reklama

React/Redux junior až mid-level pro startup z Wall Street / MIT

Kurzor Tě hledá!

Koho, co? React/Redux front-end vývojáře. Který to dobře umí s JavaScriptem a chce se rozvíjet právě v oblasti React/Redux. Junior/Mid level. S pár zkušenostmi - ideálně komerčními projekty.

Na jakou práci? Zábavnou a taky náročnou. Jako junior budeš mít vedle sebe React/Redux seniora pro konzultace a code reviews a taky seniorního vývojáře se kterým budeš v týmu.

Co od Tebe vlastně chceme? Znalost JavaScriptu (ES6 přes Babel/Webpack) junior/mid-level. Alespoň React v základech. Stylování na úrovni CSS3 (Sass/Less). Znalost jiných frameworků a postupů velkou výhodou.

Kdo jsme a co Tě u nás čeká? Kurzor. Vytváříme agregátor nemovitostí, který má za cíl být jedním z největších serverů sdružující přes 500.000 amerických realit získaných z celkem 200 různých zdrojů. Za samotným projektem stojí renomovaný investor z Wall Street a tým lidí z MIT.

Cílem práce je vytvoření front-endu nad API, který bude umožňovat pokročilé hledání nemovitostí. Naučíš se, jak na úrovni vytvářet API pomocí frameworku http://swagger.io/ a jak lze rychle psát optimální kód. Využíváme nejnovější technologie a služby nad platformou Amazon AWS. Spolupracujeme se https://www.zillow.com/ jako největším portálem pro reality v USA.

A dál? Práce na fulltime s penězi dle Tvých schopností. Práce je v centru Brna v pěkných prostorách. Nenajdeš u nás HR oddělení, zdlouhavé procesy a byrokratický balast. Komunikuješ přímo s majiteli firmy, kteří jsou také hlavní vývojáři. Máme JetBrains a WebStorm licence, materiály pro výuku, možnost hrát v práci hry, spát.. jednou měsíčně se potkáváme mimo firmu…

A víš co? Přijď a uvidíš. Předtím napiš! Těšíme se. 

Kontakt: Marek Gach - gach@kurzor.net -  725 475 981

reklama


 

reklama