Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?

Jan Křtitel

Možná trochu dotaz na odlehčenou po tom brutálním data miningu, který tu někdo dělá.

Já jsem vystřídal zatím 3 zaměstnání (snažím se vždy po 3-4 letech najít něco nového, abych si trochu polepšil):

  • Na dlouhodobým projektu bylo 15 lidí, z toho 7 bylo takovej užší core. Core se s nikým jiným nebavil než sám se sebou a dával nám (juniorům) najevo, kdo je tu pán. Bohužel mezi juniory bylo dost podivínu a těžkých introvertů, takže nebejt jednoho kámoše, na kterýho jsem tam narazil, asi bych to po pár měsících zabalil.
  • Docela pestrá směs. Autista, týpek, co si z domu vozil jídla smrdící jak zadek a natvrdu je otevíral a žral v kanclu. Další týpek, co si telefony zásadně vyřizoval u nás v kanclu. Telefony tady jely fest. Naprostý pravidlo, že týpek někam šel, telefon nechal na stole a ten pak třeba nonstop půl hodinu vyzváněl, dokud ho někdo nevypnul. I tady jsem narazil na pár normálních lidí, ale moc jich nebylo.
  • A momentálně jsem v týmu, kde není žádnej kokot. Všichni jsou úplně v pohodě až na jednu holčinu (jediná holka v týmu), která ze svýho pohlaví dělá velkou vědu a snaží se z něj vytřískat nějaký ty výhody. Ale většina ji ignoruje nebo posíla do zadeke.


kaktus3x2

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #1 kdy: 16. 12. 2017, 22:55:23 »
Ukaz to pohlavi/picu a pak se ukaze, to zeste kokot jeden vedle druhyho je jasny, kdyz mate jen jednu cupku, ktera logicky neda kazdymu uslintanymu autistovi.

...

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #2 kdy: 16. 12. 2017, 23:35:48 »
Ukaz to pohlavi/picu a pak se ukaze, to zeste kokot jeden vedle druhyho je jasny, kdyz mate jen jednu cupku, ktera logicky neda kazdymu uslintanymu autistovi.

 :D :D :D nejsi ty náhodou ten frustrovaný majitel firmy, co ho tam setřeli ve vedlejším vlákně, protože nechce dát programátorovi víc než 30k aby se rýpal v zaneřáděné JS appce?

Tady je fakt sranda na tom Rootu :D



Jinak to co tu píše zakladatel, chvíli jsem přemýšlel, jestli to není někdo od nás, protože jsem teď viděl to samé :D

milhaus

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #3 kdy: 16. 12. 2017, 23:42:01 »
prdeni, krkani, kecani, hlasna hudba v kanclu. Nekdy nevim, kde to vubec jsem. :)

ooo

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #4 kdy: 16. 12. 2017, 23:47:59 »
Hlasitou hudbu jsem zažil taky. Jsem nechápal, protože by mě to nikdy před tím nenapadlo :D Evidentně je plno retardů i v IT :(


milhaus

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #5 kdy: 16. 12. 2017, 23:53:15 »
Co nadelam. Kdyz se ozvu, ze me to prekazi, tak nic se nedeje. Hra se dal :D.

ooo

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #6 kdy: 17. 12. 2017, 00:16:26 »
Přesně to jsem také zažil ;D Prý trochu hudby nikoho nezabije. Škoda, že jim ten soft vůbec nefungoval a já radši šel jinam do týmu alespoň průměrných odborníků.

ritny_otvor

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #7 kdy: 17. 12. 2017, 00:19:25 »
Robím momentálne v menšom teame, kde v práci väčšinu týždňa sme len dvaja. Kolega by bol v pohode, len má jeden problém... alebo teda ja s ním mám problém. Neustále masturbuje. Odkedy som začal na neho škaredo pozerať, tak už len keď nie som v miestnosti. Ale je to fakt otravné, keď si len odbehnem do kuchynky a už počujem jak mu to tam mľaská pod stolom. Najhoršie na tom, že som len asi 1,5 metra od neho a sedím chrbtom k nemu. Neviem, či si to len nenamýšľam, ale občas mám pocit, že onanuje na mne.

anonym

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #8 kdy: 17. 12. 2017, 00:27:26 »
Robím momentálne v menšom teame, kde v práci väčšinu týždňa sme len dvaja. Kolega by bol v pohode, len má jeden problém... alebo teda ja s ním mám problém. Neustále masturbuje. Odkedy som začal na neho škaredo pozerať, tak už len keď nie som v miestnosti. Ale je to fakt otravné, keď si len odbehnem do kuchynky a už počujem jak mu to tam mľaská pod stolom. Najhoršie na tom, že som len asi 1,5 metra od neho a sedím chrbtom k nemu. Neviem, či si to len nenamýšľam, ale občas mám pocit, že onanuje na mne.

 ;D ;D ;D

milhaus

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #9 kdy: 17. 12. 2017, 09:03:41 »
Přesně to jsem také zažil ;D Prý trochu hudby nikoho nezabije. Škoda, že jim ten soft vůbec nefungoval a já radši šel jinam do týmu alespoň průměrných odborníků.
Presne taky mam ten pocit. Programovani je cinost, ktera si zada premyslet, koncentraci a ne byt vyrusovan okolim. Kdyz budu chtit hudbu, tak si ji pustim na sluchatkach, ne otravovat cele okoli. No jo, co nadelam

pepikx

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #10 kdy: 17. 12. 2017, 09:12:18 »
Robím momentálne v menšom teame, kde v práci väčšinu týždňa sme len dvaja. Kolega by bol v pohode, len má jeden problém... alebo teda ja s ním mám problém. Neustále masturbuje. Odkedy som začal na neho škaredo pozerať, tak už len keď nie som v miestnosti. Ale je to fakt otravné, keď si len odbehnem do kuchynky a už počujem jak mu to tam mľaská pod stolom. Najhoršie na tom, že som len asi 1,5 metra od neho a sedím chrbtom k nemu. Neviem, či si to len nenamýšľam, ale občas mám pocit, že onanuje na mne.
Treba to je nejaky Slovensky zvyk ...

Digi

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #11 kdy: 17. 12. 2017, 10:07:55 »
Tak si ho natoč, dej to na youtube a třeba z té kyberšikany skočí rovnou z okna.  :)

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #12 kdy: 17. 12. 2017, 11:51:43 »
Jak to tady tak ctu tak si kazdym dnem vic a vic vazim sveho zamestnani. hezky penize, hezky projekty, dobry planovani(opravdu realne fungujici scrum), zadny "sefove", na pivko neni za trest atd.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

jpu

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #13 kdy: 17. 12. 2017, 12:08:05 »
Co som zazil 2 firmy, vratane sucasnej, tak prdenie a grganie bol a je normal. V sucasnej sa pridala este aj hudba. Na paradu. A ked sa clovek ozve, resp. da najavo, ze mu hudba prekaza, tak ako by sa hrach na stenu hadzal :D

takyzažil

Re:Jací jsou vaši kolegové na projektu či v kanceláři?
« Odpověď #14 kdy: 17. 12. 2017, 13:46:22 »
Vidím, že hudba je dnes oblíbený "benefit". Pokud to někdo z těch retardů, kteří si rádi pouštějí muziku, čte, mohl by mi to vysvětlit? Jak se na to jako díváte? Nevadí vám, že vás ostatní mají za zkurvené zmrdy? A nebojíte se třeba o život? ;D Jen tak mě to napadlo, ale já to zažil jen jednou. Častěji mě ruší sluchátkáři, protože všude klid a do toho muzika z cizích sluchátek :(