Anketa

Ktory OS je podla odbornikov "the best"?

Windows
181 (27.8%)
Linux
253 (38.9%)
Mac OSX
70 (10.8%)
BSD
51 (7.8%)
Solaris
96 (14.7%)

Celkem hlasů: 651

Nejlepší operační systém

Radek

Re: Nejlepší operační systém
« Odpověď #45 kdy: 21. 01. 2011, 16:39:06 »
Nejlepší systém na světě je jednoznačně Windows 98. Strávil jsem u nich mládí a kromě častých BSOD a jiných seknutí to fungovalo nádherně. Pokud jste se o svůj systém řádně starali a několikrát ročně přeinstalovali, neměli jste obvykle větší problémy. Škoda jen, že na ten systém zanevřeli a nevyrábí na něj nové ovladače. Byl bych u toho zůstal dodnes.
Taki ten system pamatuju a vzpominam si na to jak se vykladalo to SE v nazvu druhe edice.


Re: Nejlepší operační systém
« Odpověď #46 kdy: 29. 01. 2011, 13:27:37 »
Pokud by byl nejlepší operační systém ten, na kterým člověk začínal, tak u mě je to ... (sorry jeho jméno si nepamatuju), to byla televize, k tomu se připojila klávasnice a kazeťák, pak se půl hoďky nahrával program, jó to byly časy...

stewe

Re: Nejlepší operační systém
« Odpověď #47 kdy: 29. 01. 2011, 17:49:30 »
najlepsi os je predsa z/OS na mainframy, je to najlepsi os pod slnkom a nebyt z/OS tak to je strasne, z/OS je magnet na peniaze a ked neviete z/OS tak ste proste lamy, len z/OS je OS :DDD boze ... pozdravujem lenina :D

ruksak

Re: Nejlepší operační systém
« Odpověď #48 kdy: 29. 01. 2011, 18:35:16 »
lol stewe, moje rec!!! Jedine Z/OS :-) :-) Preinstaloval jsem svuj kavovar na Z/OS a od te doby se da ta kava i pit!! Z/OS je proste genialni. Prvni den, co jsem ho nainstaloval mi jen tak priletl oknem balik tisicovek.. Opravdu to doporucuju vsem!! Lenim ma pravdu! Taky jsem si poridil letadlo, stoji mi pred vchodem, to je musthave, kdyz mas z/OS mainframovy system.

David

Re: Nejlepší operační systém
« Odpověď #49 kdy: 03. 02. 2011, 23:06:47 »
Chrome OS :-))