reklama

Prodám alarm Sonoff (brána + čidlo dvěří + pohybové čidlo)

Ahoj, prodám alarm Sonoff. Sada obsahuje bránu, magnetické čidlo na dveře a pohybové čidlo.Brána se připojí na Wi-Fi a do mobilu si stáhnete aplikaci přes kterou vám budou chodit notifikace, v případě že čidla zaznamenají pohyb, nebo otevření dveří. Brána s čidly komunikuje na frekvenci 433 MHz a tím pádem má dobrou dostupnost přes stěny (hezky se tím dá pokrýt celý dům).

Jinak na té frekvenci 433 MHz komunikují také tlačítka od bezdrátových zvonků, takže pokud už nějaký takový zvonek doma máte, tak jej můžete spárovat s branou a pokud někdo zazvoní a vy například nebudete doma, tak vám přijde notifikace na mobil.

Další výhodou je, že můžete dokupovat další senzory na frekvenci 433 MHz a dál tak rozšiřovat systém chytré domácnosti. Ty senzory jsou cenově dosti dostupné v porovnání z drahými protokoly jako je Z-Wave, kde se musí platit drahé licence.

Jinak ten eko systém od Sonoff má i chytré zásuvky, chytré tlačítka světel, žárovky apod. Ale na to všechno potřebujete tu bránu, kterou tady nabízím.

Podrobný popis je například zde https://bit.ly/2PYCFBN

Celá sada je nová, ale mám dvě a tak jednu prodávám.

Cena 900 Kč.

reklama


Vykook

  • ***
  • 104
    • Zobrazit profil
    • homepage
    • E-mail
Re:Prodám alarm Sonoff (brána + čidlo dvěří + pohybové čidlo)
« Odpověď #1 kdy: 26. 11. 2018, 22:23:44 »
Ehm, na tom odkazu to je za ani ne 550 kc...

Lol Phirae

Re:Prodám alarm Sonoff (brána + čidlo dvěří + pohybové čidlo)
« Odpověď #2 kdy: 26. 11. 2018, 22:42:28 »
Ehm, na tom odkazu to je za ani ne 550 kc...

Nechci slevu zadarmo...  ;D

 

reklama