Prodej: RockPro64 4GB s prislusenstvim

Jix0

Prodej: RockPro64 4GB s prislusenstvim
« kdy: 05. 12. 2018, 09:20:04 »
Prodam jednodeskovy pocitac RockPro64 ve 4GB variante s prislusenstvim. Deska byla vydana s prislibem minimalne 5 lete podpory vyrobce. Jedna se o mnohem vykonnejsi alternativu k Raspberry Pi3 a podobnym. Prodam vcetne EMMC modulu a wifi modulu, ktery je osazen jiz na desce. Soucasti je i 12V 5A zdroj. Porizovaci cena byla 170$, coz je cca 3750 korun. Prodam za 2900 vcetne postovneho. Zakoupeno primo od vyrobce zacatkem mesice rijna.

Recenze zde: https://www.youtube.com/watch?v=CeoNHGFN_30

Specifikace:

CPU: - Rockchip RK3399 Hexa-core
RAM: - 4GB LPDDR4
GPU: - Mali T-860 MP4
HDD: - 16 GB, 32 GB emmc moduly (pamet si tak muzete rozsirit, da se zakoupit i 64GB)
Podporovane OS: Android, Linux, FreeBSD, LibreELEC a dalsi.

Porty a konektivita: - 1x USB-C, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, RJ45, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, konektory eDP a DSI pro pripojeni LCD displeje, CSI (pro pripojeni kameroveho modulu), RPi GPIO piny (tudiz to co s Raspberry, muzete udelat i zde).

Ostatní: - PCI Express 4x s volným koncem, takze lze osadit i PCIe 16x kartami

Prodavam z duvodu nevyuziti. Projekt kameroveho systemu, ktery jsem mel s timto stavet pro kamarada se nakonec nerealizoval.

Zajemci at me kontaktuji na mail a nebo zde pod prispevek.


RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodej: RockPro64 4GB s prislusenstvim
« Odpověď #1 kdy: 05. 12. 2018, 10:55:55 »
A ty mas zkusenosti s psanim driveru pro kamery na tohle?
Muj zakaznik by me o kamerovy system zajem (kamery mame, je treba je tam naportovat - coz zatim nevim v jake fazi otevrenosti je, alternativa by jeste byla Allwinner V5 od Lindenis)

Jix0

Re:Prodej: RockPro64 4GB s prislusenstvim
« Odpověď #2 kdy: 05. 12. 2018, 18:42:29 »
A ty mas zkusenosti s psanim driveru pro kamery na tohle?
Muj zakaznik by me o kamerovy system zajem (kamery mame, je treba je tam naportovat - coz zatim nevim v jake fazi otevrenosti je, alternativa by jeste byla Allwinner V5 od Lindenis)

Nee.. Tam se melo jednat o nasazeni IP kamer, a toto melo byt pc s malou spotrebou, ktere melo slouzit jako takove NVR.. pro 4 FullHD H264 kamery pri 25 fps by byla este dostatecna rezerva.. Ja si pak akorat chvili s touto krabkou hral, kdy jsem GPIO pouzil jako programator EPROM chipu, ale jinak se mi to tu vali, tak jej chci poslat do sveta.. Jinak jdou k tomu pripojit moduly co jsou pro RPi, jen nemam zadne k dispozici na vyzkouseni..

RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodej: RockPro64 4GB s prislusenstvim
« Odpověď #3 kdy: 06. 12. 2018, 09:48:09 »
Nevidim na tebe mail a ani nepises odkud jsi. Pro me by to bylo ideal za 2k (a pokud mas moznost odpoctu dph, tak ta muze jit navrch).

Jix0

Re:Prodej: RockPro64 4GB s prislusenstvim
« Odpověď #4 kdy: 06. 12. 2018, 11:20:46 »
Nevidim na tebe mail a ani nepises odkud jsi. Pro me by to bylo ideal za 2k (a pokud mas moznost odpoctu dph, tak ta muze jit navrch).

Divam se ted ze jsem tu mail nejak nepridal.. Psat tedy na ethereal@centrum.cz ..
Jinak o cene jsem ochoten jednat, nicmene 2k se mi zda za necele 3 mesice "stary" produkt malo. Jako cena bez DPH by to mozna bylo prijatelne, ale nemohu slibit postovne v cene.. Ozval se mi jeste jeden zajemce, ktery mi nabidl castku vyssi nez ty, ale jak rikam, o vsem se da jednat.. Napis mi na mail a domluvime se.. Jinak nebylo to kupovane na firmu, tudiz s odpoctem DPH by to byl problem.. Ale tak slo by to vyresit nejakou darovaci smlouvou, coz by pak nebyl problem uplatnit si to ve firme