Výběr nové distribuce pro stolní počítač

anonym

Re:Výběr nové distribuce pro stolní počítač
« Odpověď #30 kdy: 29. 05. 2018, 14:50:24 »
Doporučuju ti proto distribuci stvořenou přímo pro takovéto uživatele, jedná se o Windows 7.

Ty budes asi hodne blby, ze jsi si jeste nevsiml nizke popularity Widli mezi zde pritomnymi. Uplne jak Ivan Novy s Bibli. Tak si z nej vezmi priklad a tahni do hajzlu.

Jardo, nebuď agresivní, víš co říkal pan doktor. To že jsem na linuxové serveru neznamená, že tady všichni používají na desktopu Linux. Stejně většina místních diskutujících používá widle, tak co 8) Mě jen baví, jak tu někdo hledá nějakou jinou distribuci, že ta jeho se mu posrala. Přitom serou se všechny, je jedno jaká to bude, protože bude zase marnit čas nad rozbitými věcmi. Já už měl Linux na dekstopu za posledních 18 let tak 50x, vždycky tam něco nefunguje, vždycky se dříve nebo později něco posere 8) a když jsi takový frajer že na Linuxu si to umíš pořešit a ty drobnůstky na Windows ne, tak to asi nejsi takový frajer Jardouši  8)


Re:Výběr nové distribuce pro stolní počítač
« Odpověď #31 kdy: 07. 06. 2018, 22:25:51 »
Tak jsem se po delsim rozmysleni rozhodl pro Slackware 14.2, ktery je sice postarsi, ale funguje i bez systemd.
Zkousel jsem i doporucovany debian-based MX, ale Slack mi prijde takovy vice "uklizeny".

Nicmene, dekuji za pomoc.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výběr nové distribuce pro stolní počítač
« Odpověď #32 kdy: 08. 06. 2018, 09:27:40 »
Jardo, nebuď agresivní, víš co říkal pan doktor. To že jsem na linuxové serveru neznamená, že tady všichni používají na desktopu Linux. Stejně většina místních diskutujících používá widle, tak co 8) Mě jen baví, jak tu někdo hledá nějakou jinou distribuci, že ta jeho se mu posrala. Přitom serou se všechny, je jedno jaká to bude, protože bude zase marnit čas nad rozbitými věcmi. Já už měl Linux na dekstopu za posledních 18 let tak 50x, vždycky tam něco nefunguje, vždycky se dříve nebo později něco posere 8) a když jsi takový frajer že na Linuxu si to umíš pořešit a ty drobnůstky na Windows ne, tak to asi nejsi takový frajer Jardouši  8)

Nevim, co rikal doktor tobe, ale asi ne, abys na prevazne linuxovem serveru doporucoval Widle lidem, kteri hledaji linuxove distro.

Nikdo nemuze za to, ze mas obe ruce leve a Linux se ti furt sere, ja tyhle problemy nemam.

Widle ted budu resit upgradem na Linux na ASUS TP200S. Majitelce to prodali s Widlemi 10, je v tom 32 GB eMMC (navic jen 2 GB RAM - pro Widle 10 dost vtip) a ty Widle se tam s hafem upgradu a docasnymi soubory, ktere si neumi uklidit, proste nevejdou, pokud tam tedy uzivatel chce mit aspon par vlastnich souboru. S Linuxem bych se mel vejit do 10 GB i s aplikacemi.