"Umravňování" diskusí - PROČ?

"Umravňování" diskusí - PROČ?
« kdy: 31. 03. 2018, 14:47:42 »
1. Objevil se mi v poště email o novém příspěvku ve fóru (macik a jeho věčné problémy s jabkem).
K mému velkému překvapení ale už odkazovaný příspěvek v diskusi nebyl, prostě "byl zmizelej".
Pak jsem si uvědomil, že tam vlastně nevidím ani svůj příspěvek, :-).

A měl bych na dané téma pár otázek:
1.1. CO Vás vede k tomu, mazat příspěvky, kterí jsou reakcí na donekonečna se opakující trolení jedince, který si vymýšlí neuvěřitelné "problémy", nedá si poradit a generuje ty problémy ad nauseam?
1.2. Podle JAKÝCH měřítek určujete, "co ještě ano a co už teda fakt ne-e"?
Obzvláště u reakcí na toho tro(t)a?
(příspěvek, který mne vyprovokoval k tomuto byla ta klasická řada těch smajlíků, NIC hrubého (a teď nemluvím o tom svém))


2. Na dané téma tu vznikla diskuse Neuvažujete o zavedení moderovaných diskusí?, která nakonec skončila jako zamčená, s minimální reakci root-u.
Takto to vypadá, že se root něčeho lekl a nepříjemné téma radši uklidil a "nic se nestalo".
Rád bych tu veřejně uvedl, že jste opět poslední příspěvky "zcenzurovali", co vím, zmizela klasická, nestoudná bolševická agitka jednoho místního rudého dementa a moje (ano, už docela hrubá reakce) na něj.
A opět se musím zeptat:
2.1. Co Vás vedlo k tomu, diskusi zamknout a poslední příspěvky odstranit?
2.2. Bez slůvka vysvětlení?
Ať každý vidí, kam až jsme to dopracovali a kam až jsou už někteří jedinci ve své drzosti schopni zajít.

Já osobně se za svůj postoj nestydím a stojím si za ním...

PS: Když už Vám off-topic příspěvky vážně vadí, tak to klidně mazejte, s tím problém nemám, je to ale mazejte důkladně a bez výjimek.
(a nebudu tu naznačovat, že se možná ten hnůj od některých rádoby-kontroverzních grafomanů hodí)

PPS:
Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Nebylo zadáno jméno.
Nebyla zadána e-mailová adresa.
? ? ? ?


Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #1 kdy: 31. 03. 2018, 14:56:39 »
...
2.1. Co Vás vedlo k tomu, diskusi zamknout a poslední příspěvky odstranit?
2.2. Bez slůvka vysvětlení?
Ať každý vidí, kam až jsme to dopracovali a kam až jsou už někteří jedinci ve své drzosti schopni zajít.
...

Teď se dívám, že jste zase smazali jeden takový rudý zvratek.
Ptám se zase: proč?

Opravdu máte dojem, že tím, že takové věci smáznete a zametete pod koberec, tak ten problém neexistuje?
Budeme se tvářit, že nic se neděje, takoví jedinci neexistují, nikomu se takové zvrácenosti (nebo co tam bylo špatně, když jste to kompletně smázli?) v hlavě nelíhnou?

Já tvrdím, že tenhle pštrosí přístup je kontraproduktivní (a vymstí se).

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #2 kdy: 31. 03. 2018, 15:00:01 »
Srry, jsou sice Velikonoce, a užívám si svátků jara, ale měl jsem zrovna volnou chvilku a toto mne docela vytočilo...

A pěkné Velikonoce i Vám.

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #3 kdy: 31. 03. 2018, 15:11:15 »
hawi mocto řešíš 8) hoď nato ptačinec 8) 8) 8)

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
8) 8) 8)  hoši víc jak 50% těch smajlů jsou v rámci gender equality příslušníci LGBDSM minority  8) 8) 8)
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

mmm

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #4 kdy: 31. 03. 2018, 15:17:19 »
Proč nemůžete ponechat alespoň jednu necenzurovanou diskuzi? Hawranovu reakci jsem nestihl přečíst před smazáním vlákna. Nevím, co ho pohoršilo.


Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #5 kdy: 31. 03. 2018, 15:51:19 »
Tohle prostě na Root nepatří, fórum tu není od toho, aby si tu anonymní uživatelé zakládali nadávací témata a probírali tu cokoliv od pletení po zatravňování fotbalobých hřišť.

Držte diskusi v kolejích a na úrovni a nic se tu umravňovat nebude.

anonym

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #6 kdy: 31. 03. 2018, 16:53:15 »
Pane Krčmář mě tady chybí nějaká underground diskuze, něco jako je dev/null. Často si tady chci popovídat, chodí tady inteligentní lidi, kolegové, a není tady na to prostor. Možná by se lidi v dev null vybili z trolení, řekli co říct chtějí a bylo by to. Co vy na to?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #7 kdy: 31. 03. 2018, 17:12:59 »
Me prekvapuje, jak rychle jsou nekdy zamknuty diskuse, ktere sem sice nepatri, ale, nekdy by v nich mohla byt na par stranek sranda, zato jinde preziva padesat stranek Ivana Noveho a jeho optimalniho rozdelovani zdroju trznimi mechanismy, vyhody protestantskeho vykladu Bible nebo reci o uprchlicich, co nas sezerou. Jindy zase prochazeji bez povsimnuti zvasty kremlofilu, obcas zase rasove ci narodnostni utoky, ci zvasty o tom, jaky je Ovar skvely chlapik.

No a k tem svatkum jara: Videl jsem dneska prvni vosu, byla ztuhla zimou. Pohladit jsem si ji nesel. Ale jak se rika, jedna vosa jaro nedela.

Lol Phirae

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #8 kdy: 31. 03. 2018, 17:18:22 »
Eště bych se zeptal, kterej myslitel odbanoval toho čuráka semestrálku...

#

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #9 kdy: 31. 03. 2018, 17:20:35 »
Tohle prostě na Root nepatří, fórum tu není od toho, aby si tu anonymní uživatelé zakládali nadávací témata a probírali tu cokoliv od pletení po zatravňování fotbalobých hřišť.

Držte diskusi v kolejích a na úrovni a nic se tu umravňovat nebude.
Problem je nekonzistence v pristupu = nekdy smazani / jindy zamceni.

Sam sefredaktor se na abc v jine diskuzi dusoval, ze uz to bude konzistentni a skutek utek. Pokud nebude zcela jasne, podle jakych pravidel se jede, jste sami proti sobe s timto nahodnym chovanim.

Mimochodem minuly nebo predminuly tyden, bylo smazano vlakno (behem asi 15 min), proc nektera temata rovnou mazate, super pristup.

LarryLin

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #10 kdy: 31. 03. 2018, 17:33:01 »
2. Na dané téma tu vznikla diskuse Neuvažujete o zavedení moderovaných diskusí?, která nakonec skončila jako zamčená
Jak se pozná, že je zamčená? Mně tlačítko "Odpovědět" funguje.

Teď se dívám, že jste zase smazali jeden takový rudý zvratek.
Ptám se zase: proč?
Teď jsem trochu zmatený. Měl jsem za to, že v té diskuzi "Neuvažujete o zavedení moderovaných diskusí?" jsi také byl jeden z těch, kterým off-topicy vadily a chtěl je eliminovat, takže nechápu proč ti teď vadí jejich mazání. Nebo ti jen vadí, že je redakce smazala bez vysvětlení?

mmm

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #11 kdy: 31. 03. 2018, 17:34:04 »
Me prekvapuje, jak rychle jsou nekdy zamknuty diskuse, ktere sem sice nepatri, ale, nekdy by v nich mohla byt na par stranek sranda, zato jinde preziva padesat stranek Ivana Noveho a jeho optimalniho rozdelovani zdroju trznimi mechanismy, vyhody protestantskeho vykladu Bible nebo reci o uprchlicich, co nas sezerou. Jindy zase prochazeji bez povsimnuti zvasty kremlofilu, obcas zase rasove ci narodnostni utoky, ci zvasty o tom, jaky je Ovar skvely chlapik.

No a k tem svatkum jara: Videl jsem dneska prvni vosu, byla ztuhla zimou. Pohladit jsem si ji nesel. Ale jak se rika, jedna vosa jaro nedela.

rasové a národnostní útoky jsou nejčastěji od vás.

jdusizasvym

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #12 kdy: 31. 03. 2018, 17:56:47 »
To je ten problém anonymů. Chápu smysl anonym příspěvků, když jde někdo kolem a chce se jen zeptat a zase odejít, nemá smysl, aby si zakládal profil. Tím pádem by tu ale mělo být nějaké omezení pro anonymy, kteří tu jsou stálými hosty. Pokud chtějí prudit, tak pod profilem ať se ví, kdo je tu ten prudič. ;)

.

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #13 kdy: 31. 03. 2018, 18:06:57 »
Me prekvapuje, jak rychle jsou nekdy zamknuty diskuse, ktere sem sice nepatri, ale, nekdy by v nich mohla byt na par stranek sranda, zato jinde preziva padesat stranek Ivana Noveho a jeho optimalniho rozdelovani zdroju trznimi mechanismy, vyhody protestantskeho vykladu Bible nebo reci o uprchlicich, co nas sezerou. Jindy zase prochazeji bez povsimnuti zvasty kremlofilu, obcas zase rasove ci narodnostni utoky, ci zvasty o tom, jaky je Ovar skvely chlapik.

No a k tem svatkum jara: Videl jsem dneska prvni vosu, byla ztuhla zimou. Pohladit jsem si ji nesel. Ale jak se rika, jedna vosa jaro nedela.

rasové a národnostní útoky jsou nejčastěji od vás.
zloděj křičí chyťte zloděje

mmm

Re:"Umravňování" diskusí - PROČ?
« Odpověď #14 kdy: 31. 03. 2018, 18:09:42 »
Me prekvapuje, jak rychle jsou nekdy zamknuty diskuse, ktere sem sice nepatri, ale, nekdy by v nich mohla byt na par stranek sranda, zato jinde preziva padesat stranek Ivana Noveho a jeho optimalniho rozdelovani zdroju trznimi mechanismy, vyhody protestantskeho vykladu Bible nebo reci o uprchlicich, co nas sezerou. Jindy zase prochazeji bez povsimnuti zvasty kremlofilu, obcas zase rasove ci narodnostni utoky, ci zvasty o tom, jaky je Ovar skvely chlapik.

No a k tem svatkum jara: Videl jsem dneska prvni vosu, byla ztuhla zimou. Pohladit jsem si ji nesel. Ale jak se rika, jedna vosa jaro nedela.

rasové a národnostní útoky jsou nejčastěji od vás.
zloděj křičí chyťte zloděje

kdy jsem já urážel nějaký národ nebo rasu?