Kolotoč a Vitalia

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kolotoč a Vitalia
« Odpověď #30 kdy: 28. 08. 2018, 10:26:22 »
Pohlreich v Ano, šéfe! končí. Zničil ho smažák? -> https://www.vitalia.cz/clanky/pohlreich-v-ano-sefe-konci-ale-predtim-jeste-ochutna-smazak/
- NIC takového se v článku NEpíše

Kolik masa obsahuje hot dog z IKEA? Žádné -> https://www.vitalia.cz/clanky/kolik-masa-obsahuje-hot-dog-z-ikey-zadne/
- článek oznamuje, že IKEA jen začíná nabízet i nemasovou variantu hot dogu.
přesně tak...upoutávat na sebe lží a debilitama je něco nepřípustmného
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.


Lol Phirae

Re:Kolotoč a Vitalia
« Odpověď #31 kdy: 28. 08. 2018, 10:43:47 »
Hmm, asi to nebude globální nastavení, pouze speciální blokace mojí IP.

Checht... a Slížek tě zatím nezablokoval? Zejm. ta jeho skvadra přišedší ze zkrachovalé placené Digizone se z každé kritiky může přímo po...t  ::)

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Kolotoč a Vitalia
« Odpověď #32 kdy: 28. 08. 2018, 10:59:40 »
Tak podnikatel v posledni dobe imho upada. “Clanky” typu kdo odpocida za gdpr kdyz pouzivam pro data svych zakazniku webhosting (5 vet max), mazani komentaru ktere se proste nehodi, autori kteri nejsou schopni/ochotni zareagovat na dotazy v diskusi (treba odkud si vycucli nejake cisla), pripadne vtipne clanky o tom jak se vyplati podnikatelum investovat do terminovanych vkladu, protoze za rok maji z 1,5M az 15000Kc zisku (samozrejme pred zdanenim a pred zvazenim inflace),... tak treba je zivi uz jenom ta vitalie, kde inteligentni clovek nechce prokliknout...

Niemand

Re:Kolotoč a Vitalia
« Odpověď #33 kdy: 28. 08. 2018, 11:29:24 »
Hmm, asi to nebude globální nastavení, pouze speciální blokace mojí IP.

Checht... a Slížek tě zatím nezablokoval? Zejm. ta jeho skvadra přišedší ze zkrachovalé placené Digizone se z každé kritiky může přímo po...t  ::)
Ne, pan Slížek, jakkoliv těžce nese kritiku, pravděpodobně je dost férový na to, aby hodnotil blokování jako objektivní překročení pravidel diskuse.

Napsal jsem panu Hovorkovi (šéfredaktor podnikatele) email, ve kterém jsem ho slušně prosil o vysvětlení blokace, kterým příspěvkem jsem porušil které z pravidel diskuse, ale odmítl mi sdělit odůvodnění, pravděpodobně proto, že objektivní odůvodnění neexistuje a jde pouze o jeho osobní antipatii. Tak jsem zkusil napsat ještě jednou slušnou prosbu jednomu z ředitelů iinfo a čekám, jak se věci vyvinou. Nepředpokládal jsem, že by některý ze šéfredaktorů byl tak zaujatý, že zablokuje IP bez toho, aby člověk poušil pravidla diskuse.

Je mi smutno z toho, že pan Hovorka se místo férové a logické argumentace rozhodl vystupovat z pozice síly.

Lol Phirae

Re:Kolotoč a Vitalia
« Odpověď #34 kdy: 28. 08. 2018, 12:15:16 »
Je mi smutno z toho, že pan Hovorka se místo férové a logické argumentace rozhodl vystupovat z pozice síly.

To je nějaká přízeň s tím Hovorkou? Tak to buď rád, že ti rovnou nenapsal, že jsi zmetek.  ;D


Karlsbad

Re:Kolotoč a Vitalia
« Odpověď #35 kdy: 28. 08. 2018, 19:34:07 »
Tak lživé titulky jsou standardní podnikatelský zájem. Dokud na ně bude 90 % populace klikat tak pojedou. S tím nikdo nic neudělá. Ne nadarmo je blesk nejčtenější tisk v ČR.  Zbytek zbytno komentovat, pánům majitelům tečou prasule, tak do toho nehrab, alébrž tvoje prachy to nejsou tak ti do toho lejno je...  Typický přístup momentálního medialniho světa. Dojit dokud poteče a pak prodat nebo zavřít...