Těžíte bitcoiny/ethereum?

Lol Phirae

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #30 kdy: 24. 08. 2017, 17:55:47 »
posouvá systém na jinou trajektorii ve fázovém prostoru, na jejímž konci může být zdroj nově objevených možností produkovat reálné výkony.

Kristova noho, přestaň to svinstvo konečně hulit a nasaď znova předepsanou medikaci.  :o ::)


qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #31 kdy: 24. 08. 2017, 18:37:43 »

kazatel

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #32 kdy: 24. 08. 2017, 18:50:48 »
Bitcoin je naprosto validní asset. Nic není dnes podloženo, takže nechápu všechny ty moudré řeči milfausu a spol. Navíc, blockchain je revoluční systém.

Trupik

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #33 kdy: 24. 08. 2017, 18:52:34 »
To je omyl. Spekulace produkuje hodnotu. Usměrňuje tok peněz, posouvá systém na jinou trajektorii ve fázovém prostoru, na jejímž konci může být zdroj nově objevených možností produkovat reálné výkony. Bez spekulaci trh uvízne v lokálním optimu, po jeho vyčerpání trvá déle, než najde další možnosti. Spekulace způsobují, že se ty nové možnosti hledají kontinuálně.

Možností kam se vydat je tolik, že je obtížné najít tu, na jejímž konci je něco smysluplného, proto spekulativní heuristika je potřeba. Ono je totiž jedno kam se vydáte, dosavadní zkušenosti neříkají nic o tom, který směr bude úspěšný. Na začátku to může být kterýkoliv, možnosti nejsou rozprostřeny kontinuálně, ale náhodně.
To si povedal veľmi pekne. Bohužiaľ tu nemajú dostatočné základy na to, aby to rozkľúčovali. Nemajú čas, lebo musia od 8 do 17 byť v práci, aby stihli vytvoriť všetky tie hodnoty, ktoré si my špekulanti potom kúpime zo svojich "bezpracných" ziskov.

Ivan Nový

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #34 kdy: 24. 08. 2017, 18:57:13 »
posouvá systém na jinou trajektorii ve fázovém prostoru, na jejímž konci může být zdroj nově objevených možností produkovat reálné výkony.

Kristova noho, přestaň to svinstvo konečně hulit a nasaď znova předepsanou medikaci.  :o ::)

Takhle to dělají mravenci, nejsou-li na feromonové stopě, vydají se náhodným směrem až náhodně narazí na potravu, kterou pak podle feromonové stopy naleznou i ostatní mravenci. Trh funguje podobně. Co tedy znamená vysoká hodnota Bitcoinu, že reálné možnosti investovat neexistují, že peněz je tolik, že se investuje i do Bitcoinu, což znamená, že krize se blíží a konjunktura a vysoká zaměstnanost už dlouho nevydrží.


Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #35 kdy: 24. 08. 2017, 19:01:16 »
Väčšina z tých, ktorí sa do Bitcoinu sústavne navážajú, sú podľa mňa "butthurt" pretože na začiatku boli povrchní pri jeho preskúmaní a teraz vidia, o čo všetko sa tým pripravili. Keby otočili a uznali to za úspešnú vec, ktorá zjavne rieši nejaký problém, tak by popreli samých seba a to ich ego nedovolí.

Ano, to jsem bohužel i já :-(
Ale já jsem jen CouCot medium, takže si alespoň nelžu a přiznám to. Pak jsou CouCoti turbo a ti nejen že si to nepřiznají, že o Bitcoinu věděli, ale stále dokola tvrdí svůj nepodstatný názor, že je to letadlo. Jo, je to letadlo, ale kdyby do něho za dvacku nasedli, tak teď by vystoupili s 1000BTC * 4000$ ... bez těžení, stačilo investovat DVACKU, kolik lidí nechá dvacku za týden po krámech jako couvert? Dvacka není investice, dvacet korun není na přemýšlení. Ale chápu, že tu jsou znační ubožáci, pro které je dvacetikoruna investice. Dvacet korun není investice, dvacka je částka, kterou můžete bez přemýšlení hodit do kanálu se slovy "umořuji státní dluh" a je to úplně fuk. Dvacku můžete provrtat a pověsit si jí na krk a z hlediska hodnoty to je fuk. Dvacku můžete nechat jako couvert servírce se super kozama a je to fuk. Dvacka není investice, to jsou zanedbatelné drobné. Jak říkám, CouCoti turbo :-( Já jsem CouCot medium, stačilo plácnout na stůl dvacku a koupit si těch startovních 1000BTC...věděl jsem o tom, mohl jsem to udělat, vysral jsem se na to.

qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #36 kdy: 24. 08. 2017, 19:36:15 »
Evidentně jste natvrdlý. Každý by rád nasedl do letadla, kdyby věděl, že bude úspěšné a kdy má vystoupit. Jenže to nikdo neví. Koukat ze zpětně a fňukat je směšné a hlavně úplně zbytečné.

Budete-li zkoušet investovat dvacetikorunu do každé hovadiny (což když bude úspěšná), je cesta do pekel. Je totiž mnohem pravděpodobnější, že těch dvacetikorun zahodíte řádově více, něž kolik jich vyděláte, až se trefíte (dočasně bitcoin). A i když se trefíte, můžete nakonec přestřelit a rvát si zase vlasy, proč jste neprodal včas.

Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #37 kdy: 24. 08. 2017, 19:58:44 »

To ani nestojí za komentář.
ROOT přišel s bitcoinem v roce 2009, byly tu články a zprávičky, v nějaké diskuzi tu dokonce někdo rozdával bitcoiny zdarma. Většina lidí se na to podívala a řekla "Podvod, to se tou dvackou raději udusím, než abych je podpořil." To nebylo o aktivním vyhledávání příležitosti, ani o částce v takové výši, aby člověk musel přemýšlet, prostě šlo říct "Hele, jsi pěknej vykuk, tak tady tu dvacku za 1000 BTC máš a užij si jí, já budu mít památku." 

Všichni tady na Rootu to dostali na stříbrném podnosu ihned v době, kdy se to rozjíždělo.
Ani nebylo potřeba tu dvacku investovat, ze začátku stačilo jen spustit počítač a vytěžit si tisíc BTC za týden.

qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #38 kdy: 24. 08. 2017, 20:13:27 »
Každý den můžete dát dvacku za nějakou blbost. Dokud byla papírová, mohl jste si s ní i klidně vytřít ctěnou řit. Stále jste nám neodpověděl na otázku, podle čeho jste chtěl v roce 2009 určit, že zrovna do bitcoinu ji nacpete?

Ona totiž vaše argumentace popírá sama sebe a potvrzuje přesně to co jsem napsal. Nic vám nebránilo u svacku vyhodit za bitcoin. Sám tady vykládáte, že dvacka je pro vás nic. Přesto jste to neudělal. Důvodem je skutečnost, že možností vyhodit beze smyslu zdánlivě dvacetikorunu je nekonečně. Příběhy o tom, jak někdo náhodou koupil nějaké haraburdí a následně zázračně zbohatnul protože to získalo na ceně se oběvují stále dokola.

Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #39 kdy: 24. 08. 2017, 20:25:27 »
Nic vám nebránilo u svacku vyhodit za bitcoin. Sám tady vykládáte, že dvacka je pro vás nic. Přesto jste to neudělal.

Neudělal, byla to chyba, uvážil jsem to a zamítl, byť jsem mohl velice snadno mít velmi mnoho BTC.
Až tu bude někdo nabízet akcie Snapchatu nebo Facebooku zadarmo a já si je nevezmu, taky to vyhodnotím jako chybu.
Investice do Bitcoinu nevyžadovala prakticky nic, nikam chodit, něco zkoumat, stačilo tu dvacku dát.
Ale já si přiznávám, že jsem udělal chybu. A vy?

qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #40 kdy: 24. 08. 2017, 20:35:22 »
Dnes máte také prakticky nekonečný výběr cypovin, do kterých můžete investovat dvacku. Tvrdíte nám, že jste se poučil, tak co jste si dnes za svou dvacku koupil? Pokud jste si nic nekoupil, tak jste se nepoučil, a jenom tady něco blábolíte o tom, co jste mohl udělat kdyby jste doipředu věděl jak to dopadne.

Já jsem chybu neudělal, protože spekulativní investice neprovozuji. Nemohu tedy považovat za chybu, že jedna z milionu, kterou jsem stejně nemohl nijak dopředu identifikovat, byla dobra. Tu dvacku raději utratím v loterii. Pravděpodobnost výhry mám stejnou a nemusím čekat 10 let s rizikem, že investici někde ztratím.

BTW existuje něco s názvem " penny stocks". Pokud si teď sypete na hlavu popel, jek jste byl hloupý a nyní jste zázračně zmoudřel, můžete začít nakupovat. Za 10 let se přijďte pochlubit, jak jste dopadl  ;D

Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #41 kdy: 24. 08. 2017, 20:44:06 »

Vaší moudrost by mohlo závidět i rádio Jerevan ;D
Docela by mě zajímalo, jestli máte vlastní barák a auto mladší tří let.
Já bych řekl, že ne no  ;D

qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #42 kdy: 24. 08. 2017, 20:53:47 »
Neodpověděl jste zbaběle na otázku. Co jste po svém prozření za těch 20CZK s vidinou budoucí investice nakoupil?

Bydlíme ve vlastním, další nemovitost máme s partnerkou navíc, auto hodlám letos kupovat cash nové, dluhy nula. Možná to bude tím, že nevyhazuju dvacetikoruny za hovadiny. Ale nechápu, jak to souvisí s tématem.

Milfaus

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #43 kdy: 24. 08. 2017, 21:12:15 »
Neodpověděl jste zbaběle na otázku. Co jste po svém prozření za těch 20CZK s vidinou budoucí investice nakoupil?

Bydlíme ve vlastním, další nemovitost máme s partnerkou navíc, auto hodlám letos kupovat cash nové, dluhy nula. Možná to bude tím, že nevyhazuju dvacetikoruny za hovadiny. Ale nechápu, jak to souvisí s tématem.

Tak to gratuluji, já takové štěstí nemám, barák mám na hypotéku.
Kam jsem investoval? Nic tak jednoduchého a dostupného jako byla investice do Bitcoinu, jsem ani předtím ani potom nepotkal. No, teď hodlám investovat do těžby kryptoměn, elektřinou si přitápím, tak mi to třeba alespoň zlevní teplo.

Pinksheety jsou podvod, Bitcoin byl úžasný tím, že to bylo něco zcela nového a neobjeveného.
Třeba bude řešení tohle: http://technet.idnes.cz/estonsko-kryptomena-0r5-/sw_internet.aspx?c=A170824_173353_sw_internet_pka

Měna, kterou bude garantovat stát.
Ostatně je více pravděpodobné, že zkrachuje Bitcoine než třeba USA nebo jiná země.

qwertz

Re:Těžíte bitcoiny/ethereum?
« Odpověď #44 kdy: 24. 08. 2017, 21:42:36 »
Kam jsem investoval? Nic tak jednoduchého a dostupného jako byla investice do Bitcoinu, jsem ani předtím ani potom nepotkal.
Tohle tvrzení stěží obhájíte byť jen sám před sebou. Jak můžete vědět, která z těch věcí, jejíž existenci jste zcela ignoroval nebo vás ani nenapadlo si ji koupit, bude mít za 10 let velkou hodnotu?

Citace
Pinksheety jsou podvod, Bitcoin byl úžasný tím, že to bylo něco zcela nového a neobjeveného.
Na pinksheetech zbohatlo řádově více lidí a v řádově větším objemu než u Bitcoinu.

Navíc si uvědomte, že bohatý nejste v momentě, kdy máte hodně bitcoinů, ale v momentě, kdy se jich se ziskem zbavíte. Pro kolik bitcoinových milionářů je zde prostor do chvíle, kdy to strhne paniku a nikdo nebude mít nic?

Další nevýhodou bitcoinu je vlastnost, kterou jeho zastánci považuji za přednost. Nemá státního garanta. Jenže to znamená, že vlastníci bitcoinů jsou virtuálně bohatí (jen proto, že nastoupili první) přestože ve skutečnosti vlastní mizivý zlomek skutečného bohatství. Co myslíte, že udělají vlastníci skutečného bohatství v momentě, kdy se náhodou rozhodnou pro virtuální peníze? Založí si vlastní krypto peníze za pro ně mnohem lepších podmínek. Neexistuje důvod proč by měli v podstatě za nic odevzdat své bohatsví bitcoin kids. Bitcoin nemá monopol, takže smolík pacholík.


Citace
Třeba bude řešení tohle: http://technet.idnes.cz/estonsko-kryptomena-0r5-/sw_internet.aspx?c=A170824_173353_sw_internet_pka

Měna, kterou bude garantovat stát.
Ostatně je více pravděpodobné, že zkrachuje Bitcoine než třeba USA nebo jiná země.

Plantáte si pojmys průjmy. Měnu vždy garantuje stát. Proto USD, EUR nebo CZK jsou měny, kdežto BTC jsou jenom peníze. Pokud nějaká kryptoměna (první) někdy vznikne, až na šifrovací principy bude fungovat uplně naopak než bitcoin.