Těžíte bitcoiny/ethereum?

easy

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #45 kdy: 25. 08. 2017, 14:35:40 »
Taky jsem to kdysi sledoval a jsem jenom rád, že jsem se nezapojil. Představa třeba tisíců BTC, které bych vloni prodal a dneska by mě štvalo, že jsem to udělal, mě děsí víc než to, že jsem nikdy nic neměl.

Jak to řiká kolega, teď mám vyřešený bydlení, žádný dluhy, auto pro zábavu, protože mám ještě služebního passata, a klid.


btc baron

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #46 kdy: 25. 08. 2017, 18:44:16 »
BTC bublina ma jeste ma prostor nafouknout se 10x - 100x
velka smula vsem co to podcenili v minulosti

qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #47 kdy: 25. 08. 2017, 19:00:23 »
Váhu svém tvrzení přisoudíte tak, že do BTC investujete nějakou významnou částu (řekněme od 100.000CZK výše). Když vídíte ten prostor růstu 10x-100x byl by hřích to nevyužít ne?  ;D

Trupik

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #48 kdy: 25. 08. 2017, 20:58:37 »
Chcel by som každého ašpirujúceho špekulanta poprosiť, nech do toho nedáva prostriedky, o ktoré si nemôže dovoliť prísť. Ak Vás strata 100k CZK nebude bolieť, tak do toho choďte. Ale keď si na 100k potrebujete požičať a ak to nevyjde tak budete žrať omietku, tak to je hodne blbý nápad.

Trh (nielen BTC) je neustále v nejakej fáze bubliny, takže bublín sa báť netreba. Báť sa treba vo chvíli, keď nemáte žiadne skúsenosti a znalosti a len bohapusto tipujete.

co_chces

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #49 kdy: 25. 08. 2017, 22:30:05 »
No tady se to sešlo!  ;D
Těžím, obchoduji, spekuluji a směji se nad příspěvky místní diskusi...


Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #50 kdy: 26. 08. 2017, 18:48:13 »
stačilo plácnout na stůl dvacku a koupit si těch startovních 1000BTC...věděl jsem o tom, mohl jsem to udělat, vysral jsem se na to.
Za dvacku byste nic nekoupil. Burz bylo velmi málo, v Evropě žádná. Poslat peníze na MtGox znamenalo mezinárodní převod do Japonska s tučným poplatkem.

Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #51 kdy: 26. 08. 2017, 22:01:03 »
Za dvacku byste nic nekoupil. Burz bylo velmi málo, v Evropě žádná. Poslat peníze na MtGox znamenalo mezinárodní převod do Japonska s tučným poplatkem.

To není pravda, bitcoiny se daly koupit přes PayPal na fóru.
Myslím, že MtGox vznikl až později.
Já u toho byl na úplném začátku, kdy stačilo pustit počítač a těžit.
Až teprve asi po roce cena vzrostla z nuly na čtyři dolary.

Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #52 kdy: 26. 08. 2017, 22:03:31 »
Za dvacku byste nic nekoupil. Burz bylo velmi málo, v Evropě žádná. Poslat peníze na MtGox znamenalo mezinárodní převod do Japonska s tučným poplatkem.

Schválně se koukni na MtGox, podle mě vznikl až v době, kdy bitcoin už měl cenu alespoň ty 4 dolary.
Třeba se pletu a dohledávat to nebudu nechce se mi.
Předtím se bitcoiny rozdávaly a nebo právě kupovaly přes PayPal.
Dokonce jsem tenkrát odmítl 100 BTC, že by mi to k ničemu nebylo :-D

Jenda

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #53 kdy: 27. 08. 2017, 02:10:56 »
stačilo plácnout na stůl dvacku a koupit si těch startovních 1000BTC...věděl jsem o tom, mohl jsem to udělat, vysral jsem se na to.
Za dvacku byste nic nekoupil. Burz bylo velmi málo, v Evropě žádná. Poslat peníze na MtGox znamenalo mezinárodní převod do Japonska s tučným poplatkem.
No minimálně na podzim 2011 ($1.4/BTC) fungovaly v Praze velmi dobře localbitcoins.

lojza32

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #54 kdy: 27. 08. 2017, 12:27:21 »
veru je to premrhana prilezitost a skoda ( ps:. nie je tu este nejaky darca ;) ) dakujem

btc:. 15DxN72aG5SzLbGa1XsBQga7ypfkxuqhPo

caveman

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #55 kdy: 28. 08. 2017, 08:04:17 »
No tady se to sešlo!  ;D
Těžím, obchoduji, spekuluji a směji se nad příspěvky místní diskusi...
By mě zajímalo na jakém HW těžíš a jak je to s provozními náklady vs výnosnost?