Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?

Diamantové Lemma

Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« kdy: 12. 12. 2017, 17:33:00 »
Coinbase nefunguje nic, Bitfinex nefunguje verifikace, Kraken nefunguje přeposílání zpět na účet, v ČR všichni nabízejí jen provařený a předražený Bitcoin.

Kde koupím Litecoin přes debetní kartu? Chci ho hned, zaplatím přes debetní kartu, případně převodem z Fio. Máte nějáké zkušenosti/návrhy?


x

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #1 kdy: 12. 12. 2017, 17:47:00 »
Dobra otazka, coinmate.io umi platby v CZK do Fio, ale co vidim, tak si stejne budes muset koupit BTC a za ty pak LTC. Coz znamena poplatky no :-/

Diamantové Lemma

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #2 kdy: 12. 12. 2017, 18:18:52 »
Dobra otazka, coinmate.io umi platby v CZK do Fio, ale co vidim, tak si stejne budes muset koupit BTC a za ty pak LTC. Coz znamena poplatky no :-/

Tak jsem zkoušel support Krakenu, konečně reakce, jsou to úplný idioti, akceptují jen SEPA platbu, takže i když zaplatím přes kartu, nebude to tam dřív, než zítra večer... Je to úplný středověk. Coinbase přestal akceptovat Litecoin úplně, zablokoval prodej i nákup LTC, někteří uživatelé přišli o vše, katastrofa, pořád dokola, nulové zabezpečení.

BitPanda - taky nefunguje, je přetížený.

Čumím na coinmate.io, vypadá to, že požadují verifikaci, jak dlouho to trvá? Nejsou taky přetížení?

Tomáš Roll

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #3 kdy: 12. 12. 2017, 18:21:37 »
Je ti jasné, že vzestup kryptoměn, to jsi ty a tobě podobní, kteří hekticky nakupují?

x

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #4 kdy: 12. 12. 2017, 18:27:20 »
Čumím na coinmate.io, vypadá to, že požadují verifikaci, jak dlouho to trvá? Nejsou taky přetížení?

Me verifikovali vicemene okamzite, je potreba webkamera (nebo telefon) ale pozor ze to nedelaji 24/7 (nevim presne, asi pracovni doba +-). Prevody do FIO zda se zpracovavaji jednou denne.


Diamantové Lemma

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #5 kdy: 12. 12. 2017, 18:28:12 »
Vyhulenci z coinmate chtějí verifikaci přes webkameru, to se všichni zbláznili? Nemají na to lidi ani technologie, nejsou schopni vše vyřizovat včas, ani se zpožděním, prostě nic nefunguje. Mám účty u Interactive Brokers, u Degira, u Ameritrade, ale nikdo nechtěl verfikaci přes webkameru a všem stačily naskenované dokumenty a potvrzení proběhlo v řádu minut, maximálně hodin. Kryptonerdi jsou opravdu sto let za opicema.

Je ti jasné, že vzestup kryptoměn, to jsi ty a tobě podobní, kteří hekticky nakupují?

Jo, je mi to jasné, ale taky je mi jasné, že do dvou let bude Litecoin za $7500 a do konce roku je na $750 minimálně, není čas ztrácet čas.

webkist

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #6 kdy: 12. 12. 2017, 19:07:46 »
Vyhulenci z coinmate chtějí verifikaci přes webkameru,
existuje něco jako fake webkamera? jakože druhá webkamera – virtuální, ale obraz vyrobí dle mého receptu – transformací videodat z původní kamery nebo videostopou odjinud případně kombinace {obo,tro,n}ího

x

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #7 kdy: 12. 12. 2017, 19:09:06 »
Vyhulenci z coinmate chtějí verifikaci přes webkameru, to se všichni zbláznili? [...]

Je to opruz, ale zbytecny se rozcilovat... Ta verifikace opravdu neni nijak casove narocna.

Mimochodem u jednoho americkyho velkyho stocks brokera jeste pred par rokama meli pristup jen na jmeno a heslo, s tim ze heslo smi mit max 8 znaku ;) To si clovek nevybere.

x

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #8 kdy: 12. 12. 2017, 19:10:16 »
existuje něco jako fake webkamera? jakože druhá webkamera – virtuální, ale obraz vyrobí dle mého receptu

Vymyslite nesmysly. Jestli chcete zase debatovat o nesmrtelnosti chrousta, tak si udelejte jiny vlakno.

LR

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #9 kdy: 12. 12. 2017, 19:43:41 »
Coinbase ted chvili fungoval. Dokupoval sem jeste nejake litecoiny, nastesti jsem ale vetsinu nakoupil jiz v patek za cca tretinovou cenu  :)

Ucet tam mam otevreny uz od zacatku mesice a zatim celkem slusne zhodnoceni

Diamantové Lemma

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #10 kdy: 12. 12. 2017, 19:58:38 »
Coinbase ted chvili fungoval. Dokupoval sem jeste nejake litecoiny, nastesti jsem ale vetsinu nakoupil jiz v patek za cca tretinovou cenu  :)

Ucet tam mam otevreny uz od zacatku mesice a zatim celkem slusne zhodnoceni

A přes co ses verifikoval? Já zkoušel všechno, desetkrát občanku, řidičák i pas, nakonec ten jejich debilní automatizovaný systém neakceptoval vůbec nic, zkoušel jsem to přes webkameru i mobil, naprostá ztráta času.

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #11 kdy: 12. 12. 2017, 20:03:32 »
Vyhulenci z coinmate chtějí verifikaci přes webkameru, to se všichni zbláznili? Nemají na to lidi ani technologie, nejsou schopni vše vyřizovat včas, ani se zpožděním, prostě nic nefunguje. Mám účty u Interactive Brokers, u Degira, u Ameritrade, ale nikdo nechtěl verfikaci přes webkameru a všem stačily naskenované dokumenty a potvrzení proběhlo v řádu minut, maximálně hodin. Kryptonerdi jsou opravdu sto let za opicema.

Učet u Interactive brokers nepotřebuje tak vysoké ověření ani zabezpečení jako kryptoměnová burza.

Funguje totiž v klasickém bankovním systému, takže odtamtud je velmi komplikované zůstatek prakticky beze stop ukrást/poslat kamkoliv na světě.

Jak například elegantně vyvést CZK z bankovního účtu, pokud jste někomu nacpali malware do telefonu a máte tak přístup do jeho internetového bankovnicví? No pošlete peníze na BTC burzu, nakoupíte za ně Bitcoiny a pošlete si je skrz nějaký tumbler do své peněženky. Burza tak nemá ty BTC a až se to začne vyšetřovat, policie ji zabaví i ty CZK. Proto se snaží bránit co nejvyšším ověřením, různými limity, atd.

kuba77

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #12 kdy: 12. 12. 2017, 20:04:28 »
Taky to teď řeším, jakou službu použít... to fakt neexistuje žádná bez verifikace pomocí webkamery nebo občanky+selfie? Třeba Paypalu kdysi stačilo jen naskenování nějakého dokladu, ale to co chce coinmate a další mi přijde přehnané.

LR

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #13 kdy: 12. 12. 2017, 20:05:59 »
Pres mobil jsem vyfotil obcanku

Na strankach ale pisi ze verifikace nyni muze trvat dele nez je obvykle nebo dokonce nefunguje vubec viz. https://status.coinbase.com/

Co se tyce te webkamery mam pocit ze tam je i moznost nacist primo obrazek(scan)

Re:Kde koupit insatntně Litecoin přes debetní kartu?
« Odpověď #14 kdy: 12. 12. 2017, 20:07:32 »
Dobra otazka, coinmate.io umi platby v CZK do Fio, ale co vidim, tak si stejne budes muset koupit BTC a za ty pak LTC. Coz znamena poplatky no :-/
Coinmate má poplatek za směnu (maker/taker) 0.05%/0.35%.
Což, pokud neděláte daytrading, ale chcete jen jednorázově nakoupit, je vzhledem k volatilitě kryptoměn zcela zanedbatelné.