Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno

srigi

Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« kdy: 05. 10. 2016, 06:55:18 »
Vsetky velke diskusne systemy maju moznost zabalit jednotlive vlakna stromovej diskusie. Reddit, HN aj ABCLinuxu to ma. Velmi mi to Roote chyba.

Chcel by som poziadat p. Krcmara za predanie tejto myslienky dev timu IInfo.
« Poslední změna: 05. 10. 2016, 08:28:39 od Petr Krčmář »


Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #1 kdy: 05. 10. 2016, 08:29:27 »
Děkuji za tip, předáno.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #2 kdy: 05. 10. 2016, 09:29:10 »
Mozna by pro zacatek stacilo, kdyby vyvojar konecne neco udelal s tim odsazovanim diskusi, ktere tu po nejakych ctyrech, mozna peti urovnich vnoreni jedou striktne vertikalne. Sirku monitoru samozrejme ignoruji responzivnim zpusobem, ale i tak clovek nevi, co je odpoved na co.

P.S.: Pokud bude zabaleni diskusi pridano, doporucuji vsem se predem desit, jak to bude implementovano. Clovek tak predejde zklamani.

tomasfuk

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #3 kdy: 05. 10. 2016, 11:19:06 »
Proč když do prohlížeče napíšu http://www.root.cz jsem přesměrován na https://www.root.cz?

Já chci HTTP, proč mě nutíte HTTPS?

Výsledkem je chyba  NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID na každej rozbitej stránce.

Zajímavé je, že letité fórum se zobrazuje s rozbitým HTTPS dobře, zatímco čupr nový web je text only v jednom sloupci.

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #4 kdy: 05. 10. 2016, 11:22:46 »
Protože je to normální věc, která měla být nasazena už před lety.

Které stránky jsou kvůli tomu rozbité? Já vidím vše už rok správně.


tomasfuk

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #5 kdy: 05. 10. 2016, 11:28:33 »
sry patřilo do https://forum.root.cz/index.php?topic=12625.1350#msg180773

blbě se v tom roztaženým rozbitým bordelu orientuje.

tomasfuk

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #6 kdy: 05. 10. 2016, 11:33:52 »
Protože je to normální věc, která měla být nasazena už před lety.

Které stránky jsou kvůli tomu rozbité? Já vidím vše už rok správně.
root.cz je s rozbitým HTTPS se zobrazuje jako text only

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #7 kdy: 05. 10. 2016, 11:44:51 »
Potřebuju víc informací: jak je to HTTPS rozbité? Já vidím na všech zařízeních všechno funkční. Kde je přesně chyba?

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #8 kdy: 05. 10. 2016, 12:00:05 »
Aha, už mi to došlo – ty jsi z té firmy „v práci mi nefunguje HTTPS vůbec“. Čili to máte rozbité na firemní síti, je třeba si stěžovat tam.

tomasfuk

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #9 kdy: 05. 10. 2016, 13:33:40 »
Já si ale nepotřebuju ani nechci číst články přes HTTPS, k čemu by mi to bylo. Se zase někdo rozhodl s HTTPS spasit svět a ohání se bezpečním uživatelů.

Že bude přihlášení přes HTTPS, to chápu, ale proboha, úvodní stránka a pitomé články?

Forum mi funguje, prohlížeč hlásí, že sice connection není private s přeškrtnutým zámkem ale to je mě fuk. Web je ale rozbitý, proč?

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #10 kdy: 05. 10. 2016, 14:06:10 »
Já si ale nepotřebuju ani nechci číst články přes HTTPS, k čemu by mi to bylo. Se zase někdo rozhodl s HTTPS spasit svět a ohání se bezpečním uživatelů.

Že bude přihlášení přes HTTPS, to chápu, ale proboha, úvodní stránka a pitomé články?

Forum mi funguje, prohlížeč hlásí, že sice connection není private s přeškrtnutým zámkem ale to je mě fuk. Web je ale rozbitý, proč?

Myslím, že v tomto případě opravdu brečíš na špatném hrobě. HTTPS je úplně běžný a standardní komunikační protokol, pokud ti do něj někdo zasahuje, stěžuj si u něj. Webu Root.cz se dá vytknout hromada věcí, ale HTTPS mají funkční správně.

tomasfuk

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #11 kdy: 05. 10. 2016, 16:23:19 »
HTTP je taky standardní komunikační protokol, proto pomocí něho chci komunikovat. Kdybych chtěl komunikovat přes HTTPS, tak si napíšu HTTPS.

Ale jo, je mi to vcelku fuk, varování jsem vyřešil, text se zobrazuje, reklamy ani obrázky nepotřebuju.

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #12 kdy: 05. 10. 2016, 16:34:22 »
HTTP je taky standardní komunikační protokol, proto pomocí něho chci komunikovat. Kdybych chtěl komunikovat přes HTTPS, tak si napíšu HTTPS.

Ale jo, je mi to vcelku fuk, varování jsem vyřešil, text se zobrazuje, reklamy ani obrázky nepotřebuju.

Ale po tom HTTP se s tebou nechce druha strana bavit ;)

tomasfuk

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #13 kdy: 05. 10. 2016, 17:58:28 »
Ale po tom HTTP se s tebou nechce druha strana bavit ;)

Však to je právě to, na co si tu stěžuju.

To, že je HTTPS standard, ale není argument. To je stejný, jako by root zrušil přístup přes IPv4 s tím, že je IPv6 standard.

Re:Diskusie na Root - přidat možnost zabalit vlákno
« Odpověď #14 kdy: 05. 10. 2016, 20:17:57 »
Ale po tom HTTP se s tebou nechce druha strana bavit ;)

Však to je právě to, na co si tu stěžuju.

To, že je HTTPS standard, ale není argument. To je stejný, jako by root zrušil přístup přes IPv4 s tím, že je IPv6 standard.

Rozdil je v tom, ze zatimco IPv6 jeste neni dostatecne rozsirene mezi klienty, tak to, ze ti nekdo rozbil HTTPS je skutecne obskurni problem.