Benefit 2k za potomka wtf?

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #15 kdy: 26. 12. 2017, 10:55:33 »
co tak schudnut
A proc si myslis, ze jsem tlustej?
Děkuji za možnost editace příspěvku.


Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #16 kdy: 26. 12. 2017, 11:11:02 »
Gy chces poat ceskou obcbodni inspekci na firmu co vyzaduje dresscode? aha ...
V kontextu dneska, veci jako je czechitas apod si myslim, ze i na tohle lze napasovat diskriminaci. Asi to neresi COI, ale jiny organ to je pravda. Zkratka se citim byt diskriminovany tim, ze naprosto neopodstatnene diskriminuji tricko-kratasare. Je to stejny jako kdyby diskriminovali trandaky.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

cppman

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #17 kdy: 26. 12. 2017, 11:51:37 »
Citace
• Friendly and truly multicultural environment in modern offices
Tohle také není žádná výhra.

 No jo, nebyl jsi tam, nevis jak to tam vypada a co tam dela za lidi, ale vidis "multicultural environment" a uz se ti delaji pupinky.
Protože pesimista je optimista, který má zkušenosti.

"Friendly" = "myslíme si, že se spřátelíš s ostatníma a budeš dělat víc, než ti platíme, abys netrhal partu"

"Truly multicultural environment" = "Každý den v pět ráno máš telecon s Tokyem, polední pauze s Frantíkama a v sedm večer s Amíkama. Zařiď si to, jak umíš."

"modern offices" = "open space s >30 lidma, z toho > 25% uřvaných manažerských opičáků, houpací sítě na chodbě, připojení na net přes WiFi a poddimenzovaná klima"

+ Indové, kteří si vaří mlíko v rychlovarné konvici (a to je ještě u nich to nejmírnější)

Jose D

  • *****
  • 850
    • Zobrazit profil
Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #18 kdy: 26. 12. 2017, 12:24:02 »
Ted jsem shlidl inzerat (je to CR jen anglicky) ...
..DHL..

BubikBelze

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #19 kdy: 26. 12. 2017, 12:37:05 »
+ Indové, kteří si vaří mlíko v rychlovarné konvici (a to je ještě u nich to nejmírnější)

Fuj, Indouše mi ani nepřipomínej!!!
I Turci dělaj líp než Indové!

Rusák: Sedí v kanclu, je startovací, taková nasrávací Ruská povaha, ale dělá si svou práci, co potřebuje, si dohledá a neotravuje. Prostě si dělá vlastní práci, pak chvíli plácá o tom, jak má Rusko moderní techniku, když mu to člověk odkývá, je spokojený a zase maká, jako FAKT MAKÁ!!!
Rusák odešel a nahradili ho nejprve jedním, pak dvěma a nakonec pomocí pěti Indů.
(Rusákovi nechtěli přidat, kolik chtěl.)

Výsledek byl ten, že pět Indů pracovalo na jednom tásku, který dokázali rozsekat na dvacet podúloh, které částečně zpracovávali a částečně s tím otravovali ostatní. Kdyby tomu Rusovi dali plat těch pěti Indů, firma by na tom byla lépe a práce by se odvedlo daleko víc.

Multikulturalismus selhal.


anonymous coward

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #20 kdy: 26. 12. 2017, 13:57:41 »
Citace
• Smart casual dress code
Ale proc by proboha nemohl programator chodit v kratasech a triku? Pro me je ten inzerat jasne diskriminacni vzhledem k mym vrozenym proporcim ohledne termoregulace a vnimani tepelneho komfortu.

co tak schudnut a ist za endokrinologom? termoregulacia ma fungovat spravne, nie prehnane, alebo nezmyslene... vsetky problemy sa daju riesit len sa treba postavit problemu celom.
Lide jsou ruzni. Nekteri (jizni narodove) nosi kabat a salu ve 20 °C... jini (severane) chodi v 5 °C v tricku a kratasech, ale ve 30 °C padaji na upal. (Uvazuju nejakou rozumnou vlhkost, at to nemusim rozepisovat.)

Ja jsem spis severan. Nad 10 °C nosim kratasy, vyhovuje mi tak 18 °C (v noci musim mit do 15 °C) a kolem 25 °C zacinam mit potize. FYI mam min nez 10 % telesneho tuku a BMI na spodni zdrave hranici.

PetrM

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #21 kdy: 26. 12. 2017, 14:06:32 »
Fuj, Indouše mi ani nepřipomínej!!!
I Turci dělaj líp než Indové!
...
Multikulturalismus selhal.

No taky jsem dělal s čmoudama. Moudřejší utekl.

- Koloniální minulost jim velí odkývat cokoliv. "Ano, vaše blahorodí, bude to včas, vaše blahorodí,..." Nikdy neřeknou, že mají problém, bojí se biče.
- Jeden čmoud měl například napsat 20 manuálních test casů a otesotvat je (tehdy ještě nebyl IS, kde se to dalo kontrolovat online). Měl na to dva měsíce. Ujišťoval, že jde všechno OK, týden před releasem se zjistilo, že to ještě neměl zapnutý a má napsaných šest testů. Standardní situace.
- Kolega zahrál jednomu (papírově seniornímu) přismahlýmu kolegovi divadýlko a naoko zapochyboval, jestli má byte 7 nebo 8 bitů. Spálenina nevěděl, řešil to ještě týden. Takhle jsme si jich otestovali asi 20, všichni mimo.
- Pokud je někdo z nich schopný a vyřeší úkol, tak je odměněn nebo povýšen. Bere to jako posun do vyšší kasty. Posunout do vyšší kasty se smí 1x za život. Od té doby je to normální příživník jako ostatní (a to je klika, pro hodně z nich je životní meta diplom na VŠ, pak už nemá smysl od nich cokoliv chtít).
- Pokud má něco dělat, potřebuje to rozepsat krok po kroku a ke každýmu kroku detailní návod.  Ideálně tak, že napíšeš jeho část zdrojáku a doplníš instrukce pro okopírování do zdrojovýho souboru a commit. Pak možná ten dvoutýdenní sprint stihne.
- No a díky jejich zákonům se parazitů dá zbavit jenom zavřením pobočky. Pokud ovšem někteří z nich "nepovýší" mimo Indii, pak je to jako boj s bolševníkem velkolepým nebo slimákem španělským.

CoffeeMan

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #22 kdy: 26. 12. 2017, 14:12:25 »
Pro nechápavé. "Smart casual dress code" znamená, že si vezmete rifle, kraťasy a k tomu košili či triko bez potisku. Například. Neznamená to chodit s kravatou v obleku.

Lol Phirae

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #23 kdy: 26. 12. 2017, 14:29:13 »
že si vezmete rifle, kraťasy a k tomu košili či triko bez potisku

Nosit pod kraťasy rifle je vopravdu smart...  ;D

JSH

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #24 kdy: 26. 12. 2017, 14:33:21 »
Pro nechápavé. "Smart casual dress code" znamená, že si vezmete rifle, kraťasy a k tomu košili či triko bez potisku. Například. Neznamená to chodit s kravatou v obleku.
Snažil jsem se najít, co bych si na sebe měl jako "smart casual" vzít, ale mám v tom tak akorát guláš. Ale zrovna kraťasy+triko mi přijdou jako casual bez ohledu na nějaký potisk.

Pak jsem rozklikl wikipedii a po přečtení
Citace
Smart casual is an ambiguously-defined dress code that is generally a neat yet casual attire. Different localities, kinds of events, contexts, or cultures can have varying interpretations of the dress code and therefore the designation of certain clothing pieces as smart casual is disputed.
mám pocit, že nejsem ve svém zmatení sám.

CoffeeMan

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #25 kdy: 26. 12. 2017, 14:39:27 »
JSH:

Si otevřete nějaký magazín s módou a podívejte se, co tam ti paňáci mají dneska na sobě. Vyřešeno.

JSH

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #26 kdy: 26. 12. 2017, 14:46:55 »
JSH:

Si otevřete nějaký magazín s módou a podívejte se, co tam ti paňáci mají dneska na sobě. Vyřešeno.
No však jsem se koukal. Mám pocit, že by se ze mně ten nános gelu olámal v první zatáčce. :)

CoffeeMan

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #27 kdy: 26. 12. 2017, 15:02:15 »
JSH:

Si otevřete nějaký magazín s módou a podívejte se, co tam ti paňáci mají dneska na sobě. Vyřešeno.
No však jsem se koukal. Mám pocit, že by se ze mně ten nános gelu olámal v první zatáčce. :)

Tak jsem se jal do těch katalogů teda taky podívat, když už jsem to radil... No nevím teda. Musím souhlasit ;D

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #28 kdy: 26. 12. 2017, 16:03:23 »
že si vezmete rifle, kraťasy a k tomu košili či triko bez potisku

Nosit pod kraťasy rifle je vopravdu smart...  ;D
;D  :D  ;)

lobo

Re:Benefit 2k za potomka wtf?
« Odpověď #29 kdy: 26. 12. 2017, 16:17:29 »
Jsem puvodni myslel ze to je aspon 2k EUR, ale 2000 korun wow!
ked sa nam narodilo dieta,ja som dostal od firmy 2k eur a nikto to nikde neinzeroval ako benefit... a ku tomu 5 dni volna