Vrácení zboží do 14 dnů a hygienické důvody

Re:Vrácení zboží do 14 dnů a hygienické důvody
« Odpověď #15 kdy: 18. 09. 2019, 05:48:32 »
Ale napriklad v mojom pripade chranicov na zuby ma oklamali. (...)
Moja chyba bola ze som to otvoril, ale vtady ma nenapadlo, ze to je chytak.

To už je trochu paranoia, že se jedná o "chyták" či záměr.
I v krámě Vám můžou dát jiné zboží, vyskladnit i jinou položku.

To je bohužel vždy na Vás, abyste si zkontroloval převzetí, co přebíráte a v jakém množství.
Asi jako reklamovat jídlo poté, co ho sníte :).


Re:Vrácení zboží do 14 dnů a hygienické důvody
« Odpověď #16 kdy: 18. 09. 2019, 08:39:20 »
Asi jako reklamovat jídlo poté, co ho sníte :).
A to je zrovna, p. Miroslave, má oblíbená činnost :-) Ale jinak mi nezbývá než souhlasit.

Re:Vrácení zboží do 14 dnů a hygienické důvody
« Odpověď #17 kdy: 18. 09. 2019, 08:42:21 »
A to je zrovna, p. Miroslave, má oblíbená činnost :-) Ale jinak mi nezbývá než souhlasit.

Jednou se kolegovi stalo, že asi na předposledním soustu jídla našel v salátu takového mrňavého šneka. Prostě špatně propraný salát. Udělalo se mu nevolno a reklamoval jídlo - v tom případě oprávněně i poté, co ho snědl. Ale v takovém případě to není na vrácení peněz, ale na nějakou slevu (byť by se dalo polemizovat o tom, že jídlo se špatně propraným salátem by si neobjednal a nepozřel vůbec, ani za nižší cenu).

creatura

Re:Vrácení zboží do 14 dnů a hygienické důvody
« Odpověď #18 kdy: 10. 11. 2019, 16:57:22 »
Asi bude otazka, jak draha sluchatka to jsou a zda jsou pripadne nahradni gumicky ke koupi.

creatura

Re:Vrácení zboží do 14 dnů a hygienické důvody
« Odpověď #19 kdy: 10. 11. 2019, 17:19:54 »
Předem se omlouvám za téma, které je tak trochu mimo záběr tohoto fóra. Koupil jsem si v Mironetu špuntové sluchátka, které se po vyzkoušení ukázaly jako nevyhovující (čekal jsem lepší basy).

Zacni pouzivat ekvalizer, pri dnesnim vykonu cehokoliv pridani basu do audia nebude problem.
Ekvalizer funguje stejne dnes jako pred dvaceti lety a neni na to potreba moc vykon. Problem tazatele bude spis konstrukce fyzikalni.


robertek je jiný případ než sluchátka
« Odpověď #20 kdy: 11. 11. 2019, 12:26:22 »
Sluchátka byly naprosto čisté-zkoušel jsem si je pouze cca 20 minut...
To by mohla ženská přinést robertka a tvrdit že ho tam měla jen pár sekund a proto je jako novej a vrací ho protože nepasuje.. (v podstatě je to stejnej případ)
Nemyslím, tam by se musel vyměnit celý kryt. U sluchátek aspoň jdou ty výplně do uší vyměnit.

creatura

Re:robertek je jiný případ než sluchátka
« Odpověď #21 kdy: 13. 11. 2019, 19:13:28 »
Sluchátka byly naprosto čisté-zkoušel jsem si je pouze cca 20 minut...
To by mohla ženská přinést robertka a tvrdit že ho tam měla jen pár sekund a proto je jako novej a vrací ho protože nepasuje.. (v podstatě je to stejnej případ)
Nemyslím, tam by se musel vyměnit celý kryt. U sluchátek aspoň jdou ty výplně do uší vyměnit.
Pokud se ovšem prodávaji ... .