním bezpečným řešením, ale jedna věc by někomu mohla chybět - HbbTv. Jejich obsah stojí u komerčních stanic v ČR za <|>, ale u ČT se mi osobně jeví jako velmi zajímavý (právě zde je vidět rozdíl mezi komerční a veřejnou TV). Hledal jsem, zda neexistuje nějaký doplněk do Kodi, ale nic takového jsem nenašel.
V Kodi používám doplněk "ivysilani - Česká televize" a přijde mi to červenému tlačitku na ČT hodně podobné.
Jestli si správně pamatuji diskuze na fórech zda (ne)vyvíjet HbbTv addon pro Kodi, tak argument pro nevyvíjet byl právě proto, že existují (nebo lze doprogramovat) plnohodnotné addons než dělat polovičaté řešení v podobě HbbTv addon.

SB

  • ****
  • 347
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #32 kdy: 03. 12. 2020, 09:45:41 »
Jestli si správně pamatuji diskuze na fórech zda (ne)vyvíjet HbbTv addon pro Kodi, tak argument pro nevyvíjet byl právě proto, že existují (nebo lze doprogramovat) plnohodnotné addons než dělat polovičaté řešení v podobě HbbTv addon.

A on už někdo udělal nějaký plnohodnotný doplněk nahrazující Hbbtv??? A jak by měl fungovat? Jako Hbbtv, nebo používá jiné rozhraní zdroje dat? Možná mi něco uchází, ale to prohlášení nedává smysl.

kek1

Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #33 kdy: 03. 12. 2020, 10:43:31 »
Jo hbbtv mi uz parkrat chybelo(resp jednou, kdyz davali extra zapasy pri ms v hokeji)

ale uz se delaji android tv krabicky i s dvb-t2, ty by to teoreticky mohly umet:

https://androidtvbox.eu/geniatech-atv1960-android-tv-box-dual-tv-tuner-2-5hdd-powered-amlogic-s912/

Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #34 kdy: 03. 12. 2020, 10:51:27 »
Citace

Principiálně souhlas, ale asi to chce spíš než na root.cz za výrobcem, otevřít support ticket a prudit je s dotazama co se kam a proč připojuje.

Ty jsi asi neviděl kam se všude připojuje windows10, už se vidím jak si dopisuju s Microsoftem :)) Ale musím je pochválit, když těch dvacet serverů bloknu ve firewallu, tak windows nespadnou.


Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #35 kdy: 03. 12. 2020, 13:28:07 »
Jestli si správně pamatuji diskuze na fórech zda (ne)vyvíjet HbbTv addon pro Kodi, tak argument pro nevyvíjet byl právě proto, že existují (nebo lze doprogramovat) plnohodnotné addons než dělat polovičaté řešení v podobě HbbTv addon.
A on už někdo udělal nějaký plnohodnotný doplněk nahrazující Hbbtv??? A jak by měl fungovat? Jako Hbbtv, nebo používá jiné rozhraní zdroje dat? Možná mi něco uchází, ale to prohlášení nedává smysl.
Tím plnohodnotným jsem myslel zmíněné ivysilani - Česká televize, kde si vývojář addonu může určit co se bude zobrazovat - není omezen jen tím co poskytuje aplikace v HbbTv. Pokud jen chceš archiv pořadů, tak je addon ivysilání dostatečný.

Pokud někomu chybí informace při sportovních přenosech, tak to nevím jestli to lze nahradit nějakým Kodi doplňkem. Každopádně by takový doplněk šel naprogramovat jako normální (plnohodnotný) doplněk pro Kodi a nemuselo by to být něco převzatého. Otázka je jestli se nějakému pythonistovi vyplatí takový doplněk vytvářet.

IMHO HbbTv addon pro Kodi by vlastně byla aplikace - webový engine, který by měl za úkol zobrazit aplikaci napsanou pro HbbTv (v CSS a HTML).
Citace
Tvůrci známého XMBC nám odpověděli negativně. Podpora HbbTV na všech platformách by si prý žádala integraci webového enginu, ovšem čas věnovaný vývoji by prý nebyl úměrný přínosu. Tvůrci XMBC prý mají jiné priority s větším reálným přínosem.
Zdroj: https://www.lupa.cz/clanky/hbbtv-nove-i-na-pc-ma-to-smysl/ (rok 2013)

HbbTv v browseru možná funguje, nezkoušel jsem, nepotřebuji to.

crown

  • ****
  • 383
    • Zobrazit profil
Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #36 kdy: 04. 12. 2020, 10:02:30 »
Jo hbbtv mi uz parkrat chybelo(resp jednou, kdyz davali extra zapasy pri ms v hokeji)

vetsinou jsou extra zapasy dostupne na webu ctsport stejne jako z hbbtv a stejne jako z aplikace ctsport

SB

  • ****
  • 347
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #37 kdy: 04. 12. 2020, 14:31:38 »
ale uz se delaji android tv krabicky i s dvb-t2, ty by to teoreticky mohly umet:

Na to nepotřebujete prašivý, prošmírovaný Android, to umějí i settopboxy s Enigmou.

crown

  • ****
  • 383
    • Zobrazit profil
Re:Chytrá televize se vysype, když zabanuji domény
« Odpověď #38 kdy: 04. 12. 2020, 18:25:40 »
ale uz se delaji android tv krabicky i s dvb-t2, ty by to teoreticky mohly umet:

Na to nepotřebujete prašivý, prošmírovaný Android, to umějí i settopboxy s Enigmou.

No jo, jenze linux/windows je obvykle podporovany jen pres prohlizec. Na android dodava prakticky kazdy dodavatel obsahu aplikaci. 02 / horizon / lepsitv / sledovanitv/ netflix / hbo / ...