Anketa

Kolik jste investovali za svůj život do výrobků firmy Apple ?

0Kč
1 - 25000Kč (1 - 1000€)
25001 - 75000Kč (1001 - 3000€)
75000 - 125000Kč (3001 - 5000€)
125001 - 200000Kč (5001 - 8000€)
200001Kč a víc (8001€ a víc)

Kolik jste investovali do výrobků Apple ?

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #45 kdy: 15. 09. 2018, 12:57:59 »
a pak ses probudil s rukou v nočníku  ;D
::) ano


Lojza

  • *****
  • 672
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #46 kdy: 15. 09. 2018, 13:02:47 »
a pak ses probudil s rukou v nočníku  ;D
::) ano

docela by mne zajimalo jak uvadite v jinem prispevku ze lze nahravat aplikace ipa do iphonu a pak aplikace spoustet

podle mne to nejde a pokud myslite sideloading tak to se tyka jen par aplikaci

Lojza

  • *****
  • 672
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #47 kdy: 15. 09. 2018, 13:09:53 »
a pak ses probudil s rukou v nočníku  ;D
::) ano

docela by mne zajimalo jak uvadite v jinem prispevku ze lze nahravat aplikace ipa do iphonu a pak aplikace spoustet

podle mne to nejde a pokud myslite sideloading tak to se tyka jen par aplikaci

samozrejme ze jailbreak nepovazuju za reseni na androidu nic takoveho delat nemusite

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #48 kdy: 15. 09. 2018, 13:16:12 »
a pak ses probudil s rukou v nočníku  ;D
::) ano

docela by mne zajimalo jak uvadite v jinem prispevku ze lze nahravat aplikace ipa do iphonu a pak aplikace spoustet

podle mne to nejde a pokud myslite sideloading tak to se tyka jen par aplikaci

samozrejme ze jailbreak nepovazuju za reseni na androidu nic takoveho delat nemusite
Zkus treba iphone configuration utility. Samozrejme ipa je svazane s tvym apple id.

Lojza

  • *****
  • 672
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #49 kdy: 15. 09. 2018, 13:23:51 »
a pak ses probudil s rukou v nočníku  ;D
::) ano

docela by mne zajimalo jak uvadite v jinem prispevku ze lze nahravat aplikace ipa do iphonu a pak aplikace spoustet

podle mne to nejde a pokud myslite sideloading tak to se tyka jen par aplikaci

samozrejme ze jailbreak nepovazuju za reseni na androidu nic takoveho delat nemusite
Zkus treba iphone configuration utility. Samozrejme ipa je svazane s tvym apple id.


pak nevidim rozdil instalovat primo z Appstore kdyz je to svazano s mym Apple ID

vyvojari snad muzou docasne testovat sve aplikace nejak pres XCode s nejakym docasnym certifikatem, dokonce je poskytnout k testovani i nejakemu omezenemu poctu uzivatelu (nevim jestli i ti si musi neco extra instalovat, asi ten certifikat ?)

jinak Apple ted tvrde tlaci vyvojare aby presli u placenych aplikaci na predplatne coz je pro mne konecna, to odmitam akceptovat misto one time purchase


kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #50 kdy: 15. 09. 2018, 13:26:55 »
Rozdil je ten, ze to muzes delat treba offline nekde. To same kdyz mas nekolik zarizeni a mas tam ty same gigabajty aplikaci. Jako developer muzes sve aplikace instalovat.

cjcjd

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #51 kdy: 15. 09. 2018, 14:18:21 »
Nejsem ovce abych kupoval Apple. Svých 25k jsem dal za Samsung!!!!
Gratulujeme.
Gratulovat k telefonu? .. moc to prozivas.

m.

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #52 kdy: 15. 09. 2018, 18:25:42 »
Jaka je navratnost takove investice?

anonym

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #53 kdy: 15. 09. 2018, 19:08:36 »
a pak ses probudil s rukou v nočníku  ;D
::) ano

docela by mne zajimalo jak uvadite v jinem prispevku ze lze nahravat aplikace ipa do iphonu a pak aplikace spoustet

podle mne to nejde a pokud myslite sideloading tak to se tyka jen par aplikaci

samozrejme ze jailbreak nepovazuju za reseni na androidu nic takoveho delat nemusite
Zkus treba iphone configuration utility. Samozrejme ipa je svazane s tvym apple id.


pak nevidim rozdil instalovat primo z Appstore kdyz je to svazano s mym Apple ID

vyvojari snad muzou docasne testovat sve aplikace nejak pres XCode s nejakym docasnym certifikatem, dokonce je poskytnout k testovani i nejakemu omezenemu poctu uzivatelu (nevim jestli i ti si musi neco extra instalovat, asi ten certifikat ?)

jinak Apple ted tvrde tlaci vyvojare aby presli u placenych aplikaci na predplatne coz je pro mne konecna, to odmitam akceptovat misto one time purchase

Podle me predplatne neni spatne, mohlo by o vezt k lepsi kvalite software, je to win-win pro uzivatele i pro vyvojare, ktery ti ma stabilni prijem a zaroven se musi vice snazit, aby mu uzivatele nepresli jinam - kdyz uz je ruka v rukave a user si za 10000,- Kc koupil software, tak uz je pozde. Myslim si, ze predplatne je dobra vec.

anonym

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #54 kdy: 15. 09. 2018, 19:10:36 »
Taky diky predplatnemu vznika vyhodna situace v tom, ze uzivatele maji stale aktualni software, co je opet win-win.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #55 kdy: 15. 09. 2018, 20:05:07 »
Problem s predplatnym u apple je ten ze koupena aplikace je soucasti rodinu, zatimco predplatne ne. To same nakupy v aplikacich. Treba civilizace na ios se da stahnout zdarma a jestli chcete hrat vice nez myslim 18 tahu, musite si zaplatit pres nakup v aplikaci plnou hru. Myslim 40€. Syn ji taky obcas hraje, mladsi syn taky a misto 40€ je to 120€. Coz neni uplne OK. U jinych aplikaci predplatne chapu, mam treba astronomickou aplikaci ktera je prubezne doplnovana, aktualizovan obsah kazdou chvili a tech 18 nebo 29€ za to rocne nelituji.

quatroquack

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #56 kdy: 15. 09. 2018, 20:22:29 »
Tak na tuto otázku znám odpověď naprosto přesně, na halíře :-).

Kupovat sračky od eplu může jen d***l... :-).

Prosím, ty d***ly, co zaškrtli cokoliv jiného než nulu, aby přestali dávat najevo, jaké jsou to nuly :-)

Dodo

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #57 kdy: 15. 09. 2018, 20:23:38 »
celkovo dobrá investícia, ktorá sa vrátila
využívam ekosystém

iMac 2900 €
macbook pro 15 2000 €
macbook pro 13 2000 €
iphone se 100 €
iphone 7 1000 €
iphone 8 plus 1000 €
iWatch 400 €
iPad 3 600 €
iPad Pro 700 €
iPods 150 €
blbosti k tomu 500 €
mesačne nejaké drobné za služby

skrzjdouci

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #58 kdy: 15. 09. 2018, 20:24:34 »
Jaka je navratnost takove investice?
No přece ten pocit, jdu a mám jabko, ten je prostě k nezaplacení!
Kdo zažil ten chápe, tady jdou všechny finance stranou (viz ceny aktuální generace iphonů)

anonym

Re:Kolik jste investovali do výrobků Apple ?
« Odpověď #59 kdy: 15. 09. 2018, 21:05:12 »
Joo u nove generace iphonu, tak uz aji mi sklaplo, protoze mobil za 30000,- to je opravdu sila. Aji bych si koupil starsi rocnik, lec ja chcu mit velky display na cumeni na video do vlaku.