Nemám Facebook - pohovor

Prezdivka

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #75 kdy: 17. 08. 2016, 07:20:12 »
"Jak byste při pohovoru (nadnárodní IT spol.), pokud možno co nejkorektněji odpovědli na otázku, proč ve svém věku (24 let), nemáte Facebook?"

Me osobne by spise zarazila jina vec, nez kterou zde diskutujici probiraji. Moje odpoved by spise byla ...
Prominte, ale jste si jisty/a, ze zrizeny ucet na facebooku souvisi s vekem? Nejde v tomto pripade o korelaci, namisto kauzality? Vase otazka na me pusobi jako snaha o nalezeni zduvodneni vyjimky ze statisticke zavislosti, ale pokud by slo o korelaci, pak zadny takovy duvod neni. Lide si nezakladaji ucty na socialnich sitich "protoze jsou v nejakem veku".


grg

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #76 kdy: 17. 08. 2016, 09:26:46 »
Moje odpoved by spise byla ...
Prominte, ale jste si jisty/a, ze zrizeny ucet na facebooku souvisi s vekem? Nejde v tomto pripade o korelaci, namisto kauzality? Vase otazka na me pusobi jako snaha o nalezeni zduvodneni vyjimky ze statisticke zavislosti, ale pokud by slo o korelaci, pak zadny takovy duvod neni. Lide si nezakladaji ucty na socialnich sitich "protoze jsou v nejakem veku".
Priemernej HR pipke by zavarilo hlavu už pri druhej vete. Ja som si tú odpoveď tiež musel prečítať dvakrát.

me vakérav

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #77 kdy: 17. 08. 2016, 11:12:01 »
Moje odpoved by spise byla ...
Prominte, ale jste si jisty/a, ze zrizeny ucet na facebooku souvisi s vekem? Nejde v tomto pripade o korelaci, namisto kauzality? Vase otazka na me pusobi jako snaha o nalezeni zduvodneni vyjimky ze statisticke zavislosti, ale pokud by slo o korelaci, pak zadny takovy duvod neni. Lide si nezakladaji ucty na socialnich sitich "protoze jsou v nejakem veku".

Však taky jo, ta otázka také je pro zdůvodnění této výjimky. Je vcelku jedno, jestli tam je příčinnost nebo nebo jen korelace. Prostě lidi v mladém věku mají ve zvýšeném počtu účet na Facebooku. Třeba protože existuje nějaká věc, která zajímá lidi spíše v mladém věku, a současně pro tu věc je výhodné mít Facebook… Cokoli, ten přesný důvod korelace není podstatný. Podstatné je ale to, že uchazeč, co Facebook nemá, je zjevně nějak jinej – má/nemá, ví/neví něco co ostatní. Úkolem HR je zjistit takovou odlišnost a jestli ten důvod za tím by nějak byl/nebyl prospěšný pro chod ve firmě.

Z mého pohledu je nemít žádný účet na FB zvláštní. Když pominu to, že většina akcí se domlouvá zrovna tam (alespoň z mého okolí), znamená to, že ten člověk má úplně jiný typ kamarádů? (Kde je vzal? Proč já takové nemám? Proč kolegové takové nemají?) Nebo nechodí na akce? Nebo nemá kamarády? A to není jen to. Např. město vyhlašuje téměř vše prostřednictvím FB (na městské stránky se dostane jen máloco), skoro půlka restaurací v okolí má stránky pouze na FB. To se o takové věci nezajímá? A pokud ano, nemá potřebu se do nich alespoň někdy aktivně zapojit? Proč ne?

Určitě bych dokázal žít např. bez mailu. Vždyť mi můžou všichni zavolat, ne? Nebo napsat SMS. Nebo to můžou poslat na mail kamaráda. Jako můžou, ale proč si ten mail nezřídit? Je to zdarma a hned, ne? Stejně tak FB. Mít nějaký účet přece neznamená tam na sebe všechno vyblejt. Otevřu inkognito okno, přihlásím se pod anonymním mailem, vyřídím co chci, zavřu okno. Hotovo dvacet.

Nemít účet, který člověka nestojí ani peníze, ani čas, ani nic jiného, a přitom otevírá cestu k mnoha možnostem, je prostě divný.

nou

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #78 kdy: 17. 08. 2016, 12:02:34 »
Moje odpoved by spise byla ...
Prominte, ale jste si jisty/a, ze zrizeny ucet na facebooku souvisi s vekem? Nejde v tomto pripade o korelaci, namisto kauzality? Vase otazka na me pusobi jako snaha o nalezeni zduvodneni vyjimky ze statisticke zavislosti, ale pokud by slo o korelaci, pak zadny takovy duvod neni. Lide si nezakladaji ucty na socialnich sitich "protoze jsou v nejakem veku".
Pripomenulo mi https://youtu.be/gabCDRys2uo?t=2m48s

PetrM

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #79 kdy: 17. 08. 2016, 12:18:57 »
Moje odpoved by spise byla ...
Prominte, ale jste si jisty/a, ze zrizeny ucet na facebooku souvisi s vekem? Nejde v tomto pripade o korelaci, namisto kauzality? Vase otazka na me pusobi jako snaha o nalezeni zduvodneni vyjimky ze statisticke zavislosti, ale pokud by slo o korelaci, pak zadny takovy duvod neni. Lide si nezakladaji ucty na socialnich sitich "protoze jsou v nejakem veku".

Nemít účet, který člověka nestojí ani peníze, ani čas, ani nic jiného, a přitom otevírá cestu k mnoha možnostem, je prostě divný.

Když bylo školení na cyber security, tak jsi se zašíval na xichtknížce, že? A pokud to nic nestojí, jak vysvětlíš, že XK je jedna z největších komerčních US společností? Nic není, jak se na první pohled zdá...

A asi ti to připadne divný, ale reální a virtuální přátelé se dost liší. Proč si člověk nemůže vystačit s těma, co potkává během volnočasových aktivit, v práci,... a musí mít ještě pár set "přátel", co nikdy neviděl a neví, jestli ta mladá blonďatá kost není osmdesátiletý přihřátý slizoun?

A ohledně "restaurace, co má stránky jenom na XK" - argument jak z TV Noha. Pokud jsem někde na služebce, tak dám na doporučení kolegů/zákazníků, stejně na jídlo jdu s nima. Na výletě se vždycky něco u cesty najde, stránky neřeším. A jinak mám stabilní tři hospody, další hledat nemusím. A kdybych teoreticky hledal nějakou hospodu na netu, tak absence webovek je čistě jejich problém, ne problém jejich konkurence. Myslím, že řešíš, co není potřeba řešit.


Karbous

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #80 kdy: 17. 08. 2016, 12:53:37 »
Facebook je v podstatě nesmysl k ničemu důležitému.
Je dobrý akorát tak pro lidi co nemaj co dělat v práci...

lopata

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #81 kdy: 17. 08. 2016, 14:02:46 »
Je zde spousta odpovědí na otázku, proč nemám Facebook. Jedna stručná a jednoduchá odpověď tady však chybí:
Protože ho nechci.

Nechápu, proč se všichni snaží najít nějakou objektivní odpověď, když úplně stačí subjektivní, kterou vůbec není nutné nijak dokazovat.
po takové odpovědi se dá očekávat otázka "proč facebook nechcete?"

*poškrábe se na zadeki a koulích*

Standardní dialektika praví, že subjektivita individuálního prožitku a motivací vylučuje objektivitu odpovědi. Empirie, že „všichni na facebooku jsou dementi a píšou hovna“ je ve své jedinečnosti slovy nepředatelná, neboť faktum duševní propasti tvořené unikátním mikrokosmem zážitků a vzpomínek, jenž je společná všem lidským bytostem mi v tom zabraňuje.

*plachý úsměv*

jedina korektni reakce na takovy vlezdozadekismus je samozrejme zeptat se HR, zda by teda meli neco proti tomu, ze by jim to clovek vysvetlil interaktivnim pripadem.

stahnout kalhoty i trencle. poukazat smerem k prirozeni a prohlasit: facebook nemam, protoze nejsem takovy curak jaky jsem s sebou zvykly tahat denne. Cili dokazi s vami vyjit, ale necekejte, ze budu jako vy.

me vakérav

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #82 kdy: 17. 08. 2016, 14:21:49 »
Když bylo školení na cyber security, tak jsi se zašíval na xichtknížce, že?

A tys asi utekl hned po názvu školení, takže víš, že je to nebezpečné, ale už ses nedozvěděl proč, ne? Jaká nebezpečnost mě ohrožuje, chovám-li se (standardně) obezřetně a nic o sobě nesděluji? A protože jsem navíc poučený paranoik z root.cz, tak FB otevírám jen v anonymním okně, které následně zavřu? To si fakt rád poslechnu, co mi hrozí.


A pokud to nic nestojí, jak vysvětlíš, že XK je jedna z největších komerčních US společností?

Třeba protože existují i jiné ekonomické modely než prodejce-zákazník? Když se díváte v hospodě na televizi, platíte za to něco? Kdepak, platí jen inzerent, ale i za vás.


A asi ti to připadne divný, ale reální a virtuální přátelé se dost liší. Proč si člověk nemůže vystačit s těma, co potkává během volnočasových aktivit, v práci,... a musí mít ještě pár set "přátel", co nikdy neviděl a neví, jestli ta mladá blonďatá kost není osmdesátiletý přihřátý slizoun?

What? O virtuálních přátelích přece vůbec není řeč.

Jak se dohodnete s „přáteli, co potkáváte během volnočasových aktivit“ na něčem, pokud nejste zrovna na volnočasové aktivitě, se všema najednou? Obtelefonovávat je, postupně upřesňovat a v iteracích opakovat?

No, možná u vás takové situace nenastávají a když něco organizuje někdo jiný, akorát vám dá vědět konečný výsledek a finíto. Ale jo, taky se to tak dá dělat, ale není to moc výhodný.


A ohledně "restaurace, co má stránky jenom na XK" - argument jak z TV Noha. Pokud jsem někde na služebce, tak dám na doporučení kolegů/zákazníků, stejně na jídlo jdu s nima. Na výletě se vždycky něco u cesty najde, stránky neřeším. A jinak mám stabilní tři hospody, další hledat nemusím.

Já mám taky stabilní 3 hospody, jenže ty mají jídeláky jen na FB. Jasně, že můžu jít naslepo, ale já si chci vybrat podle toho, co zrovna mají (tj. zvýšit tím kvalitu svého života).


A kdybych teoreticky hledal nějakou hospodu na netu, tak absence webovek je čistě jejich problém, ne problém jejich konkurence. Myslím, že řešíš, co není potřeba řešit.

Absence webovek je ale přece zejména tvůj problém! Protože ty pak máš menší výběr, půjdeš dál a hůř se najíš. Co je ti do konkurenčního prostředí. Jasně že ta restaurace na tom bude bita, ale ty přece taky a o to ti jde, ne? A přitom proč? Rozhodl ses se ochudit úplně zbytečně, z nějakého podivného (bezpečnostního?) důvodu… (?).

Tommm

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #83 kdy: 17. 08. 2016, 15:19:53 »
Když bylo školení na cyber security, tak jsi se zašíval na xichtknížce, že?

A tys asi utekl hned po názvu školení, takže víš, že je to nebezpečné, ale už ses nedozvěděl proč, ne? Jaká nebezpečnost mě ohrožuje, chovám-li se (standardně) obezřetně a nic o sobě nesděluji? A protože jsem navíc poučený paranoik z root.cz, tak FB otevírám jen v anonymním okně, které následně zavřu? To si fakt rád poslechnu, co mi hrozí.


A pokud to nic nestojí, jak vysvětlíš, že XK je jedna z největších komerčních US společností?

Třeba protože existují i jiné ekonomické modely než prodejce-zákazník? Když se díváte v hospodě na televizi, platíte za to něco? Kdepak, platí jen inzerent, ale i za vás.


A asi ti to připadne divný, ale reální a virtuální přátelé se dost liší. Proč si člověk nemůže vystačit s těma, co potkává během volnočasových aktivit, v práci,... a musí mít ještě pár set "přátel", co nikdy neviděl a neví, jestli ta mladá blonďatá kost není osmdesátiletý přihřátý slizoun?

What? O virtuálních přátelích přece vůbec není řeč.

Jak se dohodnete s „přáteli, co potkáváte během volnočasových aktivit“ na něčem, pokud nejste zrovna na volnočasové aktivitě, se všema najednou? Obtelefonovávat je, postupně upřesňovat a v iteracích opakovat?

No, možná u vás takové situace nenastávají a když něco organizuje někdo jiný, akorát vám dá vědět konečný výsledek a finíto. Ale jo, taky se to tak dá dělat, ale není to moc výhodný.


A ohledně "restaurace, co má stránky jenom na XK" - argument jak z TV Noha. Pokud jsem někde na služebce, tak dám na doporučení kolegů/zákazníků, stejně na jídlo jdu s nima. Na výletě se vždycky něco u cesty najde, stránky neřeším. A jinak mám stabilní tři hospody, další hledat nemusím.

Já mám taky stabilní 3 hospody, jenže ty mají jídeláky jen na FB. Jasně, že můžu jít naslepo, ale já si chci vybrat podle toho, co zrovna mají (tj. zvýšit tím kvalitu svého života).


A kdybych teoreticky hledal nějakou hospodu na netu, tak absence webovek je čistě jejich problém, ne problém jejich konkurence. Myslím, že řešíš, co není potřeba řešit.

Absence webovek je ale přece zejména tvůj problém! Protože ty pak máš menší výběr, půjdeš dál a hůř se najíš. Co je ti do konkurenčního prostředí. Jasně že ta restaurace na tom bude bita, ale ty přece taky a o to ti jde, ne? A přitom proč? Rozhodl ses se ochudit úplně zbytečně, z nějakého podivného (bezpečnostního?) důvodu… (?).

Ty ses libovej. Tak tobe odpovim, aspon budes mit "studijni matros".

1) pouzivas ho standardne, to znamena, ze si tam das fotku, jmeno, email, neco lajknes, neco prectes. Napriklad. Co ti hrozi? Socialni site sou tak typicke pro "kradeze identity". Takze uz jenom tim standardnim pouzivanim se vystavujete tomuto riziku. Je na vas, jak si ho vyhodnotite. Ja XK mam a neresim, nekdo to resi a proto ji nema. Nesoudim.

2) XK te chte nechte stoji cas, ktery travis na siti. Nema to zadny primy financni dopad na tebe. Jen te to stoji cas. Mozna mene mozna vice. Ja uz sem o zruseni XK premyslel jen z toho duvodu, protoze se pristihnu, ze kdyz nemam co delat nebo se mi nechce neco delat, tak cumim na XK. Tedy vim, ze bych cas vyuzil jinak, pro me produktivneji. Ale je to jaksi "nakazlive".
Tady je dalsi duvod proc tam ucet proste nemit.

3) Na akci vetsi se vetsinou dohodneme za pouziti mailu a doodle. S prateli se da domluvit i mimo FB a bez neustaleho kontaktu na siti. Ja mam zname a kamardy. Kamaradi sou typicky lide, se kteryma mi vydrzi kontakt a "vztah" i za predpokladu, ze si nepiseme kazdej mesic a nevidime se treba rok. Pak mam zname, to sou ti lide, kteri v pripade nekontaktu vetsim jak par mesicu ztraci zajem o "kamaradstvi", takove lidi neresim.
Dale se kamarad vyznacuje tim, ze mi v zivote je ochoten pomoci i za cenu sveho diskomfortu. Ale mozna mate na XK v pratelich jen opravdove kamarady, ja bohuzel ne.

4) Ja mam stabilni 2 podniky a 1 zalozni. V kazdem si vzdy vyberu, chodim naslepo. Pro me je stejne dobra kvalitni hotovka za 70 jako burger za 250. Kvalitu zivota mi to neovlivnuje, ja sem spokojen kdyz mi chutna a dobre se najim.
Obcas si dam to, obcas to druhe.

5) Ja radeji dam na sve soukromu a ochranu dat. Chodim do restauraci na zakalde zkusenosti nebo doporuceni. Do nove restaurace vetsinou nejdu v pripade, ze nemam referenci. Stranka na FB a 100 lajku me nepresvedci o nicem. Doporuceni beru jen od "overenych" osob. Coz rozhodne neni Alena a Mana z XK.


Proc vubec na nekdo potrebuju resit jestli nekdo ma FB profil? To je jako nove meritko "normalnosti"? To by potom bylo normalni delat to, co delaj ostatni? Jako jestli opravdu smerujeme tam, kam ty naznacujes, nebo me to aspon tak prijde, tak to sme fakt uz v pekny pici. Delaj to vsichni, tak to delej taky, jinak ses curak.
Tak doufam, ze clovek tveho typu bude nekde nekdy sefovat lidem.... LOL

me vakérav

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #84 kdy: 17. 08. 2016, 16:35:26 »
1) pouzivas ho standardne, to znamena, ze si tam das fotku, jmeno, email, neco lajknes, neco prectes. Napriklad. Co ti hrozi? Socialni site sou tak typicke pro "kradeze identity". Takze uz jenom tim standardnim pouzivanim se vystavujete tomuto riziku.

Ano, ale tohle téma je o tom, že někdo účet na FB nemá vůbec. Mám spoustu přátel, kteří mají ve jménu postavu ze seriálu a jako fotku nějakou komiksovou postavičku. Nic veřejného o sobě (okatě) napíšou. Já vím, kdo oni jsou, a zbytku je po tom putna. Přitom ale mají všechny výhody účtu. Jak se dá v takovém případě udělat krádež identity?


2) XK te chte nechte stoji cas, ktery travis na siti. Nema to zadny primy financni dopad na tebe. Jen te to stoji cas. Mozna mene mozna vice. Ja uz sem o zruseni XK premyslel jen z toho duvodu, protoze se pristihnu, ze kdyz nemam co delat nebo se mi nechce neco delat, tak cumim na XK. Tedy vim, ze bych cas vyuzil jinak, pro me produktivneji. Ale je to jaksi "nakazlive".
Tady je dalsi duvod proc tam ucet proste nemit.

Tohle beru jen částečně. Stejně tak můžeš sedět nad čímkoli jiným, třeba na diskuzi na root.cz. Pokud ses rozhodl svůj čas strávit u FB, tak je to proto, že to zrovna chceš dělat nejvíc, víc než cokoli jiného, ne? Ale ok, psychologie je mrcha a člověk není racionální tvor, beru.


3) Na akci vetsi se vetsinou dohodneme za pouziti mailu a doodle. S prateli se da domluvit i mimo FB a bez neustaleho kontaktu na siti.

Mail je na dohadování děsnej. Naprosto plochej, jediné způsob strukturování je „odpověď na mail“. Jakmile jsou v diskusi 4 a více lidí, je to neuříditelný. Doodle je fajn na vybrání N z M možností, ale zaprvé v tom lze udělat opravdu jen to a i to je dost krkolomný (např. při úpravě jedné možnosti se dosavadní výsledky smáznou apod.).


Ale mozna mate na XK v pratelich jen opravdove kamarady, ja bohuzel ne.

Osobně tam mám mimo jiné i opravdové kamarády, to mi úplně stačí. Nabalený odpad tam sice mám taky, ale nijak zvlášť mě neomezuje.


5) … Stranka na FB a 100 lajku me nepresvedci o nicem. Doporuceni beru jen od "overenych" osob. Coz rozhodne neni Alena a Mana z XK.

Já jsem to bral spíše jako (další) kanál ze strany restaurace/města/čehokoli směrem ke mně. Placené lajky moc nepoví, to je fakt.


Proc vubec na nekdo potrebuju resit jestli nekdo ma FB profil? To je jako nove meritko "normalnosti"? To by potom bylo normalni delat to, co delaj ostatni?

Odpověď viz
Moje odpoved by spise byla ...
Prominte, ale jste si jisty/a, ze zrizeny ucet na facebooku souvisi s vekem? Nejde v tomto pripade o korelaci, namisto kauzality? Vase otazka na me pusobi jako snaha o nalezeni zduvodneni vyjimky ze statisticke zavislosti, ale pokud by slo o korelaci, pak zadny takovy duvod neni. Lide si nezakladaji ucty na socialnich sitich "protoze jsou v nejakem veku".

Však taky jo, ta otázka také je pro zdůvodnění této výjimky. Je vcelku jedno, jestli tam je příčinnost nebo nebo jen korelace. Prostě lidi v mladém věku mají ve zvýšeném počtu účet na Facebooku. Třeba protože existuje nějaká věc, která zajímá lidi spíše v mladém věku, a současně pro tu věc je výhodné mít Facebook… Cokoli, ten přesný důvod korelace není podstatný. Podstatné je ale to, že uchazeč, co Facebook nemá, je zjevně nějak jinej – má/nemá, ví/neví něco co ostatní. Úkolem HR je zjistit takovou odlišnost a jestli ten důvod za tím by nějak byl/nebyl prospěšný pro chod ve firmě.

„Normálnost“ se samozřejmě s dobou mění, to je jasný. Což není špatně. Ani není špatně, že někdo normální není. A ani není špatně, když se na to toho dotyčného někdo zeptá. Protože právě ty odchylky od normality tvoří jedinečnou osobnost a právě ty odchylky jsou na člověku to nejzajímavější.

A o ty odchylky se personalisti zajímají. O co jiného by se vlastně měli zajímat, než o to, v čem je ten člověk jiný než ostatní? Tohle mají v popisu práce a je podle mě dobře.

Lama

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #85 kdy: 17. 08. 2016, 16:49:21 »
Zákazníků jsou tuny. Když nějakýho votrapu někdo vyfuckuje, jedině dobře. Nestojí za to si drásat nervy s kdejakým mamelukem.

Jojo.
Accountak chodil za zakaznikem pul roku. Po tu dobu mu project management sestavoval podklady a PoCy. Generalni mgmt to tlacil vrchem. Produktaci s spolu s vendorem sestavovali nabidku na miru a hadali se o licencni slevy a maintenance fees. Nekolik techniku bylo poslano na certifikacni skoleni aby byly splneny podminky gold partnerstvi a pozadavky z RFP. Celkove naklady doposavad v radu statisicu.

A pak prijde jeden blbec, co otrapu "vyfuckuje" a koncime.

Zajimave, co za troubeliny je mozno na rootu spatrit.

Tak záleží co je pro koho důležitější, zda peníze či duševní zdraví.
Já už takto minimálně jednoho zákazníka v průběhu procesu odpískal, protože sem si řek, že nervy mám jen jedny. Ale byl to projekt, který sem dělal sám na sebe, tak sem si tom dovolit.

V korporaci toto až tolik nehrozí (uvažujem teď běžnou lopatu jako programátor, dělník, uklízečka, hajzlbába, hajzldědek), protože IMHO lopata neni ten, kdo by se běžně stýkal s koncovým zákazníkem.
Takže pokud lopata někoho vyfakuje, tak to bude buď jeho nadřízený nebo třeba nějaký analitik, nebo prostě ten, komu odevzdává svou práci (vnitřní zákazník).

Zajímavé je, co joudy je možno na Rootu spatřit, kteří nechápou, že někdo má odlišné priority a navíc nevědí, jak to funguje v korporacích.

Lama

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #86 kdy: 17. 08. 2016, 16:56:00 »
A o ty odchylky se personalisti zajímají. O co jiného by se vlastně měli zajímat, než o to, v čem je ten člověk jiný než ostatní? Tohle mají v popisu práce a je podle mě dobře.

O co jiného by se měli zajímat..., tvl to je otázka. Já vůl si do teď myslel, že o to, zda dotyčný ovládá práci na kterou je najímán, zda bude přínosem pro tým. Jestli má úchylku se může projevit až časem.

Petr M

  • ***
  • 105
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #87 kdy: 17. 08. 2016, 22:25:09 »
Tak v korporaci je stejně XK na úrovni "Zadaná adresa je blokována firewallem. Důvod: Social networking." (zkušenost z Honeywellu), tam  je to putna.

Jinak, FB má v pravidlech používání skutečnýho jména a slyšel jsem něco i o ověřování dokladů, takže tahle anonymizace je mimo. Nehledě a to, že si stejně pravý jméno a fotku seženou, stačí, když dá nějaký idiot na XK fotku z akce a další trotl napsat, kdo jsi. Udělají to tak kreténi ve třech partách, kde jsi jediný společný článek a je to... Anonymita tam neexistuje.

A další průšvih je, že při registraci chce heslo k mailu!!!, aby ho mohl pročuchat. Už jenom tohle je pro soudnýho člověka červená stopka přes 90% monitoru.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #88 kdy: 17. 08. 2016, 23:56:52 »
Petr M: Ja mam na FB falesne jmeno. Nemam tam zadne pratele - jsem socialni asocial. Mam to ciste na to, abych tam mohl obcas nahlednout, kdyz tam Google neco najde a ke sledovani odkazu nekterych lidi.

Je pravda, ze v jednu dobu me FB zablokoval a chteli jmeno, cislo bot a nevim co. Pak mi porad posilali maily, ze mozna ten nebo onen by mohl byt muj pritel. Vyresil to filtr v Claws Mailu FB->Wastebin. Pak vymekli a kdyz jsem se jednou potreboval prihlasit, uz nic nerikali. Akorat byl vymazany vsechen obsah, coz je jedno, protoze tam prakticky zadny nebyl.

Oni obcas delaji dulezite, ale jsou ponekud nedusledni. BTW, stejne falesne jmeno tam ma rada dalsich lidi.

Behrak

Re:Nemám Facebook - pohovor
« Odpověď #89 kdy: 25. 10. 2016, 11:38:56 »
To oni to zaměstnavatelé mají rádi. Bývalý šéf si ho založil jen aby mohl kontrolovat svoje lidi jestli když mu napíšou, že jsou nemocný tak nejsou někde jinde. Ale u pohovoru se na to ptát? Buď neměl/a na co se ptát nebo špatné hr.