Anketa

Kolik jste investovali za svůj život do výrobků firmy Apple ?

0Kč
1 - 25000Kč (1 - 1000€)
25001 - 75000Kč (1001 - 3000€)
75000 - 125000Kč (3001 - 5000€)
125001 - 200000Kč (5001 - 8000€)
200001Kč a víc (8001€ a víc)

Kolik jste investovali do výrobků Apple ?

h4x0r

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #240 kdy: 22. 01. 2019, 18:59:13 »
Takže vyděláváš hodinkama? :-O Jak?

Ach jo zas jablíčkem nepolíbení experti se ozývají. Čas jsou peníze. AppleWatch unlockují Mac když jsi poblíž a nestrácíš čas heslem nebo šaháním na touchid, šetří čas u telefonátů. Je to mnohem rychlejší mrknout na zápěstí a rozhodnout se jestli ti to stojí za zvedání nebo rovnou gestem pošleš správu "později kámo", je to i sporttester atd. Když si spočítám kolik času mi za ty léta hodinky ušetřili tak se ta investice vyplatila snad i deset krát.
Jako netvrdím, že s výrobky jiných značek by to nešlo, ale nesleduji a neřeším to. Just works. Nač bych si honil pod mostem když můžu píchat modelky.


qwertz

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #241 kdy: 22. 01. 2019, 19:08:26 »
Zajímavé. Já znám spokojeného uživatele Macbooku a iPhonu, který Apple hodinky považuje za otravnou neproduktivní předraženou 3.14-čovinu. 8)

Youda

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #242 kdy: 22. 01. 2019, 19:35:48 »
Takže vyděláváš hodinkama? :-O Jak?

Ach jo zas jablíčkem nepolíbení experti se ozývají. Čas jsou peníze. AppleWatch unlockují Mac když jsi poblíž a nestrácíš čas heslem nebo šaháním na touchid, šetří čas u telefonátů. Je to mnohem rychlejší mrknout na zápěstí a rozhodnout se jestli ti to stojí za zvedání nebo rovnou gestem pošleš správu "později kámo", je to i sporttester atd. Když si spočítám kolik času mi za ty léta hodinky ušetřili tak se ta investice vyplatila snad i deset krát.
Jako netvrdím, že s výrobky jiných značek by to nešlo, ale nesleduji a neřeším to. Just works. Nač bych si honil pod mostem když můžu píchat modelky.

Ty brdo, cumim. A maj ty modelky high-heels kozacky a bundy s bilym koziskem? To by jednu zahadu vysvetlovalo.

Jinak usetrenemu cas se vzdycky hodi, kdyz se ten bazmek s battery lifetime pul dne musi dat na nabijecku. Moje stare MiBand2 za 6 stovek tolik casu nesetri, tak se davaj nabijet jenom jednou mesicne.

https://www.apple.com/lae/watch/battery.html
To je uplne super cteni, podle Applu je  "Up to 18 hours"  "All-Day Battery Life".
To nevymyslis. Ty hodinky zkratka tak setrej cas, ze ti staci na cely den 18 hodin. Respect.

 

Fuki

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #243 kdy: 22. 01. 2019, 19:39:45 »
To je uplne super cteni, podle Applu je  "Up to 18 hours"  "All-Day Battery Life".
To nevymyslis. Ty hodinky zkratka tak setrej cas, ze ti staci na cely den 18 hodin. Respect.

No ved si kup dvoje  8)

ezermester

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #244 kdy: 22. 01. 2019, 20:14:15 »
Ako vidim tak nie len Putin si plati svojich trollov.

Odkedy klesaju predaje Applu odvtedy ma firma z Cupertina cim dalej tym agresivnejsich brigadnikov  ;)


ymalcase

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #245 kdy: 22. 01. 2019, 20:47:05 »
Však  zeměpisných délkách cupertina den trvá 18 hodin a zbylých 5h59min56sec je noc. A V noci člověk  vypne

jpu

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #246 kdy: 22. 01. 2019, 20:58:25 »
Takže vyděláváš hodinkama? :-O Jak?

Ach jo zas jablíčkem nepolíbení experti se ozývají. Čas jsou peníze. AppleWatch unlockují Mac když jsi poblíž a nestrácíš čas heslem nebo šaháním na touchid, šetří čas u telefonátů. Je to mnohem rychlejší mrknout na zápěstí a rozhodnout se jestli ti to stojí za zvedání nebo rovnou gestem pošleš správu "později kámo", je to i sporttester atd. Když si spočítám kolik času mi za ty léta hodinky ušetřili tak se ta investice vyplatila snad i deset krát.
Jako netvrdím, že s výrobky jiných značek by to nešlo, ale nesleduji a neřeším to. Just works. Nač bych si honil pod mostem když můžu píchat modelky.
apple watch series 4 - kapacita batérie až 18 hodín :D. Takze nabijat mobil, nabijat notebook a este aby som sledoval aj nabijanie hodiniek. To usetris kolko casu, ked hodinky ti urobia unlock pc, ale v podstate kazdy 2. den musis hodinky davat nabijat? ak porovnam kvalitu Suno alebo Garmin, tak to je uplne ina liga (ano su sporttestery, ale notifikacie z mobilu zvladaju tiez) a o vydrzi baterie ani nehovorim.
Apple ovce nevedia argumentovat, tak sa snazia presvedcit nas a hlavne samych seba, aki su coool a ako im apple ulachcuje zivot.
Kolko casu stravite sr*nim? Mozno by vam mal apple vymysliet nieco a dat si to patentovat, aby ste boli este efektivnejsi ako doteraz

anonym

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #247 kdy: 22. 01. 2019, 22:04:53 »
Apple watch budou mit potencial az budou konecne u nas ESim. Z tech hodinek pujde i volat. Mozna to zni jako kravina ale je to takovy navrat ke starym dobrym telefonum co nic jineho neumely. Proste jdes nekam ven, na zahradu nebo tak, a na mobil se vykasles, protoze mas ty hodinky.

Druha vec ktera je u nich slusny potencial je, ze v kombinaci s Airpods si s tim muzes jit zasportovat a poslouchat hudbu - nahrazuje to mp3 prehravac.

No a to vsechno v kombinaci s tim, ze je tam gps a presny pulsmetr, takze zase se to hodi pro ten sport. 

A urcite tam jsou i dalsi uzitecne featury, ktere nevim. Jako treba to odemykani macbooku.

Samozrejme na teplomeru sockoidity jsme uz ted moc daleko, je mi jasne ze nejakemu SLovakovi, co zrovna podojil ovci a sedl s kyblikem mlika ke kompu s root.cz, z toho musi praskat cevka.

anonym

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #248 kdy: 22. 01. 2019, 22:10:09 »
Ale kazdy rozumny, slusny, a inteligentni clovek jako ja vi, ze je dobre, kdyz je na svete nejaky vyrobce, ktery tem ostatnim ukazuje, jak se to ma delat, a slouzi jako takovy vzor. Nikdo jiny takove integrace a takove kvality jako Apple nedosahl. Je to to nejlepsi co dneska je at se to nekomu libi nebo ne.

Mac all in one jsou to nejlepsi na trhu
Macbooky to nejlepsi na trhu
iPhony to nejlepsi na trhu
iPady taky
iPody taky

MacOS je nejkvalitnejsi OS na svete. Tak samo iOS. Hosi hosi, jeste hodne se toho musite v zivote naucit  8)

jpu

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #249 kdy: 22. 01. 2019, 22:18:08 »
Samozrejme na teplomeru sockoidity jsme uz ted moc daleko, je mi jasne ze nejakemu SLovakovi, co zrovna podojil ovci a sedl s kyblikem mlika ke kompu s root.cz, z toho musi praskat cevka.
Prave si potvrdil tvoju inteligenciu. Uz nam viac dokazovat nemusis. Prave takych, ako si ty, potrebuje Apple - bez vlastneho rozumu a logickeho zmyslania :)

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #250 kdy: 23. 01. 2019, 09:59:16 »
Takže vyděláváš hodinkama? :-O Jak?

Ach jo zas jablíčkem nepolíbení experti se ozývají. Čas jsou peníze. AppleWatch unlockují Mac když jsi poblíž a nestrácíš čas heslem nebo šaháním na touchid, šetří čas u telefonátů. Je to mnohem rychlejší mrknout na zápěstí a rozhodnout se jestli ti to stojí za zvedání nebo rovnou gestem pošleš správu "později kámo", je to i sporttester atd. Když si spočítám kolik času mi za ty léta hodinky ušetřili tak se ta investice vyplatila snad i deset krát.
Jako netvrdím, že s výrobky jiných značek by to nešlo, ale nesleduji a neřeším to. Just works. Nač bych si honil pod mostem když můžu píchat modelky.

Hlavně koukám, že ti ty hodinky ušetřily všechen čas na hodinách češtiny na základce. Pokoušet se po tobě cokoli číst fyzicky bolí, a tak si troufnu tvrdit, že modelky píchat stejně jako každej jinej technicky můžeš, ale s velkou pravděpodobností to neděláš bez ohledu na to jak moc chceš.
Já mám hodinky, co šetří čas ještě daleko víc. Nemusím na ně koukat ani když mi někdo volá, protože u volejících který zvednout musím mám nastaveno extra zvonění. A když mi po 18ti MĚSÍCÍCH dojde baterka uprostřed tundry, můžu je zapálit a docela slušně se ohřeju. To je drsárna ještě daleko větší. A ukazujou čas dokonce i když se na ně nekoukám, takže čas na nich vidí i ten, kdo nemrská rukou co jsou na ní zapnutý.

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #251 kdy: 23. 01. 2019, 10:01:47 »
Však  zeměpisných délkách cupertina den trvá 18 hodin a zbylých 5h59min56sec je noc. A V noci člověk  vypne

Jako fakt? Podle guru Jobse je hodnotnej pracovník připravenej makat 24/7/52 (a podle Isaacsonova životopisu, ve kterým neškrtnul ani písmeno, tohle neplnících vyhodil stovky), nemluvě o tom, že jupíci s JapkemNaRuce přece po vysilující šichtě v reklamce přece nepřetržitě pařej a prcaj modelky. Nabíjet hodinky tak logicky nemůžou mít čas.

MasoxCZ

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #252 kdy: 23. 01. 2019, 10:18:44 »
Ale kazdy rozumny, slusny, a inteligentni clovek jako ja vi, ze je dobre, kdyz je na svete nejaky vyrobce, ktery tem ostatnim ukazuje, jak se to ma delat, a slouzi jako takovy vzor. Nikdo jiny takove integrace a takove kvality jako Apple nedosahl. Je to to nejlepsi co dneska je at se to nekomu libi nebo ne.

Mac all in one jsou to nejlepsi na trhu
Macbooky to nejlepsi na trhu
iPhony to nejlepsi na trhu
iPady taky
iPody taky

MacOS je nejkvalitnejsi OS na svete. Tak samo iOS. Hosi hosi, jeste hodne se toho musite v zivote naucit  8)

1) definuj nejlepší
2) definuj UNIVERZÁLNÍ nejlepší
3) ano, je fajn když existuje někdo, kdo ukáže jak se věci dělat DAJÍ. Ale to zdaleka automaticky neznamená, že to tak je dobře, a že bys to měl chtít nebo dokonce dělat.
4) definuj "nejkvalitnější". Pokud to podle tebe znamená, že má nejneprůstřelnější systém řízení kvality, skrz kterej neprojdou bugy, tak se radši rychle prober. Bugů, a to dosti bolestivejch, má v historii zatraceně hodně (nejvtipnější mi přišlo nulový zabezpečení a možnost odemknout prázdným heslem v několika verzích po sobě a dokonce v několika fixech týhle konkrétní chyby po sobě). iOS má taky svojí dlouhou řádku průserů (např. absence údržby úložiště a zablokování zařízení v důsledku jeho zaplnění odpadem a obsahem cachí v 6tkový verzi, arbitrátní škrcení výkonu bez vztahu ke stavu baterky jen na základě odpočítanýho času od výroby, atd.). O zprasený konstrukci, kdy po pár měsících provozu odpadávaly v důsledku teplotního pnutí grafický čipy od desek a Jepko odmítalo uznat záruku, nemluvě. Konstrukční špeky "profi popelnice" už se tu rozebíraly taky, k tomu asi nemá smysl se vracet. iMacy "lampička" se zase s oblibou lámaly. Dementní nesmyslně ostrý hrany hliníkovejch MacBooků jsou legendární, jak mokrý mejdlo kluzký první dvě generace iPhonů taky, a izolepová montáž (pro ty, co ji nějakým omylem považujou za plus, ji vymysleli a jako první zavedli u Aceru) je jedno z největších svinstev u desktopů a notebooků v historii.
Kdyby to v Applu s kvalitou ve smyslu jakosti někdo skutečně myslel vážně, spousta věcí by nikdy nemohla projít do výroby.
IMO poslední konstrukčně nejspíš bezchybný počítače od Applu byly PowerMacy G5.

Milan G.

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #253 kdy: 23. 01. 2019, 11:32:29 »
Keď už debata aj tak je offtopic, môžem jednu otázku pre tých čo mali možnosť používať aj Garmin Fenix aj AppleWatch 3/4. Čo je jepšie k iPhonu ? Budú mi stačiť notifikácie na Garmine alebo sú lepšie na AppleWatch ? Ono predsa len tie Garminy stačí nabíjať týždenne (pri zapnutom GPS je ale výdrž rovnaká, do 24h).

anonym

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #254 kdy: 23. 01. 2019, 12:06:12 »
Keď už debata aj tak je offtopic, môžem jednu otázku pre tých čo mali možnosť používať aj Garmin Fenix aj AppleWatch 3/4. Čo je jepšie k iPhonu ? Budú mi stačiť notifikácie na Garmine alebo sú lepšie na AppleWatch ? Ono predsa len tie Garminy stačí nabíjať týždenne (pri zapnutom GPS je ale výdrž rovnaká, do 24h).

Nejlepší k iPhonu, pokud nejsi socka, jsou tyto japonské hodinky s lunetou:

https://www.steiner-juwelier.com/media/catalog/product/cache/2/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/l/a/landmaster.jpg

Ale upozorňují, že se jedná o pořádně hodinky a nejsou pro socky.