Solarwinds Brno

Opta

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #15 kdy: 04. 09. 2018, 14:41:36 »
Tak se vrat domu a muzes se venovat vyrobe "korbacikov"...
Dalsi zakomplexovany cechacek. Tak nas prestante zamestnavat a vyhostite nas, idealne vystupte z EU vy frajeri.
kez by to tak slo  ;)


Madafa

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #16 kdy: 04. 09. 2018, 14:46:24 »
idealne vystupte z EU vy frajeri.

Já proti Slovákům nic nemám, proti EU hrozně moc.
U Slováků mi vadí, když ti dementi nemluví ČESKY ani po pěti letech tady, to si říkám, že to jsou trochu vypatlanci.
A nemusí mluvit právě perfektně, ale normálně pozdravit dobrý DEN ne ďobý deň. Neptat se návštěv, jestli "ste smední"? Ale "co vám mohu přinést k pití?". Jednak ti ko_ujoti lidi uráží, protože ani vzdělaní lidé často nevědí, jestli "smedný" má blíž k zapařený nebo prašivý a jednak platí: KDO SE PTÁ, NECHCE DÁT!

Slováků, Ukrajinců a Rusů se k nám vejde klidně dva miliony, ať se nastěhují vedle mě.

A s EU jděte do UFO OPERÁTORU <=>



Madafa

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #17 kdy: 04. 09. 2018, 14:49:04 »
kez by to tak slo  ;)

+1 MibiLike

Saša

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #18 kdy: 04. 09. 2018, 14:52:43 »
idealne vystupte z EU vy frajeri.

Já proti Slovákům nic nemám, proti EU hrozně moc.
U Slováků mi vadí, když ti dementi nemluví ČESKY ani po pěti letech tady, to si říkám, že to jsou trochu vypatlanci.
A nemusí mluvit právě perfektně, ale normálně pozdravit dobrý DEN ne ďobý deň. Neptat se návštěv, jestli "ste smední"? Ale "co vám mohu přinést k pití?". Jednak ti ko_ujoti lidi uráží, protože ani vzdělaní lidé často nevědí, jestli "smedný" má blíž k zapařený nebo prašivý a jednak platí: KDO SE PTÁ, NECHCE DÁT!

Slováků, Ukrajinců a Rusů se k nám vejde klidně dva miliony, ať se nastěhují vedle mě.

A s EU jděte do UFO OPERÁTORU <=>
Ked ti vadi toto, tak za seba hovorim, ze sice na fore pisem slovensky, ale IRL vychadzam v ustrety cechom a pouzivam ceske slova a formulacie tam, kde viem, ze je problem. Nevidim zmysel ist hlavou proti muru a zbytocne sam seba okradat o cas a druhu stranu zas trapit cudzim jazykom v jeho zemi.

Ivos

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #19 kdy: 04. 09. 2018, 15:11:02 »
Me Slovaci v Praze vadi hodne (hned po Rusacich) ale spis kvuli tomu, ze nekde musi bydlet, parkovat, cpat svoje haranty do skolky aj..
Kam vejdes, tam slysis "meceni"... "heeeej, niiiieeeee" na to sem taky uz alergickej.


Trenky dolu

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #20 kdy: 04. 09. 2018, 15:29:13 »

... ale IRL vychadzam v ustrety cechom a pouzivam ceske slova a formulacie tam, kde viem, ze je problem.

vs

Nevidim zmysel ist hlavou proti muru ...

Ivos

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #21 kdy: 04. 09. 2018, 15:49:28 »

noname

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #22 kdy: 04. 09. 2018, 15:53:50 »
Kombinácia žiadne home offices a open space je teda show stopper. Také firmy je nutné bojkotovať. Každopádne ďakujem za info, vyzerá to na typický žumpoidný korporát, horší než ten kde som teraz.
Nechces sa podelit ake je to u tvojho sucasneho zamestnavatela? Hlavne platovo.
Podobne, aj ked 30k tu nema snad nikto a ak ano tak ho lutujem, lebo Lidl - Bystrc ponuka 27k za 35 hodinovy tyzden, neskutocne ako si ludia v IT nechaju srat na hlavu (a k*rvia tym cely trh svojou uzkostnou poruchou osobnosti). Je to podobne, ak si tichy autista tak mas tak 40k ak sa drzis hesla "lina huba - hole nestesti" tak si vykecas nieco medzi 50-60 a ak si ozaj expert tak aj viac.
Mohol si napisat aj nazov tvojej firmy, nech sme v obraze. Je to tu pomerne anonymne. Mate tam tiez nasadenu transparentnu mitm proxy?

Saša

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #23 kdy: 04. 09. 2018, 16:06:39 »
Kombinácia žiadne home offices a open space je teda show stopper. Také firmy je nutné bojkotovať. Každopádne ďakujem za info, vyzerá to na typický žumpoidný korporát, horší než ten kde som teraz.
Nechces sa podelit ake je to u tvojho sucasneho zamestnavatela? Hlavne platovo.
Podobne, aj ked 30k tu nema snad nikto a ak ano tak ho lutujem, lebo Lidl - Bystrc ponuka 27k za 35 hodinovy tyzden, neskutocne ako si ludia v IT nechaju srat na hlavu (a k*rvia tym cely trh svojou uzkostnou poruchou osobnosti). Je to podobne, ak si tichy autista tak mas tak 40k ak sa drzis hesla "lina huba - hole nestesti" tak si vykecas nieco medzi 50-60 a ak si ozaj expert tak aj viac.
Mohol si napisat aj nazov tvojej firmy, nech sme v obraze. Je to tu pomerne anonymne. Mate tam tiez nasadenu transparentnu mitm proxy?
Mavenir. Hneď naproti. Spusta ľudí odchádza do Solaru tak sa pýtam, lebo tiež zvažujem zdvihnúť kotvy, ale ešte neviem kam, keďže skoro všetko je to rovnaký kanál, možno pôjdem nakoniec ďalej na západ, uvidím ešte. O proxy neviem nikdy som tu nemal s takým niečim problémy, a aké sú dopady tej proxy? Otvorím si FB/YT a mám okamžitu výpoveď či na koberček k vrchnosti alebo ako to u vás vyzerá?

Skier

  • ***
  • 110
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #24 kdy: 04. 09. 2018, 16:14:07 »
idealne vystupte z EU vy frajeri.

Já proti Slovákům nic nemám, proti EU hrozně moc.
U Slováků mi vadí, když ti dementi nemluví ČESKY ani po pěti letech tady, to si říkám, že to jsou trochu vypatlanci.
A nemusí mluvit právě perfektně, ale normálně pozdravit dobrý DEN ne ďobý deň. Neptat se návštěv, jestli "ste smední"? Ale "co vám mohu přinést k pití?". Jednak ti ko_ujoti lidi uráží, protože ani vzdělaní lidé často nevědí, jestli "smedný" má blíž k zapařený nebo prašivý a jednak platí: KDO SE PTÁ, NECHCE DÁT!

Slováků, Ukrajinců a Rusů se k nám vejde klidně dva miliony, ať se nastěhují vedle mě.

A s EU jděte do UFO OPERÁTORU <=>
Tak to je tedy síla. Máš pořádnej mindrák, co? Možná je to věkem, ale já jsem zvyklý, že se Slovákem mluvím česky a on mi odpovídá slovensky a nevidím v tom problém. Každý vzdělaný člověk za mého mládí věděl, co je to "smadný" a já vedu k tomu samému své děti. Jestli to je dnes jinak, tak je mi potom dnešních "vzdělaných lidí" líto.

noname

Re:Solarwinds Brno
« Odpověď #25 kdy: 04. 09. 2018, 16:37:07 »
Mavenir. Hneď naproti. Spusta ľudí odchádza do Solaru tak sa pýtam, lebo tiež zvažujem zdvihnúť kotvy, ale ešte neviem kam, keďže skoro všetko je to rovnaký kanál, možno pôjdem nakoniec ďalej na západ, uvidím ešte. O proxy neviem nikdy som tu nemal s takým niečim problémy, a aké sú dopady tej proxy? Otvorím si FB/YT a mám okamžitu výpoveď či na koberček k vrchnosti alebo ako to u vás vyzerá?
Pravdepodobne si z toho robia v Amerike statistiky ze jak moc sa ludia flakaju. Tipujem, ze sa este sleduje vynasanie zdrojovych kodov. O priamych dopadoch na niekoho vyhodenie neviem.