Anketa

Chtěli byste nekomerční komunitou sponzorované diskuzní forum?

Ano
4 (44.4%)
Spíše ano
0 (0%)
Je mi to jedno
1 (11.1%)
Spíše ne
0 (0%)
Ne
4 (44.4%)

Celkem hlasů: 9

Založení nového a svobodného diskuzního fora

Re:Založení nového a svobodného diskuzního fora
« Odpověď #15 kdy: 03. 05. 2019, 17:24:42 »
nevsiml jsem si, ze by forum bylo moderovano stejne jako diskuze pod clanky. Zakazali anonymy, coz je dobre.

Co třeba toto zamčené téma?

https://forum.root.cz/index.php?topic=20983.0

Podle mě i forum bylo značně utnuto.

to neni moderovani diskuzi. Kdyby nezamykali temata, tak by jim to tu zahltil jeden kreten (ty?) jako v lete, kdyz mela redakce dovolenou.

Minuly rok v lete ten binec co tu byl udelalo nekolik lidi naraz, pokud si myslis ze to mel na svedomi jen 1 clovek, tak to asi moc bystry hoch nebudes. Zadruhe co ma jako byt, ze tady byl binec - pak se to smazalo, ne? No asi to problem je, protoze co by na to dneska rekli zakaznici Active24, kdyby jejich poradna root.cz takhle vypadala - to by byla hruza.

Takze to je o duvod navic, pro to chce vytvorit konecne komercne nezavisle normalni diskuzni forum, kde se diskutuje, a ne komerce zavislou poradnu.
http://svobodnysw.cz byl zrusen protoze nikdo nemel sebemensi zajem


Re:Jak by se dalo koncipovat nové diskuzní forum?
« Odpověď #16 kdy: 03. 05. 2019, 20:15:15 »
Ja bych rekl, ze forum v zadnem pripade neni definovano tak, ze
Forum je definovano tak, jak ho definuje jeho provozovatel. A Root zjevne "blogove" prispevky nechce.

Re:Jak by se dalo koncipovat nové diskuzní forum?
« Odpověď #17 kdy: 03. 05. 2019, 20:30:48 »
Ja bych rekl, ze forum v zadnem pripade neni definovano tak, ze
Forum je definovano tak, jak ho definuje jeho provozovatel. A Root zjevne "blogove" prispevky nechce.

A zpravy jsou to co my rekneme ze jsou zpravy.

Ne, to ocividne "blogove" prispevky nechce. A o cem je tady cely tento topic? O tom ze nam to vadi, jak to provozovatel dela. Tak snad se ti to kolecko spojilo konecne dohromady a nebudes uz argumentovat tim, ze "blogove prispevky" nepatri na diskuzni forum.
« Poslední změna: 03. 05. 2019, 20:34:10 od SvobodnySw.cz0 »
http://svobodnysw.cz byl zrusen protoze nikdo nemel sebemensi zajem

Re:Jak by se dalo koncipovat nové diskuzní forum?
« Odpověď #18 kdy: 04. 05. 2019, 00:11:58 »
A o cem je tady cely tento topic? O tom ze nam to vadi, jak to provozovatel dela. Tak snad se ti to kolecko spojilo konecne dohromady a nebudes uz argumentovat tim, ze "blogove prispevky" nepatri na diskuzni forum.
Nemám s tím sebemenší problém. forum.root.cz vypadá tak, jak ho root.cz chce mít, protože je na jeho doméně a platí jeho provoz. Nelíbí se ti to, založil sis vlastní forum na vlastní doméně. Jak toto forum bude vypadat, budeš určovat ty. To je naprosto v pořádku.  Bude-li SvobodnySw.cz fantastické forum, které nabídne přesně to, po čem lidi touží, forum.root.cz postupně zahyne a SvobodnySw.cz převezme jeho roli. Bezva. Není potřeba o ničem a proti ničemu argumentovat, volí se nohama (klikama).

Re:Jak by se dalo koncipovat nové diskuzní forum?
« Odpověď #19 kdy: 04. 05. 2019, 00:57:42 »
A o cem je tady cely tento topic? O tom ze nam to vadi, jak to provozovatel dela. Tak snad se ti to kolecko spojilo konecne dohromady a nebudes uz argumentovat tim, ze "blogove prispevky" nepatri na diskuzni forum.
Nemám s tím sebemenší problém. forum.root.cz vypadá tak, jak ho root.cz chce mít, protože je na jeho doméně a platí jeho provoz. Nelíbí se ti to, založil sis vlastní forum na vlastní doméně. Jak toto forum bude vypadat, budeš určovat ty. To je naprosto v pořádku.  Bude-li SvobodnySw.cz fantastické forum, které nabídne přesně to, po čem lidi touží, forum.root.cz postupně zahyne a SvobodnySw.cz převezme jeho roli. Bezva. Není potřeba o ničem a proti ničemu argumentovat, volí se nohama (klikama).

S dovolením tě trochu opravím, nelíbí se mi to, tak jsem založil forum A dal jsem najevo zde, co se mi nelíbí. Já si myslím, že můžeme docela v pohodě agrumentovat, postačuje, že chceme. Mě třeba argumentování docela baví. Forum.root.cz je diskuzní forum komerčního internetového magazínu, podle mě je to docela nevhodné místo pro naši komunitu a Root to potrvrdil v předešlých dnechk, že to tady chtějí mít učesané a konformní jakožto strohou poradnu.
http://svobodnysw.cz byl zrusen protoze nikdo nemel sebemensi zajem