Moderování tématu zakladatelem

Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #15 kdy: 25. 09. 2017, 15:45:15 »
Tak ho zaloz. Pokud tam ty a tvoji kamaradi nerozvinete diskuzi o tom, co mel Kim vcera k veceri, tak na te diskuzi nic neni.

Nemusíte se nutně chovat zhrzeně jen proto, že Vám pan Krčmář nevyhověl, ale dokonce ani nedal za pravdu. Lidé jsou hraví a témata je baví.

V diskusi zaznělo několik vážně míněných názorů na otázku mezd v ČR vs. SRN. Zbytek diskuse Vám dává možnost udělat si o postojích přispěvatelů vlastní názor. K odpovědím, a názorům jste se Vy, jakožto tazatel, už dál nezapojil - to by byla asi nejpřirozenější moderace tématu (neplést si moderaci s cenzurou).

Je zbytečné se vztekat, že lidé nefungují tak, jak jste si nalinkoval v hlavě.


.....

Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #16 kdy: 25. 09. 2017, 16:00:16 »
Tak ho zaloz. Pokud tam ty a tvoji kamaradi nerozvinete diskuzi o tom, co mel Kim vcera k veceri, tak na te diskuzi nic neni.

Nemusíte se nutně chovat zhrzeně jen proto, že Vám pan Krčmář nevyhověl, ale dokonce ani nedal za pravdu. Lidé jsou hraví a témata je baví.

V diskusi zaznělo několik vážně míněných názorů na otázku mezd v ČR vs. SRN. Zbytek diskuse Vám dává možnost udělat si o postojích přispěvatelů vlastní názor. K odpovědím, a názorům jste se Vy, jakožto tazatel, už dál nezapojil - to by byla asi nejpřirozenější moderace tématu (neplést si moderaci s cenzurou).

Je zbytečné se vztekat, že lidé nefungují tak, jak jste si nalinkoval v hlavě.

Ty jsi docela mimo. Zaprvé, já se nechovám zhrzeně k panu Krčmářovi, ale k tobě, jestli sis nevšiml - byla to reakce na tvou blbou připomínku. Zadruhé, ta diskuze ve vlákně o mzdách se rozjela do totálního offtopicu, kterého jsi se i ty intenzivně účastnil. Offtopicu, jako koneckonců v téměř jakékoliv jiné diskuzi zde. Jestli to nevidíš, tak to je docela problém (tvůj).

Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #17 kdy: 25. 09. 2017, 16:11:43 »
Jestli to nevidíš, tak to je docela problém (tvůj).

Jen s tím rozdílem, že s Vámi se nikdo moc nebaví a nereflektuje na Vaše výkřiky kolem offtopiců.

Diskuse o tom, čí je co problém, mi připomíná jednu židovskou anekdotu, omlouvám se za OT:
Citace
Leží v noci Abeles na posteli, převrací se a vzdychá, že nemůže spát. Slyší ho žena a ptá se: “Copak, Abeles, že nemůžeš spát?“
“Ale, teď jsem tady v hotelu viděl Arona a dlužím mu dvě stovky a nevím, jak mu je splatím....“
Žena vstala, zabušila Aronovi na dveře a zavolala: “Aron, Abeles ti nemůže ty dvě stovky, co jsi mu půjčil, vrátit!“
Když se vrátila, řekla muži: “Tak a teď už klidně spi. Teď nebude spát zase Aron.“

.....

Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #18 kdy: 25. 09. 2017, 16:18:48 »
Jestli to nevidíš, tak to je docela problém (tvůj).

Jen s tím rozdílem, že s Vámi se nikdo moc nebaví a nereflektuje na Vaše výkřiky kolem offtopiců.

Diskuse o tom, čí je co problém, mi připomíná jednu židovskou anekdotu, omlouvám se za OT:
Citace
Leží v noci Abeles na posteli, převrací se a vzdychá, že nemůže spát. Slyší ho žena a ptá se: “Copak, Abeles, že nemůžeš spát?“
“Ale, teď jsem tady v hotelu viděl Arona a dlužím mu dvě stovky a nevím, jak mu je splatím....“
Žena vstala, zabušila Aronovi na dveře a zavolala: “Aron, Abeles ti nemůže ty dvě stovky, co jsi mu půjčil, vrátit!“
Když se vrátila, řekla muži: “Tak a teď už klidně spi. Teď nebude spát zase Aron.“

Já nereguju na každoy kravinu, aby mi ústavičně někdo odepisoval - tak jako ty. A to je snad jasné, že mé připomínky na offtopic nebude v této žumpě nikdo reflektovat.

Moje poslední reakce na tebe, už s tebou nebudu marnit čas. Běž si hrát s Ivanem Novým, to je velice hravý pán a diskuze ho tůze baví, budeš si s nim rozumět.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #19 kdy: 25. 09. 2017, 16:21:23 »
Zadruhé, ta diskuze ve vlákně o mzdách se rozjela do totálního offtopicu, ...

Tak offtopic je prece hlavnim nametem vsech diskusi na Rootu. Samozrejme, obcas sem lezou lidi s tematy uplne mimo offtopic, jako treba mzdy nekde.


Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #20 kdy: 25. 09. 2017, 16:23:42 »
Tak offtopic je prece hlavnim nametem vsech diskusi na Rootu. Samozrejme, obcas sem lezou lidi s tematy uplne mimo offtopic, jako treba mzdy nekde.

Mimo offtopic = off off topic? Neboli (off)2 topic?

Lol Phirae

Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #21 kdy: 25. 09. 2017, 16:33:58 »
Moje poslední reakce na tebe, už s tebou nebudu marnit čas.

To určitě neusne...  ;D :D

P.S. Offtopic ftip  :P

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #22 kdy: 25. 09. 2017, 16:51:34 »
Jen bych se rád vyjádřil k tématu nejlepší jídlo ke klávesnici a dotazu "kafe nebo kakao". Já jsem pro kakao. Když totiž do klávesnice naleju kafe, jde to ještě docela dobře vyčistit. Zatímco kakao... zanechá patinu. Hned je vidět, že ta klávesnice patří programátorovi.

Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #23 kdy: 25. 09. 2017, 16:56:47 »
Jen bych se rád vyjádřil k tématu nejlepší jídlo ke klávesnici a dotazu "kafe nebo kakao". Já jsem pro kakao. Když totiž do klávesnice naleju kafe, jde to ještě docela dobře vyčistit. Zatímco kakao... zanechá patinu. Hned je vidět, že ta klávesnice patří programátorovi.

Zase z takovýho programátorskýho turka zůstanou super zrníčka mezi klávesami.

Kit

Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #24 kdy: 25. 09. 2017, 17:09:16 »
Jen bych se rád vyjádřil k tématu nejlepší jídlo ke klávesnici a dotazu "kafe nebo kakao". Já jsem pro kakao. Když totiž do klávesnice naleju kafe, jde to ještě docela dobře vyčistit. Zatímco kakao... zanechá patinu. Hned je vidět, že ta klávesnice patří programátorovi.

Zase z takovýho programátorskýho turka zůstanou super zrníčka mezi klávesami.

Kde jsou ty časy, kdy jsi klávesnici politou kafem bez jakéhokoli zdržování mohl rovnou odepsat, protože to neměla šanci přežít?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #25 kdy: 25. 09. 2017, 17:28:07 »
Jen bych se rád vyjádřil k tématu nejlepší jídlo ke klávesnici a dotazu "kafe nebo kakao".
Tak nad klavesnici je hlavne potreba hulit:
http://legna.blog.bg/photos/121619/original/398488_380460595312852_357007690991476_1549861_2015628016_n.jpg

Re:Moderování tématu zakladatelem - posím!
« Odpověď #26 kdy: 25. 09. 2017, 17:40:51 »
To určitě neusne...  ;D :D

Si myslím, že bude pokukovat, kolik lidí se tu k jeho nářku přidá. Zatím teda nic moc, čas jsme využili k posunu v otázce pití k programování.

Neviditelný

Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #27 kdy: 25. 09. 2017, 20:43:38 »
Je nutné neplést si fórum s osobní poradnou. Tím, že na fóru založíte nové vlákno, pouze předkládáte téma k diskusi. To ale neznamená, že jako předkladatel tématu máte nějaké právo řídit, kam ta diskuse zamíří a že vám příspěvky dalších diskutujících musí podat informaci, kterou chcete. Můžete to samozřejmě ovlivnit: Například tím, že položíte vhodně formulovaný dotaz na správném místě. Mám-li být konkrétní, to jste si fakt myslel, že otázku "proč jsou v ČR nižší platy než v západní Evropě" dostanete nějakou smysluplnou odpověď?

Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #28 kdy: 25. 09. 2017, 21:33:28 »
Je nutné neplést si fórum s osobní poradnou. Tím, že na fóru založíte nové vlákno, pouze předkládáte téma k diskusi. To ale neznamená, že jako předkladatel tématu máte nějaké právo řídit, kam ta diskuse zamíří a že vám příspěvky dalších diskutujících musí podat informaci, kterou chcete. Můžete to samozřejmě ovlivnit: Například tím, že položíte vhodně formulovaný dotaz na správném místě. Mám-li být konkrétní, to jste si fakt myslel, že otázku "proč jsou v ČR nižší platy než v západní Evropě" dostanete nějakou smysluplnou odpověď?

Zahrádkáři, cyklisti, osvobození zedníci a včelaři!
O tom jsme již před válkou u nás mluvili s panem okresním hejtmanem.

Re:Moderování tématu zakladatelem
« Odpověď #29 kdy: 25. 09. 2017, 22:17:29 »
Zahrádkáři, cyklisti, osvobození zedníci a včelaři!
O tom jsme již před válkou u nás mluvili s panem okresním hejtmanem.

„Já vám naposled říkám, že mne neznáte, vy osle. Máte nějaké bratry?“
„Poslušně hlásím, pane lajtnant, že mám jednoho.“
„To také bude ten váš bratr takové hovado, jako jste vy. Čímpak byl?“
„Profesorem, pane lajtnant. Taky byl na vojně a složil oficírskou zkoušku.“