reklama

Zkušenosti s distribucí Q4OS

jmk

• 163
    • Zobrazit profil
Zkušenosti s distribucí Q4OS
« kdy: 12. 03. 2017, 14:04:06 »
Ahoj,

máte někdo dlouhodobější zkušenosti s používáním distribuce q4os? Prvotním hintem mi byla diskuze pod  tímto článkem, - viz příspěvek Kroužící orel (neregistrovaný)
Zkusil jsem si nainstalovat do virtuálu a byl jsem příjemně překvapený funkčností (žádné pády, ani vyložené chyby) variabilitou vzhledu a základního menu/skladby aplikací. Celkově mi přišlo dost změřené na BFU - což nemusí být vždy na závadu. Jen netuším jak je to s tou proklamací autorů, že chtějí tuto distribuci profilovat jako pro business použití. Proto se ptám na dlouhodobější zkušenosti - pokud jsou.

Btw - Trinity - používáte někdo, nebo je to minor na vymření ?

Díky za reakce.
« Poslední změna: 13. 03. 2017, 09:26:57 od Petr Krčmář »
Write programs that do one thing and do it well. Write programs to work together. Write programs to handle text streams, because that is a universal interface.

reklama

nobody(ten pravej)

Re:Distribuce Q4OS
« Odpověď #1 kdy: 12. 03. 2017, 18:34:07 »
btw: Trinity je primej pokracovatel KDE 3.5, ktere puvodni team opustil pri vydani KDE4 pred ~6rokama, strucnej prubeh novinek vyvoje od te doby mas tady...

Standa123

« Odpověď #2 kdy: 12. 03. 2017, 19:15:36 »
Pro blbnutí na starým PC asi dobré.

nobody(ten pravej)

« Odpověď #3 kdy: 12. 03. 2017, 21:01:15 »
Pro blbnutí na starým PC asi dobré.
pro blbnuti na starem PC je MSDOS a/nebo Win 3.11, neni duvod aby to bylo Q4OS, tedy distro zalozene na aktualnim Debian stable (8, Jessie), kde je pouzito desktopove prostredi Trinity ve sve aktualni verzi co vysla pred ~3 mesici ;)

reklama