Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?

bigus dickus

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #15 kdy: 15. 08. 2017, 17:39:37 »
Na vyhynutie si odsudeny hlavne preto ze mas potrebu sa pytat na taku hovadinu.


Lama

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #16 kdy: 15. 08. 2017, 17:48:32 »
Ano, jsi, to ale všichni. Všichni jednou vyhynem.

tazatel

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #17 kdy: 15. 08. 2017, 18:59:10 »
Jo vsichni vyhynem. Ja ale myslim neco jineho. Kdyz mi bude treba 40, tak jestli budu vubec pouzitelnej. Proste nevim mam zmisene pocity. V praci to taky neni zadny terno, nemam vubec zadni inspiraci, ani mne nema kdo v praci inspirovat

zdenek henek nereg.

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #18 kdy: 15. 08. 2017, 19:08:08 »
Jo vsichni vyhynem. Ja ale myslim neco jineho. Kdyz mi bude treba 40, tak jestli budu vubec pouzitelnej. Proste nevim mam zmisene pocity. V praci to taky neni zadny terno, nemam vubec zadni inspiraci, ani mne nema kdo v praci inspirovat

Premyslel jsi se poohlidnout po jine praci? Treba i v IT, ale proste nekde jinde. Pokud bych se do prace netesil a nebavilo me to, tak bych urcite hledal neco jineho. Podle dotazu beres praci (mozna se pletu) jak zdroj penez a nic vic,
na Tvem miste bych si polozil otazku. Co chci delat, jake mam k tomu prekazky, jak je (bez ohrozeni rodiny etc. ) prekonam a dostanu se do stavu, kdy jsem spokojeny. Pak bych sestavil plan a pokousel se tento plan realizovat.

Uvedom si, ze k naplneni planu se nedostanes nejakym magickym skokem, ale praci kazdy den na naplneni planu. Nekdy to nepujde tak jak si predstavujes, ale kilometr neujdes tak, ze skocis na konec, ale tak, ze udelas 1000 kroku.

tazatel

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #19 kdy: 15. 08. 2017, 19:38:45 »
To je taky moznost. Uz jsem nad tim uvazoval. Praci beru jako zdroj prijmu. Tasky, ktere tam delam, nejsou vubec zajimavy a vubec se mi nechce je delat, protoze vim, ze je to k nicemu a jsou to blbosti. Taky mam pocit, ze jdu z hovna do hovna. Prace predtim taky nebyla vubec zajimava a nikdo o mne nejavil zajem, proste prisel task udelal jsem a pak treba i tyden nic, jenom nuda. Lidi mi rikaji, ze mam stesti na praci a mam prachy za nic nedelani, jenomze to vubec neni stesti, ale smula.


Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #20 kdy: 15. 08. 2017, 20:25:03 »
Nech se zaměstnat jako placený diskutující. Soros za poraženecké příspěvky na fórech dobře platí.
:-D
Vidím, že velvyslanectví rudé chamradě z Moskvy také pořád ještě platí docela obstojně...

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #21 kdy: 15. 08. 2017, 20:26:57 »
Jo vsichni vyhynem. Ja ale myslim neco jineho. Kdyz mi bude treba 40, tak jestli budu vubec pouzitelnej. Proste nevim mam zmisene pocity. V praci to taky neni zadny terno, nemam vubec zadni inspiraci, ani mne nema kdo v praci inspirovat
Ve 40 je chlap ještě plně při síle - tak by bylo dost tragický aby nebyl použitelnej. Pokud člověka práce nebaví, tak má jít pryč - pokud na ní není existenciálně závislý nebo nemá něco jiného, kde by se realizoval, nabil. Je lepší pást ovce nebo rozvážet poštu, balíky než sedět u počítače a dělat práci, která člověka nebaví. Peníze tam takové nejsou, ale na uživení to stačí a žijem jenom jednou. Špatná práce ničí člověka 2x

tazatel

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #22 kdy: 15. 08. 2017, 20:56:06 »
Jo vsichni vyhynem. Ja ale myslim neco jineho. Kdyz mi bude treba 40, tak jestli budu vubec pouzitelnej. Proste nevim mam zmisene pocity. V praci to taky neni zadny terno, nemam vubec zadni inspiraci, ani mne nema kdo v praci inspirovat
Ve 40 je chlap ještě plně při síle - tak by bylo dost tragický aby nebyl použitelnej. Pokud člověka práce nebaví, tak má jít pryč - pokud na ní není existenciálně závislý nebo nemá něco jiného, kde by se realizoval, nabil. Je lepší pást ovce nebo rozvážet poštu, balíky než sedět u počítače a dělat práci, která člověka nebaví. Peníze tam takové nejsou, ale na uživení to stačí a žijem jenom jednou. Špatná práce ničí člověka 2x
Jsem si vedom toho, ze to cloveka nici. Uvazuji o zmene. Prace v IT a programovani me bavi, ale kdyz neni zadna motivace, nebo zadna podpora, tak to je k hovnu

x14

  • ***
  • 182
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #23 kdy: 16. 08. 2017, 12:47:09 »
Prace v IT a programovani me bavi, ale kdyz neni zadna motivace, nebo zadna podpora, tak to je k hovnu
Od toho je to práce.
Platí ti za to málo? Jestli ne, tak zatni zuby a makej, jsi chlap.

tazatel

Re:Umím jen C#, jsem předurčen k vyhynutí?
« Odpověď #24 kdy: 16. 08. 2017, 12:55:39 »
nevim, jeslit je cca 73 000kc na svarc malo nebo ne. Podle mne to je celkom slusny peniz.