Hledám software pro správu úkolů malé skupiny lidí + vzdálené spouštění skriptů

Hledám nějaký software na správu a organizaci úkolu cca 5 lidí. Tedy musí se to synchronizovat mezi sebou. Můžete to běžet na vlastním serveru, případně pouze přes sdílený soubor. Klient musí být pro Linux tak pro Windows nebo webový.

Zkusil jsem taskwarrior, todo.txt, ale nepřišel jsem na to jak to jednoduše synchronizovat a spravovat víc uživatelů, případně klient nebyl pro windows. Zatím se mi nejlepší jeví NextCloud, jen mi přijde, že pro moje účely je to dost velký moloch.

Zároveň hledám nějaký soft, který by dokázal spravovat a spouštět na vzdálených serverech skripty. Tedy aby se dokázal připojit na server pomocí ssh klíče, vykonat tam nějaký příkaz, případně spustit skript a poskytnout o tom výstup. Jde především o to, dostat všechny servery na jedno místo a odtud vykonávat běžnou administraci. Pro hlídání využívám Centreon, tak něco takového :)


David

Co treba Jira/Redmine? Minimalne Jira ma nejake API pomoci ktereho lze volani vzdalenych skriptu resit.

MartinJK

Správa úkolů - jen webové rozhraní )
www.taskfreak.com
je to v php, lze si případně upravit podle potřeby

Sten

Na administraci serverů třeba Puppet nebo Ansible.

Všechno tohle se dá docela dobře udělat s GitLabem:
  • zdarma na vlastním serveru
  • komplexní správa úkolů
  • správa uživatelů; jde napojit i externí zdroj, třeba LDAP, PAM či Kerberos
  • CI pro spouštění úloh ručně, automaticky či kombinace; zde lze použít Puppet či Ansible pro administraci serverů
  • skripy pro spouštění se ukládají do Gitu, takže je k dispozici kompletní historie
  • merge requesty; kontrola skriptů pověřenou osobou před tím, než se předají CI
  • mnoho hooků; umí se třeba napojit na Slack, informovat e-mailem, pokud úloha selže ap.

Trupik

Správa úkolů - jen webové rozhraní )
www.taskfreak.com
je to v php, lze si případně upravit podle potřeby
Demo nefunguje a download uloží prázdny súbor. Táto vec už asi bohužiaľ umrela. Škoda, pretože GTD kompatibilnú vec napísanú v PHP hľadám už nejakú dobu.