Soutěž o nejblbější chybovou hlášku při ověřování vstupních dat

Lol Phirae

A máme tu prvního účastníka, jímž je... tramtadadáááá - O2 Czech Republic.

Tak si mi včera známý hostinský postěžoval, že mu po aktualizaci aplikace nejdou měnit ceny zboží ve výtečném zařízení O2 eKasa. A skutečně - jakýkoliv pokus o změnu ceny skočil bublinou "Ověření selhalo". Po několika restartech toho čínského šmejdu, které samozřejmě nepomohly a při nichž jsem si zlomil dva nehty (zdravím designéra stojanu na ten zrecyklovaný tablet - dej si ránu do palice!!!), jsme skončili u potupného telefonátu na technickou podporu. Tam nám sdělili, že jsme úplní pitomci, že z hlášky je přece úplně jasné, že u zboží není vyplněna nová povinná položka Přesnost, kde je nezbytně nutné zvolit, zda chceme přesnost na jedno, dvě či tři desetinná místa, jinak samozřejmě změny nejde uložit.

Zkusmo jsem vyzkoušel zadat nějaké nesmysly i do jiných polí - a nebyl jsem zklamán! "Ověření selhalo" je univerzální chybová hláška použitá při jakékoliv chybě.

Prosím, zahrajte tomu umělci, co to programoval, nějakou pěknou písničku.

P.S. Také zdravíme Mr. Kellnera a jeho kobylu za 1/4 miliardy, na kterou mu zákazníci O2 s nadšením přispěli.

 >:( >:( >:( >:( >:(


DragonMaster

Nejvtipnější je, když ti jako uživateli vyskočí chybové okénko a v něm:

Exception in thread "main" java.lang.Exception: Chybny element!!!!!!

.jan.

Na účetní vyskočila kolegova klasická hláška "Sorry vole, error.".

Jenda

Segmentation fault

...
:)  ;)  :D  ;D
Ty to přitahuješ!

PS: Doufám, že se tu zas najde někdo, kdo ti na dvaceti stránkách vysvětlí, že jsi to nepochopil a chyba je na Tvé straně...


hu

Oligarchové sobě. B

Fuki

"You should never see this error"

Fantux

Já měl velice rád "Nemáte oprávnění", jeden čas jsem neměl na Linuxu oprávnění skoro k ničemu. Taky se to pokusili implementovat do Windows, ale když jim Visty zkrachovaly, tak to moudří kapitalisti potichu stáhli. Oblíbený hlod z poslední  doby je, že chci otevřít nějakou stránku, na kterou lezu už dvacet let, a moudrý browser mi oznámí, že nemám ceritfikát a zachrání před analýzou logu z Hijacku třeba. Taky se vám v kaptche zobrazuje pořád "Doplňte nástroj k vyhazování hlíny" nebo to dávají jenom mně?

Lol Phirae

Taky se vám v kaptche zobrazuje pořád "Doplňte nástroj k vyhazování hlíny" nebo to dávají jenom mně?

Mně se ukazuje furt Šalingrad.

xvd7

Ja kdyz pisu kod a dostanu se do casti, ktera by nikdy nemela nastat, tak pouzivam chybovou hlasku: Inconceivable.
Uz jsem ji parkrat videl ...
Tohle byla inspirace: https://www.youtube.com/watch?v=qhXjcZdk5QQ

kubt

"Your selected password is too long"

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Heslo uz pouziva jiny uzivatel...

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Healo uz pouziva uzivatel xyz

lt

Já měl velice rád "Nemáte oprávnění", jeden čas jsem neměl na Linuxu oprávnění skoro k ničemu. Taky se to pokusili implementovat do Windows, ale když jim Visty zkrachovaly, tak to moudří kapitalisti potichu stáhli. Oblíbený hlod z poslední  doby je, že chci otevřít nějakou stránku, na kterou lezu už dvacet let, a moudrý browser mi oznámí, že nemám ceritfikát a zachrání před analýzou logu z Hijacku třeba. Taky se vám v kaptche zobrazuje pořád "Doplňte nástroj k vyhazování hlíny" nebo to dávají jenom mně?
Zasadne pruhy pro chodce, nebo semafory .. no, vlastne jeste autobusy posledne

Lol Phirae

Heslo uz pouziva jiny uzivatel...

 :o :o :o