Zjistil jsem kolik za moji práci firma dostává - argument pro zvýšení platu?

To je jedno, kolik za tebe berou, ikdyz te to muze srat nebo ne. Jestli cejtis, ze si zasouzis vic a ze na to mas, tak bez a rekni, ze chces pridat. Oni maj koule si za tebe rikat 240, tak je mej taky a rekni jim, ze chces vic, ale urcite nepouzivej informaci, kolik oni berou jako argument, to je picovina na ntou... taky doporucuju primo prijit a rict castku, kterou chces a pevne s odhodlanim. Pokud uvidi zavahani, tak prijdou a mysto zadanych 80, ti daj 60... Ale celkove zalezi, jak si te vazi.

Ja jsem sel jednou na obed s bejvalym sefem 15 let zpatky, co odesel z firmy a kdyz jsem prisel zpet z obeda, tak na me cekala nabidka zvednuti platu asi o 17 tisic, protoze si muj novy sef myslel, ze me chtej pretahnout :-) A chteli, ale ja jsem jim to odmitl, ale to se poseres, ja jsem odmitl i to pridani platu. Rekl jsem novymu sefovi, ze me jeste nezna, ze mu nejdriv ukazu, co umim a pak mi prida jeste vic. Kdyz jsem to rekl doma, tak me malem zmaltili :-))))


Tomáš Roll


To je trochu málo, cos uvedl, ne? Ještě taky musí uživit chudáky členy představenstva, jejich zlaté zábradlí na jachtě potřebuje nějakou údržbu, vždyť by vypadali jako nuzáci. Taky Business unit šéf chce mít nějakou tu jachtičku a taky musí platit managery, někdo úhledně oblečen s pěknou kravatou a zlatou sponkou ho přece musí kádrovat jako tu ovci, co má držet hubu a krok a ctít firemní kulturu, občas taky nasbírat nějaká ta plastová víčka na charitu je třeba, vždyť by se to jinak celé rozpadlo. Taky jednou za čas je potřeba zaplatit za toho zaměstnance 800,- korun na vánoční večírek a následně to vynásobit počtem zaměstnanců firmy, aby bylo na PowerPoint prezentaci jasně vidět, jak se k nim jejich zaměstnaval chová hezky.

Tak to vidím jediné řešení. Musíš si zaběhnout na živnosťák a osamostatnit se. Protože jinak bude všude nespokojený a nasraný.


To je trochu málo, cos uvedl, ne? Ještě taky musí uživit chudáky členy představenstva, jejich zlaté zábradlí na jachtě potřebuje nějakou údržbu, vždyť by vypadali jako nuzáci. Taky Business unit šéf chce mít nějakou tu jachtičku a taky musí platit managery, někdo úhledně oblečen s pěknou kravatou a zlatou sponkou ho přece musí kádrovat jako tu ovci, co má držet hubu a krok a ctít firemní kulturu, občas taky nasbírat nějaká ta plastová víčka na charitu je třeba, vždyť by se to jinak celé rozpadlo. Taky jednou za čas je potřeba zaplatit za toho zaměstnance 800,- korun na vánoční večírek a následně to vynásobit počtem zaměstnanců firmy, aby bylo na PowerPoint prezentaci jasně vidět, jak se k nim jejich zaměstnaval chová hezky.

Tak to vidím jediné řešení. Musíš si zaběhnout na živnosťák a osamostatnit se. Protože jinak bude všude nespokojený a nasraný.

Zivnostak je na picu, pausal max do 800,000 rocne.... se posrali v kine fakt uz...

WTF?
Musel jsem zkontrolovat dva další kalendáře, aby si ověřil, že už je fakt rok 2017.

Ale abych byl konstruktivní:
Když se ti to nelíbí, odejdi a zařizuj si všechno sám...

cumil

Zdarec,
jsem ve velké nadnárodní firmě jako programátor půl roku. Teď jsem "omylem" nahlédnul do korespondence šéfovi a zjistil, že generuji firmě svou prací obrovský zisk, převyšující náklady na mzdu mnohonásobně. Je to normální, aby plat sem měl cca 40 tisíc když za mě firma bere od zákazníka 240 tisíc měsíčně?????

Díky.
Zkus se zivit sam. Brzo zistis, ze to neni takova sranda jak si myslis.
Neco napsat je jedna vec, prodat to a dostat vcas zaplaceno je uplne neco jineho.
Dejme tomu ze ty generujes zisk 240k, zamestnavatel ma na tebe naklady 60k+, tim padem jeho hruby zisk se pohybuje pod 180k.
Do toho si zapocti reklamu,  obchodaky, projektaky, pravniky, ucetni, management a zistis ze vysledny zisk je v desitkach tisic.

Tim nechci branit korporaty, pouze to zasazuju do racionalniho ramce jak se slusi a patri na programatora.

Samozrejme, kdyz vygenerujes velky zisk, je fer dostat odpovidajici kus kolace...


Tak já to samozrejme taky promyslel, ale nezda se mi to. Protoze ucetni, ze mi vygeneruje jednu pasku vyplatni, kdyz hodne prezenu, tak 2000 Kc, office max 5000 tisic za mesic na hlavu a to zase hodne prehanim. Zastaravani techniky 5 tisíc taky za měsíc. jeste nejake recepcni a takove lidi tam zaplatit, tak jeste odectu dalsich 5 tisic. Reklama to nevim, ale nic moc to nebude. Lidi je hodne u nas (2200 lidi) tak to bude zase tak max 1000 kč měsíčně. No a to je cca vse, projektaka si resi zakaznik sam. Firma je jen prostrednikem, ktery by klidne mohl byt vynechan ...
Pocitas spatne, ale to je jedno.

Pokud si myslis ze firma je jen preskocitelnym subjektem, proste prejdi k te firme ktere te pronajimaji. Oni usetri, a ty dostanes pridano. No neni to pekne ? :)


fdsfdsf

Lukys  : No v priemyselnej automatizacii je to priemerna cena. Pokial teda nie si lumen alebo sa nevenujes specialitkam ako serva pripadne vision systemy a podobne. Inak je 40 klackov velmi luxusna vyplata. Pocitam ze prax nemas ziadnu a babres sa s pneumatikov popripade nieaky ten dopravnik co dnes zvlada sikovnejsi elektrikar.

fdsfdsf

Lukys  : este ma tak napada ze pre toho zakaznika nepracujes dlhodobo ale sklepo si len nieaky projekt a na 99% toto je cela platba za projekt. A znova pokial si k tomu projektu nerobil dokumentaciu , navrh atd a len cisto kodoval automat byt na tvojom mieste som spoko.

Lukys

Ne ne, ty peníze jsou jen za čistě moji práci, případná dokumentace apod. bude zase další faktura pro zákazníka. A já nehodlám dělat za 40 tisíc, když zaměstnavatel na mě bere 240 tisíc a téměr nic mi neposkytuje navíc nad rámec zaměstnaneckého poměru obecně. Jen proto, že nemám praxi, neznamená, že to neumím dostatečně dobře - zákazník je velmi spokojený. Takže firma za mou práci má solidní prachy a já je taky chci - svůj podíl. Jinak odcházím, protože takhle sedřít z lidi kůži, tak to v takové firmě fakt nechci být.

anonym

Hlavni podminku co osvc nikdy nesplni je - byt k dispozici a umet vse. Pokud zakaznik za sluzby plati 240, tak je to mimo jine proto, ze ten dodavatel to ma a kdyz se toho chce vice, tak toho ma i vice. Ten "nepotrebny" prostrednik ma tedy na starosti nejenom zajisteni zakazek, ale taky pracovniku. Jako zakaznika ktery ma penize me nezajima hledani vhodnych lidi (osvc) na vyreseni nejakych problemu, zavolam korporatu a ten to za me vyresi rovnou. V tom je ta sila sluzeb a outsourcingu. Vetsina OSVC si na tohle outsourcovani pro velky jenom hraje, pac klasicka odpoved - nemam cas, neumim to - opravdu do tech vztahu nepatri.

Jasně, zavoláš korporátu a ten ti udělá to, co chceš, v čemkoliv chceš, akorát problém je, že všechno bude zmáknute tak nějak napůl,rozhodně ti na tom nebudou pracovat borci, protože ty korporát nemá :D To je krásné kdyby to bylo jak jsi napsal, to bych v tom korporátu potom i rád pracoval, jenže bohužel realita vypadá jinak.

Jirovec

Já zažil něco podobného. Byl jsem zaměstnanec korporátu, měl jsem svých řekněme 35k. Projekty se nestíhaly, tak se sehnali externisti přes agenturu. Jeden z nich byl nedostudovaný Bc., který nejen že nám moc nepomáhal, ale spíš nás zdržoval, protože neměl praxi a musel se docela často někoho pořád na něco ptát. Zjistil jsem (taky náhodou), že firma za něj platí podobnou částku jako za tebe. Takže místo aby firma podpořila svoje zaškolené zaměstnance, utrácela peníze takto. Já jsem dostal po roce přidáno 3%, což je asi tisícovka. Pro mě nebyl důvod dál ve firmě setrvávat.

Livan

Já zažil něco podobného. Byl jsem zaměstnanec korporátu, měl jsem svých řekněme 35k. Projekty se nestíhaly, tak se sehnali externisti přes agenturu. Jeden z nich byl nedostudovaný Bc., který nejen že nám moc nepomáhal, ale spíš nás zdržoval, protože neměl praxi a musel se docela často někoho pořád na něco ptát. Zjistil jsem (taky náhodou), že firma za něj platí podobnou částku jako za tebe. Takže místo aby firma podpořila svoje zaškolené zaměstnance, utrácela peníze takto. Já jsem dostal po roce přidáno 3%, což je asi tisícovka. Pro mě nebyl důvod dál ve firmě setrvávat.
Evidentně nechápeš základní zákon kapitalizmu - mít co nejnižší náklady a největší příjmy, čiže maximalizace zisku. To popsané chování k svým zaměstnancúm je úplně běžné. Však proč by si navyšovali náklady, když nemusí. A externistu zřejmě laciněji nesehnali. Z tohoto dúvodu je často zakazováno zveřejňování platú zaměstnancú, aby si je vzájemně neporovnávali a nevznikala nespokojenost a závist mezi zaměstnaci. A druhá věc je neobjektivita při posuzování schopností svých a cizích.

jbll

Asi pred rokom som sa tu spýtal či je možné, že na nižšej pozícii v it zarábam polovicu toho čo som zarábal v sklade bez praxe po škole. Namiesto normálnej odpovede ma tu všetci zje... za to, že som napísal približný plat v čistom a že si viac za takú robotu nezaslúžim - viacej ľudí spomínalo nejaké skladanie počítačov (wtf to sa snáď už ani žiadna firma nejakých 10 rokov nerobí).

Tak to upresním. Nejedná sa o skladanie pc, inštalácií widlí koncovému zákazníkovi ani žiadna predajňa. Povedal som it umpalampa pretože som bol zaskočený, že sa nič nevyrába ani neprogramuje v pravom slova zmysle. Len konfiguruje a pripája zariadenia a moduly (priemysel, zdravotníctvo, obchody ...).

Po roku už zarábam ako skladník a mám prístup (neoficiálne) k celému účtovníctvu. Tak môžem potvrdiť, že za moju prácu ktorú urobím za deň naúčtujú zákazníkovi môj celý mesačný hrubý príjem.

Takže je to asi normálne a úplne bežné.

Jenda

Svatá prostoto!
Polož si otázku jinak - kdybys byl OSVČ, obrátil by se na tebe ten zákazník a byl bys schopen mu dodat to, co požaduje, aniž bys disponoval korporátním know-how, za podmínek, za nichž to dodává ta vaše firma?
No právě že ano, naprosto bez problémů.

No super, tak dej výpověď a běž dělat freelance za těch 240. Hodně štěstí.

PS: netvrdím, že firma nemůže být nenažraná, ale kryje i všemožné problémy co můžou nastat - od toho, že dočasně není práce, po to, že zákazník nezaplatí/zkrachuje před dodáním produktu. Nebo samotné shánění zakázek (obchodní zástupci, dělání kontaktů/networking, lobbying ve větších korporacích).

PS2: jestli je těch 40 co jsi napsal v úvodu superhrubá, tak to je fakt málo. Pokud není, tak zjevně nevíš, jaké náklady nese zaměstnavatel, a před děláním nějakých rozhodnutí doporučuji ještě hodně nastudovat.

Lukys

Svatá prostoto!
Polož si otázku jinak - kdybys byl OSVČ, obrátil by se na tebe ten zákazník a byl bys schopen mu dodat to, co požaduje, aniž bys disponoval korporátním know-how, za podmínek, za nichž to dodává ta vaše firma?
No právě že ano, naprosto bez problémů.

No super, tak dej výpověď a běž dělat freelance za těch 240. Hodně štěstí.

PS: netvrdím, že firma nemůže být nenažraná, ale kryje i všemožné problémy co můžou nastat - od toho, že dočasně není práce, po to, že zákazník nezaplatí/zkrachuje před dodáním produktu. Nebo samotné shánění zakázek (obchodní zástupci, dělání kontaktů/networking, lobbying ve větších korporacích).

PS2: jestli je těch 40 co jsi napsal v úvodu superhrubá, tak to je fakt málo. Pokud není, tak zjevně nevíš, jaké náklady nese zaměstnavatel, a před děláním nějakých rozhodnutí doporučuji ještě hodně nastudovat.

Vím, jak se počítají mzdy. 40 v hrubé jsem myslel. V superhrubé to je nějakých 53 tisíc. Pořád mi to nepřijde jako nějaká šílená bomba. Zákazník se ozval sám, nebylo ho třeba nahánět nijak. Práce bude, resp. už je zaplacená dopředu za mě na 2 roky. Leda že bych odešel, tak nevím, jak by se to řešilo - myslím, že to ale nebude šéf chtít ani omylem dopustit. Zaměstnavatel prostě nic neriskuje, jsou to jistý prachy, tak proč by měl mít o tolik více než dá mně? Prostě je to vyčůranost.

mhi_

Nechci se zastavat korporatu apod., ale prijde mi opravdu vtipne jak to tady nekteri lide maji pohled jak je "zamestnavatel dre".

Napriklad uplne ignorujete, ze obcas dochazi ke ztratam, ktere je potreba odnekud zaplatit. Obcas je potreba neco zainvestovat. Obcas je potreba platit treba provozni prostory. Obcas nejaky uplatek. V korporatu je milion dalsich profesi, primo zisk negeneruji, ale je nutne je zaplatit. Je toho docela dost cim se snizuje zisk proti pohledu odecteme fakturovanou castku a hrubou mzdu :-).

Zazil jsem v minulosti jak lide utekli z nejake firmy, pretahli zakazniky, a par mesicu si cvachtali blahem jak udelali dobre. Pokud vim, tak snad nikomu to nevyslo a tento model se ukazal jako nezivotaschopny (snad vsichni delaji ted' zase na "jistejsi" pozici).

Z meho pohledu je nesmysl zamestanavat cloveka za mzdove naklady X, kdyz primo nevydela alespon X*2.