Nemám Facebook - pohovor

jurdo

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #240 kdy: 02. 11. 2016, 10:18:56 »
vy kokoti. tam kde je CR je aj vdaka nam. Pocas CSR bola Praha hlavnym mestom a vsetky financie tiekli priamo do Prahy. Vas Havel porusil zbrojarske zavody, pretoze sa zapredal amikom. Som nevedel, ze Cesi su tak jebnuti narod :/. A mam vela znamych v CR, ale som rad, ze nie su taki kokoti ako niektori tu na roote ;)


Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #241 kdy: 02. 11. 2016, 10:33:06 »
 Felvidék posílal peníze do Práglu? Já myslel, že Blavákům. ;D  Tam kde jsou Cajzili i Felvidék, je zásluhou peněz vycucaných z Moraváků.  >:( Ale abychom neodbočili od tématu. Máš Facebook nebo jinou sociální síť? Ptali se na to při pohovoru?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #242 kdy: 02. 11. 2016, 11:11:22 »
vy kokoti. tam kde je CR je aj vdaka nam. Pocas CSR bola Praha hlavnym mestom a vsetky financie tiekli priamo do Prahy. Vas Havel porusil zbrojarske zavody, pretoze sa zapredal amikom. Som nevedel, ze Cesi su tak jebnuti narod :/. A mam vela znamych v CR, ale som rad, ze nie su taki kokoti ako niektori tu na roote ;)

Tak to nepochybne. V dobe vzniku Ceskoslovenska byl na Slovensku tak rozvinuty chov ovci, ze si z prodeje slovenske vlny Cesi nahrabali tolik, az vybudovali rozvinuty prumysl, ze jo.

Ovsem realita je tako, ze z Cech teklo na Slovensko emalo penez na rozvoj Slovenska. Cesi dodali i prachy na stavbu skol a dodali u ucitele na prechodnou dobu, nez byli k dispozici slovensti. Nekteri Slovaci to ovsem pak videli tak, ze ve skole trpeli, protoze ucitelka mluvila cesky. Napriklad Meciarova matka si takto stezovala v televizi. To, ze alternativou byli ucitele madarsti, kteri slovensky neumeli ani pozdravit, je zrejme nepodstatne.

Zabolsevika pak byla na Slovensko presunuta rada vyrob. Vedlo to ke katastrofalnimu propadu kvality. Napriklad radia se vyznacovala tzv. bratislavskym jevem, kdy se na nich dalo naladit zejmena piskani a pokud nahodou i nejaka stanice, tak vzdy alespon na ctyrech mistch stupnice.

Uzasna byla take Skoda 1203. Nejen, ze kinstrukce byla zcela udesna a poddimenzovana, ale kvalita vyroby byla takova, ze napravy byly tak nakrivo, az bylo videt, jak ty krapy po silnici jezdi sejdrem. Sanitakum pak v provozu vydrzely tak pul roku a pak v nich jeste nejakou dobu po spitale prevazeli haraburdi, nacez sly do sroty.

A ted mi jeste jednou vysvetli, jak Cesi na Slovensku parazitovali. Pokud v tom nemas zcela jasno, tak zajdi za Vladkem, jestli je jeste nazivu. On ti to objasni. Mozna si na tu prilezitost oblekne i sve prouzkovane krotitelske sako.

iviak

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #243 kdy: 02. 11. 2016, 11:45:25 »
Ono ten bordel tady delá jenom Jurda... Blokování IP ze slovenska by to mohlo vyřešit, já se umím zařídit a kamionista spod tater nebude prudit.
Tak sem si udelal facebook účet, ale zapomnel som heslo. mám tam asi tri hlášky určené pro každého, takže blbé otázky proč nemám facebook nejak asi odpadají, protože si to může kdokoliv najít. :D To že ho mám takhle netknutej pul roku je už vedlejší :D
Je neuveritelné čoho môžeš dosiahnuť, keď ti je jedno, komu budú pripísané zásluhy.

jurdo

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #244 kdy: 02. 11. 2016, 13:13:33 »
Jardo ty si uplny kokot, ktory ma v hlave vakuum. Vy ste parazitovali na nas, kvoli Havlovi sme tam, kde sme. Ozaj uz si sa naucil programovat?


Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #245 kdy: 02. 11. 2016, 13:13:56 »
Jurda jenom neškodně podjebkává. :-* aby byl nějaký proklik a vo tom to je. Pomáháme root.cz proklikama vydělat nějakou korunu z reklam.

jurdo

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #246 kdy: 02. 11. 2016, 13:14:18 »
Ono ten bordel tady delá jenom Jurda... Blokování IP ze slovenska by to mohlo vyřešit, já se umím zařídit a kamionista spod tater nebude prudit.
Tak sem si udelal facebook účet, ale zapomnel som heslo. mám tam asi tri hlášky určené pro každého, takže blbé otázky proč nemám facebook nejak asi odpadají, protože si to může kdokoliv najít. :D To že ho mám takhle netknutej pul roku je už vedlejší :D
mna nezablokuju ;)

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #247 kdy: 02. 11. 2016, 13:19:54 »
Nezablokují. Ale Janka o tobě v sobotu namaluje komix. 8)

pavlix

  • ****
  • 253
    • Zobrazit profil
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #248 kdy: 02. 11. 2016, 13:52:34 »
vy kokoti. tam kde je CR je aj vdaka nam.

Díky tobě určitě. Jeden zamindrákovaný slovenský kokot, který se umí připojit na internet a nadávat, má pro nás doslova cenu zlata. :)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #249 kdy: 02. 11. 2016, 17:20:24 »
Jardo ty si uplny kokot, ktory ma v hlave vakuum. Vy ste parazitovali na nas, kvoli Havlovi sme tam, kde sme. Ozaj uz si sa naucil programovat?

Kvuli Havlovi? Odtrhnout se chtel Vladko, nejspis proto, ze na nej nezbyla zadna dostatecne prestizni zidle, napriklad prezidenta republiky. To se obvykle resi rozdelenim statu, ktere vytvori zidle nove.

jurdo

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #250 kdy: 02. 11. 2016, 18:42:42 »
Vladko Meciar bolo to najlepsie, co sme kedy na Slovensku mali ;)

Lama

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #251 kdy: 02. 11. 2016, 18:46:24 »
Vladko Meciar bolo to najlepsie, co sme kedy na Slovensku mali ;)

Tak mu běž lízat anál a nevotravuj tady. Sis ještě nezatrtkal s ovcema, že tu furt meleš ty svý sračky?

jurdo

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #252 kdy: 02. 11. 2016, 18:48:32 »
a Zeman je to najlepsie, co postretlo vas. Ten pomenuva veci spravne. Nie ako nas Kiska, troll americky

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #253 kdy: 02. 11. 2016, 23:04:41 »
Tak co me se tyka, tak my vam Zemana s klidem venujeme a to zcela nezistne, zdarma, pokud uz Vladko posel nebo je prilis prestarly, aby ve vykonu funkce udrzel stolici.

pavlix

  • ****
  • 253
    • Zobrazit profil
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #254 kdy: 03. 11. 2016, 00:03:29 »
Tak co me se tyka, tak my vam Zemana s klidem venujeme a to zcela nezistne, zdarma, pokud uz Vladko posel nebo je prilis prestarly, aby ve vykonu funkce udrzel stolici.

Miloše bych jim dal jako bonus, pokud by si byli ochotní vzít zpět Andreje.