Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #15 kdy: 10. 03. 2018, 15:23:29 »
To snad platí o VŠ obecně, že tam má člověk porozumět (alespoň) jednomu ("svému") oboru do hloubky. Učit se vzorečky nebo důkazy stylem telefonního seznamu dost dobře nejde. Rozhodně bych pak nechtěl takového "inženýra" potkat.

Na prvni pohled by se mohlo zdat, ze to tak je, ale neni to presne to, co jsem na VS v rade pripadu videl. Spousta lidi je na VS omylem a vrceni vzorecku je pro ne jedina cesta k diplomu. A dalsi omezuji sve moznosti tim, ze voli cestu vrceni, protoze jim pripada mene pracna a jinak na to serou. Nekdy se obe mnoziny prolinaji.


CoffeeMan

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #16 kdy: 10. 03. 2018, 15:24:34 »
Get a job MTF!

Už mě nebaví, jak poslouchám v tomhle státě, koho všechno živím. Si připadám opravdu jako kretén. A pak něco potřebuji a všichni koukají, jak kdybych přiletěl z oběžné dráhy raketou NASA.

Umbatumba

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #17 kdy: 10. 03. 2018, 15:48:04 »
koho všechno živím... A pak něco potřebuji a všichni koukají, jak kdybych přiletěl z oběžné dráhy raketou NASA.

Někdo napsal něco ve smyslu: Kdo se nebrání, ten si to zaslouží.
Neviděl jsem, že by se tu demonstrovalo za spravedlnost, jen proti Zemanovi, že se chová neomaleně, ale za slušnost a čestnost se tu nikdy nedemonstrovalo. Máme to, co jsme si vybudovali.

CoffeeMan

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #18 kdy: 10. 03. 2018, 15:50:45 »
koho všechno živím... A pak něco potřebuji a všichni koukají, jak kdybych přiletěl z oběžné dráhy raketou NASA.

Někdo napsal něco ve smyslu: Kdo se nebrání, ten si to zaslouží.
Neviděl jsem, že by se tu demonstrovalo za spravedlnost, jen proti Zemanovi, že se chová neomaleně, ale za slušnost a čestnost se tu nikdy nedemonstrovalo. Máme to, co jsme si vybudovali.

Já jsem partizán (terorista), jak mně řekla jedna známá.

Jester

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #19 kdy: 10. 03. 2018, 15:51:12 »
To snad platí o VŠ obecně, že tam má člověk porozumět (alespoň) jednomu ("svému") oboru do hloubky. Učit se vzorečky nebo důkazy stylem telefonního seznamu dost dobře nejde. Rozhodně bych pak nechtěl takového "inženýra" potkat.

Na prvni pohled by se mohlo zdat, ze to tak je, ale neni to presne to, co jsem na VS v rade pripadu videl. Spousta lidi je na VS omylem a vrceni vzorecku je pro ne jedina cesta k diplomu. A dalsi omezuji sve moznosti tim, ze voli cestu vrceni, protoze jim pripada mene pracna a jinak na to serou. Nekdy se obe mnoziny prolinaji.
Ani státnice takový odpad nezachytí?


Jester

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #20 kdy: 10. 03. 2018, 15:53:37 »
Get a job MTF!

Už mě nebaví, jak poslouchám v tomhle státě, koho všechno živím. Si připadám opravdu jako kretén. A pak něco potřebuji a všichni koukají, jak kdybych přiletěl z oběžné dráhy raketou NASA.
Někdo musí platit doktorandům konference na Havaji nebo Bali ;)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #21 kdy: 10. 03. 2018, 16:20:15 »
Neviděl jsem, že by se tu demonstrovalo za spravedlnost, jen proti Zemanovi, že se chová neomaleně, ...

Jo, urcite jen kvuli tomu, zadne dalsi duvody by se zarucene nenasly.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #22 kdy: 10. 03. 2018, 16:26:02 »
Ani státnice takový odpad nezachytí?

Nekdy snad ano, mozna ty nejhorsi pripady, ale urcite ne vsechny. Nevim, jaka je ted posledni verze financovani skol, ale jestli je to porad podle toho, kolik maji studentu, tak si asi dovedete predstavit, proc sla kvalita skol dolu a proc jich pulku nevyhodi v prvaku, jako kdysi. A pak by vypadalo blbe, kdyby jich pulku vyhodili od statnic. To by vypadalo dokonce tak blbe, ze by si toho mohli vsimnout i na ministerstvu skolstvi a dokonce i nasi "novinari" by mohli klast otazky.

Lama

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #23 kdy: 10. 03. 2018, 16:34:44 »
A pan Soukup by mohl natočit další aféry.

Joska

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #24 kdy: 10. 03. 2018, 16:46:29 »
Neviděl jsem, že by se tu demonstrovalo za spravedlnost, jen proti Zemanovi, že se chová neomaleně, ale za slušnost a čestnost se tu nikdy nedemonstrovalo. Máme to, co jsme si vybudovali.

To jako myslíš, že lidi začnou bejt slušný? Proč by to dělali, když v přírodě to funguje tak, že silnější sní slabšího, schopnější využije hloupějšího, aby nasytil rodinu a měl se dobře:) Potravinový řetězec povýšený na úroveň člověka.
Pak ještě jsou pro lidi pohádky, ale snad jsi slyšel o současných válečných zvěrstvech.

Na Zemana nesahej, není pokrytec a všichni mu rozumí, i když se to ve škole neučilo. Přetvářka dekl politiků je karikatura slušnosti.

CoffeeMan

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #25 kdy: 10. 03. 2018, 16:56:02 »
Neviděl jsem, že by se tu demonstrovalo za spravedlnost, jen proti Zemanovi, že se chová neomaleně, ale za slušnost a čestnost se tu nikdy nedemonstrovalo. Máme to, co jsme si vybudovali.

Na Zemana nesahej, není pokrytec a všichni mu rozumí, i když se to ve škole neučilo. Přetvářka dekl politiků je karikatura slušnosti.

Zeman má mozek v zadeki. Když z něj něco normálního vypadne, tak to mu poradili a on si to náhodou po sáhodlouhém opakování pamatoval. Jinak kecá útočné sračky pro Pepíky ze třetí cenové, jak bylo vidět v debatách před volbami. Zombie.

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #26 kdy: 10. 03. 2018, 17:11:47 »
Na Zemana nesahej, není pokrytec a všichni mu rozumí, i když se to ve škole neučilo. Přetvářka dekl politiků je karikatura slušnosti.

Jsi tupe frustrovane nemyslici hovado. Ale mensi, nez Zeman.

Tak nejak sis tu srozumitelnost bez karikatury slusnosti predstavoval?
« Poslední změna: 10. 03. 2018, 17:13:49 od Ondra Satai Nekola »

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #27 kdy: 10. 03. 2018, 17:12:23 »
Na Zemana nesahej, není pokrytec a všichni mu rozumí, i když se to ve škole neučilo. Přetvářka dekl politiků je karikatura slušnosti.

Ovar je jeden z nejhorsich pokrytcu mezi nasimi chrabrymi politiky. Hraje si na lidoveho prezidenta, ktery se stavi za zajmy obycejneho cloveka. Nicmene temer 10 % obycejnych lidi je postizeno exekuci ze strany exekucni mafie, ktera za nezajmu Ovara a dalsich politiku vyrabi ze stokorunovych dluhu dluhy, kvuli kterym take lidem zabavi veskery majetek vcetne strechy nad hlavou. A to se deje podle zakonu, ktere prosadila Ovarova vlada. Diky Ovarovi je CR sampionem v poctu exekuci na pocet obyvatel. A co na to Ovar? O zadne reakci jsem neslysel, vsak by se mohlo zacit mluvit o tom, ze to, co se deje, zapricinil Ovar sam a to by mohlo mit nezadouci dopad na jeho popularitu.

Dala by se najit rada dalsich dukazu Ovarova pokrytectvi.

Zastavat se Ovara a povazovat ho za spravneho chlapika muze jen zaslepeny debil.

Jester

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #28 kdy: 10. 03. 2018, 18:59:31 »
Neviděl jsem, že by se tu demonstrovalo za spravedlnost, jen proti Zemanovi, že se chová neomaleně, ale za slušnost a čestnost se tu nikdy nedemonstrovalo. Máme to, co jsme si vybudovali.
Na Zemana nesahej
Neboj, ani pohrabáčem, Zeman je ten nejhorší lidský odpad.

Jester

Re:Jak jste se naučili elekroniku? Vývojář elektroniky
« Odpověď #29 kdy: 10. 03. 2018, 19:01:48 »
Zastavat se Ovara a povazovat ho za spravneho chlapika muze jen zaslepeny debil.
...což je třetina elektorátu, jak jsme nedávno viděli.