Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)

Ematicky rekruta

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #165 kdy: 06. 12. 2017, 22:25:18 »
Pro rekrutéry mám vztyčený prostředník.

Rekrutéři, jste paraziti a loseři, protože:

  • Jste trosky s (ne)vystudovanou antropologií, politologií, psychologií, gender studies, relegionistikou nebo kteroukoli jinou mrdkou, na kterou soudný člověk v životě nevleze. Tady to vy zmrdi máte gratis (resp. platíme to za vás my všichni), u amíků byste cálovai do konce života.
  • Nemáte žádný skill, nic neumíte. Neumíte dokonce ani složit ten posranej meme na linkedinu, aby to nevypadalo jak od 6 letýho autistickýho dítěte.
  • Když mi pošlete zprávu, že hledáte lopatu pro  a já se zeptám, co tam budu dělat a kolik za to dostanu. Tak Ne, "mohu požádat o váš mail a telefon" není správná odpověď. Dementi vyprcaný.
  • Vaše jediný štěstí je, že ty firmy, co si vás cálují, jsou možná ještě dementnější než vy. Platit si služby zkrachovalých dementů, co sedí na linkedinu a spamují a na základě toho spamu jakože dodají kandidáta... Kterej se stejně po pár měsících zvedne a táhne do hajzlu, to může jen kokot.
  • Bez nás byste byli tam, kde jste původně měli bějt. V KFC smažit hot wings nebo v mekáči dávat pozor na okurky.

fuck off rekruteri

 ;D
...ale noták, najdou se mezi nimi i světlé vyjímky 8)


j

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #166 kdy: 06. 12. 2017, 22:25:47 »
150 berou jen lopaty. Na ICO v pohode 250.
Ty vole za 250 bych nevstal z betle, 400 mozna, nad 500 zacinam. Sorac lamky, zijte si dal nuznej somrackej zivot.

jetotak

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #167 kdy: 06. 12. 2017, 22:34:38 »
Rekrutéři, jste paraziti a loseři, protože:

  • Jste trosky s (ne)vystudovanou antropologií, politologií, psychologií, gender studies, relegionistikou nebo kteroukoli jinou mrdkou, na kterou soudný člověk v životě nevleze. Tady to vy zmrdi máte gratis (resp. platíme to za vás my všichni), u amíků byste cálovai do konce života.
  • Nemáte žádný skill, nic neumíte. Neumíte dokonce ani složit ten posranej meme na linkedinu, aby to nevypadalo jak od 6 letýho autistickýho dítěte.
  • Když mi pošlete zprávu, že hledáte lopatu pro  a já se zeptám, co tam budu dělat a kolik za to dostanu. Tak Ne, "mohu požádat o váš mail a telefon" není správná odpověď. Dementi vyprcaný.
  • Vaše jediný štěstí je, že ty firmy, co si vás cálují, jsou možná ještě dementnější než vy. Platit si služby zkrachovalých dementů, co sedí na linkedinu a spamují a na základě toho spamu jakože dodají kandidáta... Kterej se stejně po pár měsících zvedne a táhne do hajzlu, to může jen kokot.
  • Bez nás byste byli tam, kde jste původně měli bějt. V KFC smažit hot wings nebo v mekáči dávat pozor na okurky.

+1

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #168 kdy: 06. 12. 2017, 23:14:37 »
Je to teda dost drsně až ošklivě napsáno. Nicméně fakt celkem reálný pohled.

Co mě často vyloženě trápí, že jdu někam něco řešit a jen tak zběžně nastuduju danou problematiku.

V kontextu toho, že jsem celkem pohodlnej a nechce se mi nic dělat, ani si nemyslím, že bych byl nějakej mozek
s úděsem zjistím, že ten s kým to mám řešit zná méně ve svém oboru jak já, po té rychlo-analýze.

Přesto na mě dělá ramena, jak mi to vysvětlí a já to pod jeho odborným metodickým dohledem snad dám.
Konečně mě někdo bude pořádně metodicky vést :-)

Určitě jste taky zažili ty lidi s "nápadem", kterej stačí jen když doděláte. Vážně na něj tak koukáte a říkáte si, když já mám know-how i potřebnou technologii, fakt si ten člověk myslí, že
a) mě to nenapadlo
b) když mám vše potřebné na co ho teda potřebuju? jako motivátora? to dáš?

Je to celé takové divné až groteskní.

U toho školného, fakt by si to všichni měli platit... stipendia pro špičkové studenty samozřejmost.

Pro rekrutéry mám vztyčený prostředník.

Rekrutéři, jste paraziti a loseři, protože:
„Řemeslo se naučí každý. Umění nikdo.“
„Jednoduchost je nejvyšší úroveň sofistikovanosti.“
- Leonardo Da Vinci

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #169 kdy: 06. 12. 2017, 23:43:22 »
Nějak to zhrublo, mějte ohledy na ty útlocitné dívčiny, které to budou číst, až budou chtít dělat tuhle práci.

Budou si myslet, že jsme strašný zvířata a hulváti.

Zákazníkovi taky obvykle neřeknete, že je debil, ale "dobré, ještě to trošku doladíme" => celé to předělat :D trocha reklamštiny nikdy neškodí a ještě se můžete vesele zasmát :)
Pokud to je megablbost je dobré říct - no to je super nápad, bohužel to fakt časově nedávám, ale můžu vám doporučit konkurenci.

Život je legrace, užívejte si ho...
„Řemeslo se naučí každý. Umění nikdo.“
„Jednoduchost je nejvyšší úroveň sofistikovanosti.“
- Leonardo Da Vinci


Papa

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #170 kdy: 07. 12. 2017, 00:40:22 »
U toho školného, fakt by si to všichni měli platit... stipendia pro špičkové studenty samozřejmost.

Každý šestý student už teď musí pracovat, aby byl schopen studovat na VŠ.
38.7 procenta rodin starajících se o nezaopatřené dítě by mělo problém s neočekávaným jednorázovým výdajem ve výši 9900Kč.

Proč chcete lidem sebrat možnost jít na vysokou čistě na základě jejich finanční situace?
Stipendia nic neřeší. Stále znamenají, že středně chytrý člověk buďto dokáže vystudovat VŠ, pokud na to má peníze, nebo to nedokáže, pokud ty peníze nemá.



Nicméně klidně můžeme říct, že dostanou půjčku a zaplatí to až dostudují. Protože toho přece až tak moc platit nebudou, že?
Moje generace bude platit nejenom důchody svých rodičů, ale částečně i důchody svoje. Už jen to samo je dost drsné zatížení.
Dále je tu snaha o privatizaci zdravotnictví.
Nebo se můžeš podívat na cenu bydlení. Více než polovina mladých (25-35) lidí přiznala, že se vzdali naděje na vlastnické bydlení.

Jestli chceš takovým lidem ještě přitížit, tak si posluž. Ale rovnou říkám, že budu mít jen tolik dětí, kolika jsem schopen zajistit budoucnost. A můžeš vzít jed na to, že ostatní to vidí stejně. Takže už s tím, jak to tu je nastavené teď můžeš počítat s tím, že porodnost půjde na nižší čísla, než 1,7 co tu máme teď.

dežo

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #171 kdy: 07. 12. 2017, 01:08:44 »
Takže už s tím, jak to tu je nastavené teď můžeš počítat s tím, že porodnost půjde na nižší čísla, než 1,7 co tu máme teď.

Tak to nás s eržikou mrzí protože mi máme spolu 6 dětí a z mynulého manželctví mám 4. Tak snad mně dobře dávky uživý tak občas můžež přijýt na objet 8)

andy

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #172 kdy: 07. 12. 2017, 01:57:05 »
Nicméně klidně můžeme říct, že dostanou půjčku a zaplatí to až dostudují. Protože toho přece až tak moc platit nebudou, že?
Moje generace bude platit nejenom důchody svých rodičů, ale částečně i důchody svoje. Už jen to samo je dost drsné zatížení.
No někdo to zaplatit musí... kdo to asi bude tak jako tak?

Citace
Nebo se můžeš podívat na cenu bydlení. Více než polovina mladých (25-35) lidí přiznala, že se vzdali naděje na vlastnické bydlení.
Jako kdyby to někdy v minulosti bylo jinak...

pepikx

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #173 kdy: 07. 12. 2017, 08:07:53 »
U toho školného, fakt by si to všichni měli platit... stipendia pro špičkové studenty samozřejmost.

Každý šestý student už teď musí pracovat, aby byl schopen studovat na VŠ.
38.7 procenta rodin starajících se o nezaopatřené dítě by mělo problém s neočekávaným jednorázovým výdajem ve výši 9900Kč.

Proč chcete lidem sebrat možnost jít na vysokou čistě na základě jejich finanční situacee
Nikdo nikomu ni nebere. Jen by se mel aplikkvat model ze zahranici kde si studenti na studium berou pujcku kterou zaplati az dostuduji z platu.

Odatranil by se aoucasny problem s lidma kteri studuji nesmyslne skoly bez uplatneni jen aby meli titul. A odfiltrovali by se lidi kteri vlastne nechtwj studovat o ve smole se jen flakaji

Papa

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #174 kdy: 07. 12. 2017, 08:17:07 »
Nicméně klidně můžeme říct, že dostanou půjčku a zaplatí to až dostudují. Protože toho přece až tak moc platit nebudou, že?
Moje generace bude platit nejenom důchody svých rodičů, ale částečně i důchody svoje. Už jen to samo je dost drsné zatížení.
No někdo to zaplatit musí... kdo to asi bude tak jako tak?

1) Kdyby NĚKDO nerozkradl důchodový fond, mohlo to jt z důchodového fondu, což by zvýšilo manévrovací prostor.
2) "Spořící systém důchodů" je blbost.
a) Ničí ho inflace, takže není efektivní.
b) po 30 letech stejně přejde do systému průběžného. Jediný rozdíl je, že peníze, které tam uloží moje generace bude možno beztrestně rozkrást, a naše důchody platit opět průběžným systémem placeným další generací.
3) Problémy s důchodovým systémem jsou tu proto, že lidé mají málo dětí. To se nevyřeší tím, že nastavím podmínky tak, aby jich měli ještě méně.

Papa

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #175 kdy: 07. 12. 2017, 08:20:45 »
Takže už s tím, jak to tu je nastavené teď můžeš počítat s tím, že porodnost půjde na nižší čísla, než 1,7 co tu máme teď.

Tak to nás s eržikou mrzí protože mi máme spolu 6 dětí a z mynulého manželctví mám 4. Tak snad mně dobře dávky uživý tak občas můžež přijýt na objet 8)

Ano, lidé, kteří budoucnost neplánují budou mít v průměru stále stejný počet dětí bez ohledu na zavedená opatření, takže jejich procentuální zastoupení v populaci bude růst. Biologové tomu tuším říkají přirozený výběr.¨


U toho školného, fakt by si to všichni měli platit... stipendia pro špičkové studenty samozřejmost.

Každý šestý student už teď musí pracovat, aby byl schopen studovat na VŠ.
38.7 procenta rodin starajících se o nezaopatřené dítě by mělo problém s neočekávaným jednorázovým výdajem ve výši 9900Kč.

Proč chcete lidem sebrat možnost jít na vysokou čistě na základě jejich finanční situacee
Nikdo nikomu ni nebere. Jen by se mel aplikkvat model ze zahranici kde si studenti na studium berou pujcku kterou zaplati az dostuduji z platu.

Odatranil by se aoucasny problem s lidma kteri studuji nesmyslne skoly bez uplatneni jen aby meli titul. A odfiltrovali by se lidi kteri vlastne nechtwj studovat o ve smole se jen flakaji


A četl jsi i zbytek toho příspěvku? Evidentně ne, tak já ti je zopakuji, ať se k nim můžeš vyjádřit.


"Každý šestý student už teď musí pracovat, aby byl schopen studovat na VŠ.
38.7 procenta rodin starajících se o nezaopatřené dítě by mělo problém s neočekávaným jednorázovým výdajem ve výši 9900Kč."

Tedy studenti už teď musejí vynakládat velké úsilí, aby mohli studovat. Tedy mají dost dobrou motivaci dělat to, co dělají.

"Jestli chceš takovým lidem ještě přitížit, tak si posluž. Ale rovnou říkám, že budu mít jen tolik dětí, kolika jsem schopen zajistit budoucnost. A můžeš vzít jed na to, že ostatní to vidí stejně. Takže už s tím, jak to tu je nastavené teď můžeš počítat s tím, že porodnost půjde na nižší čísla, než 1,7 co tu máme teď."

Pokud finančně ztížíš úkol "zajistit dítěti budoucnost", celá má generace bude mít míň dětí.

Ovladac na televizi

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #176 kdy: 07. 12. 2017, 09:03:22 »
Pokud finančně ztížíš úkol "zajistit dítěti budoucnost", celá má generace bude mít míň dětí.

A to je snad dobře ne? Myslíš, že tady v Evropě máme nedostatek populace? Správně by ČR měla mít tak třetinu populace, co má teď. Nenechte se oblbnout levičákama prosím vás.

janda

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #177 kdy: 07. 12. 2017, 09:09:52 »
1) Kdyby NĚKDO nerozkradl důchodový fond, mohlo to jt z důchodového fondu, což by zvýšilo manévrovací prostor.
2) "Spořící systém důchodů" je blbost.
a) Ničí ho inflace, takže není efektivní.
b) po 30 letech stejně přejde do systému průběžného. Jediný rozdíl je, že peníze, které tam uloží moje generace bude možno beztrestně rozkrást, a naše důchody platit opět průběžným systémem placeným další generací.
3) Problémy s důchodovým systémem jsou tu proto, že lidé mají málo dětí. To se nevyřeší tím, že nastavím podmínky tak, aby jich měli ještě méně.


100% souhlas - jen dodám, že ona potřeba nutné "reformy" důchodového systému byla uměle vyvolaná určitou skupinou lidí, kteří mají zálusk na privatizaci obrovského balíku co se v důchodech protočí každý měsíc.

Státní průběžný systém, správně nastavený, spravovaný a nejlépe oddělený od státního rozpočtu, nemá důvod nefungovat.

Pokud totiž neaktualizujete odvody na základě inflace, demografického vývoje, a dalších ukazatelů tak zákonitě přivedete systém do deficitu. A pak je jednoduché poukázat na jeho nefunkčnost - což se dělo a děje. 

janda

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #178 kdy: 07. 12. 2017, 09:18:56 »
A to je snad dobře ne? Myslíš, že tady v Evropě máme nedostatek populace? Správně by ČR měla mít tak třetinu populace, co má teď. Nenechte se oblbnout levičákama prosím vás.

A tohle jste si přečetl kde? Jsme stát, který má méně obyvatel než některá čínská města... Správně by čr měla mít 20-30M obyvatel, abychom mohli konkurovat de/fr/es/it/(gb) a třeba i pl.

fubar

Re:Recruiterka prosí o pomoc (jen feedback)
« Odpověď #179 kdy: 07. 12. 2017, 09:22:50 »
Hlavně, tady je nutné, aby co největší část populace měla kvalitní vzdělání bez ohledu na zaměstnání (na které nemá každý předpoklady). Jinak občanská společnost fungovat nevydrží (pokud vůbec kdy začala) a rozloží se kvůli hybridní válce. Ještě od vzdělání lidi odrazovat zadlužením je obrovské riziko.

Druhá věc je dohled na kvalitu výuky.