(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?

Klara.V.

(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« kdy: 07. 12. 2017, 18:47:26 »
Ahojky všem ajťákům,

Hledala jsem webové stránky kde bych mohla sledovat online nové i staré díly seriálu (výměna-manželek).
Na stránce: http://tv.prehraj.me/cs/detail/vymena-manzelek
Jsou dostupné všechny díly ale až po zaplacení (I když jsem zaplatila stále mi to nejde)
Nevíte jestli se jedná o podvod? Nebo kde jinde sledovat tento seriál děkuji.

klara.vesela.69@seznam.cz


CoffeeMan

Re:(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« Odpověď #1 kdy: 07. 12. 2017, 19:30:11 »
Ahojky všem ajťákům,

Hledala jsem webové stránky kde bych mohla sledovat online nové i staré díly seriálu (výměna-manželek).
Na stránce: http://tv.prehraj.me/cs/detail/vymena-manzelek
Jsou dostupné všechny díly ale až po zaplacení (I když jsem zaplatila stále mi to nejde)
Nevíte jestli se jedná o podvod? Nebo kde jinde sledovat tento seriál děkuji.

klara.vesela.69@seznam.cz

Tak vzhledem k tomu, že tam není, kdo to provozuje... Bych asi fakt neplatil.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« Odpověď #2 kdy: 07. 12. 2017, 20:17:10 »
Domena je registrovana na nekoho v Paname a je tam nejake abuse cislo do USA. To se bude blbe vymahat. A ten web je nejaky zpraseny a polofunkcni, takze bych se nedivil, kdyby byl falesny a cilem bylo nachytat co nejvice platicich naivku.

patok

Re:(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« Odpověď #3 kdy: 07. 12. 2017, 22:01:10 »
Klara.V. je trollík. Kdo to nevěděl, již ví. Kdo si to užívá, odpovídejte dále ;)

?

Re:(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« Odpověď #4 kdy: 07. 12. 2017, 22:59:25 »
Domena je registrovana na nekoho v Paname a je tam nejake abuse cislo do USA. To se bude blbe vymahat. A ten web je nejaky zpraseny a polofunkcni, takze bych se nedivil, kdyby byl falesny a cilem bylo nachytat co nejvice platicich naivku.

Hlavně, že platební brána funguje. :-)

Klara.V. je trollík. Kdo to nevěděl, již ví. Kdo si to užívá, odpovídejte dále ;)
Nekaž nám to tady. Navíc je úplně jedno, jestli se zatrollí existující téma nebo se již vytvoří zatrollené. Jsme přece na rootu...



David1234

Re:(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« Odpověď #5 kdy: 07. 12. 2017, 23:15:00 »
O podvod se jedná i nejedná. Záleží za jakého pohledu se na to díváš. Jde asi o stejný web jako http://tv.sosac.tv/cs/. Brácha si to platí a používá to - stojí to prý cca 400 Kč na rok a je tam všechno. Každý den něco nového. Všechno funguje a kvalita je také slušná. Samozřejmě k těm dílům co tam mají nemají licence, což z toho ale dělá skvělou filmotéku z pohledu uživatele. Podpora dokonce reaguje velmi rychle, ale neřekne vám jak se jmenuje :)

Samozřejmě se nikde nedozvíte kdo to provozuje. Takže pokud třeba zaplatíte a zítra ten web zavřou tak vám nikdo nic nedá - nebudete vědět ani u koho se hlásit o vrácení peněz.

Ale popravdě bych si představoval že podobně by měly fungovat placené videotéky - platím si HBO GO + největší balíček na sledovani.tv, dám za to 700 měsíčně, když to porovnám s webem typu sosac.tv tak jen tiše závidím a uvažuji jestli do toho nejít i když vím že je to trochu jako kdybych kradl..

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:(tv.prehraj.me) Jedná se o podvod?
« Odpověď #6 kdy: 07. 12. 2017, 23:36:45 »
Tak za sosacem a prehraj.me nejspis jsou uplne stejni lide. Vzdyt to ma uplne stejny layout.