Soutěž o nejblbější chybovou hlášku při ověřování vstupních dat

winwin

"Instaluje se Windows 10"


Bukanyr

Healo uz pouziva uzivatel xyz
Nahodou docela inteligentni ochrana, pokud zvolis heslo jinyho uzivatele, urcite neni dost silny.

torkvat

Moj znamy programator ked nevedel co ma dat do chybovej hlasky tak tam proste napisal citujem "kokot" .. :D

Mě v pátek na školení zaskočila chyba: „Command failed with code 22: Invalid argument“. Naštěstí se velmi rychle ukázalo, že to cryptsetup píše v případě, že mu na vytvoření nového šifrovaného úložiště nenapíšete velkými písmeny YES. On k tomu uživatele explicitně vyzývá, ale bylo by vhodnější, kdyby v případě jiné odpovědi (yes nebo třeba y) prostě napsal: „Pokud to nenapíšeš správně, nebudeme pokračovat.“ Ovšem je to cryptsetup, tak je pro něj asi vhodnější taková kryptycká chyba.

Trupik

Revokovanie certifikátu cez easy-rsa:
Kód: [Vybrat]
error 23 at 0 depth lookup:certificate revoked"error 23" v tomto prípade znamená, že všetko prebehlo v poriadku. Dobrá práca.


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
V hesle jsou povoleny znaky a-z,A-Z,0-9 a _

Davidk

'Whoops, something went wrong...Unexpected Error'

Sten

Chyba

Herodes

Chybové hlášky gemiálních adminů, kteří mi určijí, jak mám postavit heslo. Na bezvýznamné stránce, která mě nějakým vydíráním přinutila se registrovat (jako že třeba mají titulky k filmu, které jinde nejsou) a na kterou z principu už nikdy nepáchnu, mě začnou buzerovat:"moc krátké","nemá velé písmeno", "nemá číslo". Čímž mě přinutí změnit moje stabilní heslo, které používám pro zbytečné oblasti webu (vyděrači, podvodníci, stránky co nejdou otevřít pro množství reklamy, poučovací agresivně-stupidní stránky které s vámi jednají jako s otrokem, například O2 apod), takže když tam přijdu omylem nebo z přinucení zase, tak se nepřihlásím (zdravím titulky.com a netusers, tam ten systém musel vymyslet šílenec).

Sten

Chybové hlášky gemiálních adminů, kteří mi určijí, jak mám postavit heslo. Na bezvýznamné stránce, která mě nějakým vydíráním přinutila se registrovat (jako že třeba mají titulky k filmu, které jinde nejsou) a na kterou z principu už nikdy nepáchnu, mě začnou buzerovat:"moc krátké","nemá velé písmeno", "nemá číslo". Čímž mě přinutí změnit moje stabilní heslo, které používám pro zbytečné oblasti webu (vyděrači, podvodníci, stránky co nejdou otevřít pro množství reklamy, poučovací agresivně-stupidní stránky které s vámi jednají jako s otrokem, například O2 apod), takže když tam přijdu omylem nebo z přinucení zase, tak se nepřihlásím (zdravím titulky.com a netusers, tam ten systém musel vymyslet šílenec).

O správcích hesel (aplikacích) už jste slyšel?

Fuki

Na bezvýznamné stránce, která mě nějakým vydíráním přinutila se registrovat

Od su sluzby so sdielanim bezvyznamnych loginov ako http://bugmenot.com .

eqwe

Nejhorsi chybova hlaska je zadna chybova hlaska. Kdyz nevyplnite vsechno jak treba, tak je tlacitko "Submit" zasedle nebo jeste hure, neni zasedle ale nic nedela. A pak vas nekdo pouci, ze se tak resi chyby s DB, kdyz nekdo na zacatku nebo konci pole pouzil bily znak.

Chybové hlášky gemiálních adminů, kteří mi určijí, jak mám postavit heslo. [...]

O správcích hesel (aplikacích) už jste slyšel?
Fungujou, kdyz stranka dava pochopitelnou chybovou hlasku. Treba u Intelu je to jen "Chybne heslo". Vyzaduje specialni znak, ale povolene specialni znaky jsou jenom #$%. Heslo nesmi obsahovat 3 stejne znaky za sebou a musi mit 8-15 znaku.

Chrome

Jejda! Něco se pokazilo.

jv.

Kód: [Vybrat]
Sorry, but your password must contain an uppercase letter, a number, a haiku, a gang sign, a hieroglyph, and the blood of a virgin.

?

Ebay: Customer service > Contact us: "We are not able to process your message right now. Please contact eBay customer service."

Ryanair - registrační formulář: "Invalid email" po zadání validního emailu.

Facebook (Page): Field "Additional Links": "We could not determinate coordinates of this location..."