Kdy se stanu dobře placeným programátorem?

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #75 kdy: 11. 03. 2015, 19:20:17 »
Citace
Kdo nedokaze byt stastny bez penez, tak nedokaze byt stastny ani s penezi.
Hluboka pravda.

Pokud za mnou prijde zamestnanec ze chce pridat, vzdy se ho zeptam - co zvyseni Vaseho platu prinese mne ?
... a je ticho ...
Podle mě se takhle může optat jen hlupák a nevěřim že jsi zaměstnavatel - dostatečné ohodnocení člověka ti jasně přinese to, že te člověk zůstane v teamu a je jasné, že ze zaměstnancova pohledu špatný plat vede k malému výkonu nebo výpovědi. Pokud se ti zdá, že za ohodnocení nestojí tak je třeba si s tim člověkem promluvit na rovinu a říct že dřív musí přidat a a pak budou prachy.

Z tvejch duševních zvratkú nezní zkiušenost, ale je to oposlouchaná fráze z nějakého školení krachvalců.


Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #76 kdy: 11. 03. 2015, 19:46:26 »
Citace
Kdo nedokaze byt stastny bez penez, tak nedokaze byt stastny ani s penezi.
Hluboka pravda.

Pokud za mnou prijde zamestnanec ze chce pridat, vzdy se ho zeptam - co zvyseni Vaseho platu prinese mne ?
... a je ticho ...

 :P To nemá žádnou logiku. Čekal bych, že napíšeš

"Pokud za mnou prijde zamestnanec ze chce pridat ...
...uvědomím si, že kdo nedokaze byt stastny bez penez, tak nedokaze byt stastny ani s penezi
... a přidám mu ze svého platu. "
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

eiffel

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #77 kdy: 11. 03. 2015, 20:59:30 »
Citace
Z tvejch duševních zvratkú nezní zkiušenost, ale je to oposlouchaná fráze z nějakého školení krachvalců.
No vidis jak je svet relativni ...
Firma mi funguje jiz 18 let s mnohamilionovymi obraty.
Ono se moc hezky plka na diskusnim foru pod anonymni hlavickou, ale z oci do oci to jde mnohem hur ...
Z cehoz plyne:
Malokdo ma odvahu si rict o zvyseni platu. Pokud ano, vetsinou to udelaji ti nejhorsim moznym zpusobem - "sefe pridej mi, nebo ..." - v tu chvili je o osudu rozhodnuto.
Proto na otazku "co to prinese mne" (mimochodem na te otazce nic spatneho nevidim, mzda jde z mych penez a nejsem zadna charita) je vetsinou trapne ticho ...
O zvyseni platu se da pozadat mnohem elegantneji a ucinneji, nez pouzivat ultimata. I takove lidi ve firme mam. A dik svemu chovani patri casto ke kmenovym zamestnancum. A nemusi to vzdy byt ti odborne nejkvalitnejsi.
Existuji dalsi kriteria hodnoceni zamestnancu, jako treba loajajita.
Ale to slovo asi neznas co ?



Lopan

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #78 kdy: 11. 03. 2015, 21:10:22 »
Citace
Z tvejch duševních zvratkú nezní zkiušenost, ale je to oposlouchaná fráze z nějakého školení krachvalců.
No vidis jak je svet relativni ...
Firma mi funguje jiz 18 let s mnohamilionovymi obraty.
Ono se moc hezky plka na diskusnim foru pod anonymni hlavickou, ale z oci do oci to jde mnohem hur ...
Z cehoz plyne:
Malokdo ma odvahu si rict o zvyseni platu. Pokud ano, vetsinou to udelaji ti nejhorsim moznym zpusobem - "sefe pridej mi, nebo ..." - v tu chvili je o osudu rozhodnuto.
Proto na otazku "co to prinese mne" (mimochodem na te otazce nic spatneho nevidim, mzda jde z mych penez a nejsem zadna charita) je vetsinou trapne ticho ...
O zvyseni platu se da pozadat mnohem elegantneji a ucinneji, nez pouzivat ultimata. I takove lidi ve firme mam. A dik svemu chovani patri casto ke kmenovym zamestnancum. A nemusi to vzdy byt ti odborne nejkvalitnejsi.
Existuji dalsi kriteria hodnoceni zamestnancu, jako treba loajajita.
Ale to slovo asi neznas co ?

eiffel ma pravdu. Vzdy kdyz jsem zadal o zvyseni mzdy, tak jsem zamestnavateli zduvodnil, proc si myslim, ze si to zaslouzim a jake to ma prinosy pro obe strany. Pri predposlednim zvysovani jsem dokonce sam sobe navrhnul vykonnostni bonus.
Vzdy jsme se dohodli. A mimo jine to i svedci o nejake urovni komunikace ;)

indis

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #79 kdy: 11. 03. 2015, 21:18:49 »
Citace
Z tvejch duševních zvratkú nezní zkušenost, ale je to oposlouchaná fráze z nějakého školení krachvalců.
No vidis jak je svet relativni ...
Firma mi funguje jiz 18 let s mnohamilionovymi obraty.
Ono se moc hezky plka na diskusnim foru pod anonymni hlavickou, ale z oci do oci to jde mnohem hur ...
Tak když nechceš plkat za anonymitou internetu tak si udělalej reklamu a prozraď nám co za firmu to je ... ono mnohamilionový obrat moc neznamená protože když budeš prodávat luxusní auta tak to taky může být jen několik obchodů za rok v dvou lidech kdy jeden je řidič podvalníku a uklízeč záchodků v jedné osobě.


rukatrha

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #80 kdy: 11. 03. 2015, 21:21:08 »
Má pravdu jen v jeho omezeném světě, kde se loajalita počítá. Mezi silnými a kvalitními jde o kvalitní projekty a peníze. Mě vůbec nezajímá, kde firma bere peníze, když jiná dokáže dát dvojnásobek za stejnou práci. Ať si někdo najme pět blbců za jedny moje peníze. S tím samozřejmě problém nemám. Když se blbců zeptáš, jaký mají přínos, tak samozřejmě nevědi :D Protože žádný nemají...

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #81 kdy: 11. 03. 2015, 21:31:46 »
Malokdo ma odvahu si rict o zvyseni platu. Pokud ano, vetsinou to udelaji ti nejhorsim moznym zpusobem - "sefe pridej mi, nebo ..." - v tu chvili je o osudu rozhodnuto.

"Nejhorší možný způsob" je,
když ti zaměstanec upřímně vyloží karty na stůl, a řekne, že mu připadá, že si zaslouží větší plat, a že za ten současný dál dělat nechce??

Kdybys byl dobrý manažer, tak se v takovém případě především zamyslíš, jestli jsi neudělal chybu v tom, že jsi ho finančně nedocenil. A pak se zamyslíš, jestli je pro firmu lepší nechat jej jít nebo mu přidat.
Ale ty takového zaměstnance bez přemýšlení pouštíš.
Jsi špatný manažer.

To, že ti firma funguje neznamená, že by ti nefungovala mnohem líp, pokud bys nebyl zakomplexovanej nadutec.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

hmmm

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #82 kdy: 11. 03. 2015, 21:37:53 »
Re: eiffel

Podle popisu jsem zamestnanec v podobne firme jako je ta tvoje a chapu, ze veta "pridejte, nebo..." je v podstate konecna.
Porad mi tedy, jak elegantne naznacit sefovi, aby pridal.
Tak nejak automaticky predpokladam, ze kdyz si reknu o vic penez, tak bych to mel zduvodnit, to chapu.
A zaroven taky predpokladam, ze mi to nemusi projit a tim padem bych musel odejit, tak to mam v hlave nastaveny.
Takze si nejdriv sezenu jinou praci, tim padem uz si ani nerikam o pridani.
Jak to tedy vidi druha strana, tj. ty?

rukatrha

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #83 kdy: 11. 03. 2015, 21:43:33 »
Přines podepsanou smlouvu na stůl a hned máš lepší pozici. Takhle by ti nemusel věřit, že máš trojnásobnou cenu a cpal by ti nějaké nesmysly, že sám bere málo a Pepa od soustruhu, že dělá za úplnou almužnu proti tobě.

zdenek t.

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #84 kdy: 11. 03. 2015, 21:47:35 »
Zkus na to jit z druhe strany. Presun odpovednost na sefa.
 Zajdi za nim a zeptejte se ho co mas udelat proto, aby ti zvednul plat.
Dobry sef ti da solidni argumenty, ty zaberes a mas pridano.

lobo

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #85 kdy: 11. 03. 2015, 21:56:58 »
Existuji dalsi kriteria hodnoceni zamestnancu, jako treba loajajita.
Ale to slovo asi neznas co ?

Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom "loajalita"?

Loajalita je celkom dost precenovana(a aj velmi lacna komodita na trhu).
Mal som kolegu, ktory bol podla vseobecneho nazoru 'loajalny' firme - so vsetkym firemnym automaticky suhlasil(napriek tomu ze to bola nebetycna blblost ,co uznal aj sef po 2 mesiacoch), na nic nefrflal, vzdy bez rozmyslania robil co mu kto povedal a v podstate na vsetko mal nazor zhodny s firemnou liniou - proste taky taky korporatny blbecek.
S tym clovekom sa nedalo spolupracovat.

V inej firme som mal kolegu (sefoval som mu v ramci teamu), ktory do vsetkeho stale rypal(ale vzdy konstruktivne). Z firmy odisiel  po mne, lebo sa nezhodol s mojou nahradou - 3x mu povedal ze ked od neho bude vyzadovat blbosti, tak odide - trvalo to presne mesiac. Hned som ho zobral do teamu na mojom novom posobisku :-)

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #86 kdy: 11. 03. 2015, 22:15:52 »
To, že ti firma funguje neznamená, že by ti nefungovala mnohem líp, pokud bys nebyl zakomplexovanej nadutec.

Abych nebyl za hulváta ...
to byla z mé strany zkratka, já samozřejmě nevím, jestli jsi zakomplexovaný nadutec. Důvodů tvého jednání může být celá řada:

- chováš se iracionálně, protože
-- jsi zakomplexovaný
-- jsi hloupý
... apod.

- chováš se racionálně, protože
-- ve firmě provádíš nelegální činnosti, a loyalita zaměstnanců je pro tebe mnohem důležitější než jejich schopnosti
...apod.
 ;)
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

eiffel

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #87 kdy: 11. 03. 2015, 22:20:14 »
Citace
To, že ti firma funguje neznamená, že by ti nefungovala mnohem líp, pokud bys nebyl zakomplexovanej nadutec.
... už jsem to měl rozepsané ...  ;)
Obdivuji Tvoji schopnost soudit lidi na dálku.
Je fakt, že tímto slovníkem bys asi letěl jako první. (anebo spíš by jsi se to neodvážil říct z očí do očí...)
Re: eiffel
Podle popisu jsem zamestnanec v podobne firme jako je ta tvoje a chapu, ze veta "pridejte, nebo..." je v podstate konecna.
Porad mi tedy, jak elegantne naznacit sefovi, aby pridal.
Tak nejak automaticky predpokladam, ze kdyz si reknu o vic penez, tak bych to mel zduvodnit, to chapu.
A zaroven taky predpokladam, ze mi to nemusi projit a tim padem bych musel odejit, tak to mam v hlave nastaveny.
Takze si nejdriv sezenu jinou praci, tim padem uz si ani nerikam o pridani.
Jak to tedy vidi druha strana, tj. ty?
Hlavní chyba je v onom ultimátu. Srovnáváním sumy ničeho nedosáhneš. Je klidně možné, že Ti konkurence dá vyšší plat, ale musíš třeba dojíždět, či spát po hotelích, pokud musíš "jezdit". (anebo stíháš v práci melouchy ... 8) ) Nicméně pokud jsi se vnitřně rozhodl, že práci změníš, tak není skutečně dál co řešit.
Zajdi za nim a zeptejte se ho co mas udelat proto, aby ti zvednul plat.
Dobry sef ti da solidni argumenty, ty zaberes a mas pridano.
Bingo !
Citace
Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom "loajalita"?
Loajalita není o lezení do pr...e a automatický souhlas se vším. Kolikrát jsme již byli u zákazníka v průseru. Jeden typ zaměstnance to nezajímá, odmaká si "svoje" a má padla, jiný začne mektat něco o tom, že on za to nemůže, že to podělali ve firmě, ale další maká tak dlouho, dokud buď problém nevyřeší, nebo mu "nedojde prach" ...
Přidal jsem třeba uklízečce, které nebylo jedno, že zákazník bloudí po firmě, vypnula vysavač a dovedla ho na správné místo.

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #88 kdy: 11. 03. 2015, 22:29:50 »
Citace
To, že ti firma funguje neznamená, že by ti nefungovala mnohem líp, pokud bys nebyl zakomplexovanej nadutec.
... už jsem to měl rozepsané ...  ;)
Obdivuji Tvoji schopnost soudit lidi na dálku.
Je fakt, že tímto slovníkem bys asi letěl jako první. (anebo spíš by jsi se to neodvážil říct z očí do očí...)

 :) Omlouvám se za čtení tvých myšlenek. Odpověděl jsem ti těsně před tím, než jsi  svůj příspěvek poslal.

Zajímavé je, že jsi vynechal to podstatné z mého příspěvku ... Proč jednáš se zaměstnanci způsobem, který je zřejmě iracionální a firmě škodí?
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

rukatrha

Re:Kdy se stanu dobře placeným programátorem?
« Odpověď #89 kdy: 11. 03. 2015, 22:30:20 »
Takže potřebuješ krýt záda, protože vám nic nefunguje? Tak o tom mluvím. Tam potřebuješ fakt speciální lidi.