U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy

666

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #75 kdy: 21. 03. 2018, 12:11:03 »
A mohu se prosím Vás zeptat, proč tedy nedat 3 inzeráty na jun/mid/sen?

Tak to je samozřejmě filosofická otázka, jestli je v tomto případě logičtější jeden inzerát, nebo inzeráty 3. Nicméně v praxi stojí obsluha 3 inzerátů trojnásobek administrativy. A hlavně - inzeráty se platí za kus (typicky, pokud nemáte nějakou speciální smlouvu) - a u peněz končí všechny filosofické rozpravy.
Je jim jedno, jestli budou platit 30 nebo 120 mesicne, ale na rozdeleni inzeratu uz neni....zajimave.


TVL

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #76 kdy: 21. 03. 2018, 12:36:37 »
A mohu se prosím Vás zeptat, proč tedy nedat 3 inzeráty na jun/mid/sen?

Tak to je samozřejmě filosofická otázka, jestli je v tomto případě logičtější jeden inzerát, nebo inzeráty 3. Nicméně v praxi stojí obsluha 3 inzerátů trojnásobek administrativy. A hlavně - inzeráty se platí za kus (typicky, pokud nemáte nějakou speciální smlouvu) - a u peněz končí všechny filosofické rozpravy.
Je jim jedno, jestli budou platit 30 nebo 120 mesicne, ale na rozdeleni inzeratu uz neni....zajimave.

Kolik budou platit, tolik muziky dostanou. Za rozdělení inzerátu budou platit 3x tolik a kolik muziky navíc za to dostanou?

phpkral

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #77 kdy: 21. 03. 2018, 14:24:04 »
A mohu se prosím Vás zeptat, proč tedy nedat 3 inzeráty na jun/mid/sen?

Tak to je samozřejmě filosofická otázka, jestli je v tomto případě logičtější jeden inzerát, nebo inzeráty 3. Nicméně v praxi stojí obsluha 3 inzerátů trojnásobek administrativy. A hlavně - inzeráty se platí za kus (typicky, pokud nemáte nějakou speciální smlouvu) - a u peněz končí všechny filosofické rozpravy.
Je jim jedno, jestli budou platit 30 nebo 120 mesicne, ale na rozdeleni inzeratu uz neni....zajimave.

Kolik budou platit, tolik muziky dostanou. Za rozdělení inzerátu budou platit 3x tolik a kolik muziky navíc za to dostanou?
Kdyz nemas lidi a usetris na inzeratu tak na univerzalni inzerat hledajici kohokoliv za nezname penize moc kvalitnich zajemcu nebude.

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #78 kdy: 21. 03. 2018, 14:37:18 »
Kdyz je lidi na tu vec v republice stezi par desitek tak fakt nema smysl resit 3 inzeraty.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

666

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #79 kdy: 21. 03. 2018, 15:23:40 »
Kdyz je lidi na tu vec v republice stezi par desitek tak fakt nema smysl resit 3 inzeraty.
Jestli je v republice techto lidi par desitek a vy pisite inzeraty, tak se nelze divit, ze "nejsou lidi".


phpkral

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #80 kdy: 21. 03. 2018, 15:26:48 »
Kdyz je lidi na tu vec v republice stezi par desitek tak fakt nema smysl resit 3 inzeraty.
Tak ze kdyz je malo zajemcu tak odflaknu inzerat protoze to stejne nema cenu. Opet zvracena logika.
Pokud je na ta pracovni mista malo lidi tak je treba psat inzeraty co nejlip a nejpresnejc aby byla sance ze se nekdo prihlasi. Je potreba zaujmout.

borekz

  • ****
  • 492
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #81 kdy: 21. 03. 2018, 16:55:34 »
Chápu, že tři inzeráty jsou drahé.
Ale je problém napsat je jednoho inzerátu tři pozice a každé zvlášť nabízenou mzdu ? Místo dvou čísel od - do, napíšu tři mzdy, to je max. 10 znaků navíc. Fakt to tolik stojí ?
A jaká je výmluva, pokud ty pozice jsou jen dvě ?
Spíš to vypadá, že nejde o náklady na inzerát, ale o neochotu uvést konkrétní nabídku.

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #82 kdy: 21. 03. 2018, 20:29:37 »
Kdyz je lidi na tu vec v republice stezi par desitek tak fakt nema smysl resit 3 inzeraty.
Jestli je v republice techto lidi par desitek a vy pisite inzeraty, tak se nelze divit, ze "nejsou lidi".
samozrejme to neni jediny zpusob. a jinak ze tam neni plat... ja nevim, ze vas to porad tak pohorsuje. me zajimaly uplne jine veci, pak jsem rekl kolik chci, dostal jsem to a finito.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Lama

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #83 kdy: 21. 03. 2018, 22:04:03 »
Pokud ti dali co sis řekl, tak fajn, mě jde o to, že už se mi stalo, že jsem přišel na pohovor, docela by se mi to zamlouvalo, ale když došlo na peníze, tak... "já si to ještě rozmyslím" a  už jsem se tam neukázal. Člověka akorát naštve, že zbytečně ztrácí čas zbytečnými pohovory. Kdyby dopředu dali vědět, kolik nabizej, tak tam ani nejedu a ušetřím si cas, penize a nervy.

pysnej_lopatak

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #84 kdy: 23. 03. 2018, 09:45:13 »
Že se neuvádějí platy je podle mýho názoru založené na typické české mentalitě (a možná historii vývoje té mentality). Úplně každej tady chce na vás vydělat, ojebat vás, mít se lépe, než vy klidně i ná úkor vás.

Neuvedení platu znamená - sereme na tebe, přijd na pohovor a my tam vyzkoušíme zda rozumíš své ceně na trhu, často nerozumíš, což je super pro nás pač tě rádi podhodnotíme s úsměvem na tváři od ucha k uchu.

Jinej důvod tam není.

síťař

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #85 kdy: 23. 03. 2018, 11:05:09 »
Že se neuvádějí platy je podle mýho názoru založené na typické české mentalitě (a možná historii vývoje té mentality). Úplně každej tady chce na vás vydělat, ojebat vás, mít se lépe, než vy klidně i ná úkor vás.

Neuvedení platu znamená - sereme na tebe, přijd na pohovor a my tam vyzkoušíme zda rozumíš své ceně na trhu, často nerozumíš, což je super pro nás pač tě rádi podhodnotíme s úsměvem na tváři od ucha k uchu.

Jinej důvod tam není.
Přesně tak. Člověka který přijde do velké firmy z maloměsta téměř vždy podhodnotí protože ten člověk nemá zkušenosti a neví co si říct. Sice to vypadá jako dobrý nápad protože firma ušetří a on je hlupák protože si měl říct víc. Ale ten člověk na to brzy přijde a pak jim uteče což firmu stojí peníze. Ale to u nikdo nevidí.

Na západě ten problém neni.

666

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #86 kdy: 24. 03. 2018, 16:26:30 »
Že se neuvádějí platy je podle mýho názoru založené na typické české mentalitě (a možná historii vývoje té mentality). Úplně každej tady chce na vás vydělat, ojebat vás, mít se lépe, než vy klidně i ná úkor vás.

Neuvedení platu znamená - sereme na tebe, přijd na pohovor a my tam vyzkoušíme zda rozumíš své ceně na trhu, často nerozumíš, což je super pro nás pač tě rádi podhodnotíme s úsměvem na tváři od ucha k uchu.

Jinej důvod tam není.
Člověk by to tak nějak čekal v nějakém one man show nebo malé firmě, ale přiznám se, že si přijdu divně ve větší firmě svázané různými normami ISO, manažery na zvedání prkýnka na záchodě...atd a o mzdě licituji, jak na nějakém bulharském trhu. Osobně mi to přijde velmi neprofesionální.

phpkral

Re:U pracovních inzerátů nejsou uváděny platy
« Odpověď #87 kdy: 24. 03. 2018, 18:14:46 »
Že se neuvádějí platy je podle mýho názoru založené na typické české mentalitě (a možná historii vývoje té mentality). Úplně každej tady chce na vás vydělat, ojebat vás, mít se lépe, než vy klidně i ná úkor vás.

Neuvedení platu znamená - sereme na tebe, přijd na pohovor a my tam vyzkoušíme zda rozumíš své ceně na trhu, často nerozumíš, což je super pro nás pač tě rádi podhodnotíme s úsměvem na tváři od ucha k uchu.

Jinej důvod tam není.
Člověk by to tak nějak čekal v nějakém one man show nebo malé firmě, ale přiznám se, že si přijdu divně ve větší firmě svázané různými normami ISO, manažery na zvedání prkýnka na záchodě...atd a o mzdě licituji, jak na nějakém bulharském trhu. Osobně mi to přijde velmi neprofesionální.
V ceskych firmach je hodne kindermanageru kteri vi jedine - delat uspory a okradat lidi.